flynn
2.12.2020
Kategorie: Politika

Generál Flynn: Hanebný puč proti prezidentovi Trumpovi přetrvává už 4 roky

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

28. listopadu ve svém prvním interview po omilostnění řekl Flynn mj:

“Varuji všechny Američany, že se koná nepřetržitě, odkdy se Donald Trump stal prezidentem, útok na jejich způsob života. Demokraté mají jen klamný zavádějící název, protože ve skutečnosti nejsou demokraté, ale jsou velmi daleko vlevo.

Když v roce 2016 volby prohráli, tak padlo rozhodnutí, že nepřipustí za žádných okolností, aby se to opakovalo. “

Zdůraznil, že spolu s médii se Demokratická socialistická strana USA celý čas pokoušela odstavit Trumpa z Bílého domu.

Řekl, že Trump jako “nepolitik” byl od začátku vystaven nepředstavitelným politickým tlakům a neustálým zákeřným intrikám, které organizovali socialističtí Demokraté, protože ho tak chtěli donutit, aby se sám stáhl z politiky.

Flynn:

“Doufali, ne – byli přesvědčeni, že Trump tlakům podlehne a si řekne, že to celé nepotřebuje, a řekne si, můžu dělat přece něco lépe pro sebe. Díky Bohu tak neučinil.

Ale proto, že to neudělal, tak to politickou etablovanou elitu a jejich média nesmírně rozhněvalo a rozběhli proti prezidentovi různé psychologické války a dokonce instrumentalizovali i koronu pro své cíle.

Jelikož levičáčtí Demokraté ve volbách nedosáhli potřebný výsledek, tak přikročili ke kradení hlasů poštovní volbou, Dominion-systémem a podobně. “

Generál Michael Flynn je optimista a tvrdí, že již lze pozorovat postupnou změnu dynamiky ve prospěch prezidenta. Flynn je přesvědčen, že i po lednu bude prezidentem USA Donald Trump.

Řekl, že pokud by se tak nestalo, tak pro USA nastane doba nejhoršího temna.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 080 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)