Děti-672x372
20.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Gender šílenství už zasahuje i Mexiko

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Bohužel Mexiko chce jít s dobou a kopíruje i  to co nemá. Například brát muže nebo ženy tam kam nepatří.  Je to IN. A už to přineslo trpké ovoce.  Ve školce přijali uklízeče a vychovatele – muže, mají přece práva a je to korektní. 

A tak najednou se provalilo že uklízeč ojel 37 chlapců a děvčátek předškolního věku, děti se bály něco doma říct, protože jim pohrozil že jestli ceknou, pro rodiče si přijde smrtka. Ovšem vše se časem provalí, i to že aspoň jeden učitel se na tom podílel.

Skandál celonárodní, uklízeč je už v lochu a aspoň na jednoho učitele to čeká. Ředitelka bude vyšetřována, protože těžko něco nevěděla nebo netušila. 

Ptám se – proč ne uklízečku a učitelky k dětem? Chlap se k malým dětem nehodí, to až k většim spratkům, tak tomu bývalo a je to tak normální, chlap se maličkým prostě nehodí. Dnes už je to modernější, i když normálního člověka napadne že když se chlap hrne k maličkým, že může být trochu ujetej. U žen se to moc nestává. Ne s dětičkama.  Ale máme tu rovnost. A vůbec, žádné pohlaví ani neexistuje. 

No zrovna jedna známá povídala zde v Mexiku, že její neteř – 6 let – přišla ze školy celá divoká protože je tam  navštívily dvě tety,  přinesly umělé děťátko, a ukázaly jak s ním budou slavit narozeniny, má to dítě dvě maminky což je prý velmi hezké. A neteř se ptala tety jak je to možné, ona má tátu a mámu jako ostatní dět. Tetku napadlo říct že to byl takový žert. A to v Mexiku teprve začíná. 

Čili buď toto šílenství zastavíme nebo budeme mít příští generaci neurotiků, budou trpět depresemi, bude trochu více sebevražd, možná seriových vrahů, protože dětem dělají v hlavičkách pěkný guláš. A málokdy se odhalí pedofilské zrůdy včas, dřív než ojedou háfo dětiček. 

ZPRÁVA O PROTESTUJÍCÍCH RODIČÍCH

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.