Děti-672x372
20.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Gender šílenství už zasahuje i Mexiko

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Bohužel Mexiko chce jít s dobou a kopíruje i  to co nemá. Například brát muže nebo ženy tam kam nepatří.  Je to IN. A už to přineslo trpké ovoce.  Ve školce přijali uklízeče a vychovatele – muže, mají přece práva a je to korektní. 

A tak najednou se provalilo že uklízeč ojel 37 chlapců a děvčátek předškolního věku, děti se bály něco doma říct, protože jim pohrozil že jestli ceknou, pro rodiče si přijde smrtka. Ovšem vše se časem provalí, i to že aspoň jeden učitel se na tom podílel.

Skandál celonárodní, uklízeč je už v lochu a aspoň na jednoho učitele to čeká. Ředitelka bude vyšetřována, protože těžko něco nevěděla nebo netušila. 

Ptám se – proč ne uklízečku a učitelky k dětem? Chlap se k malým dětem nehodí, to až k většim spratkům, tak tomu bývalo a je to tak normální, chlap se maličkým prostě nehodí. Dnes už je to modernější, i když normálního člověka napadne že když se chlap hrne k maličkým, že může být trochu ujetej. U žen se to moc nestává. Ne s dětičkama.  Ale máme tu rovnost. A vůbec, žádné pohlaví ani neexistuje. 

No zrovna jedna známá povídala zde v Mexiku, že její neteř – 6 let – přišla ze školy celá divoká protože je tam  navštívily dvě tety,  přinesly umělé děťátko, a ukázaly jak s ním budou slavit narozeniny, má to dítě dvě maminky což je prý velmi hezké. A neteř se ptala tety jak je to možné, ona má tátu a mámu jako ostatní dět. Tetku napadlo říct že to byl takový žert. A to v Mexiku teprve začíná. 

Čili buď toto šílenství zastavíme nebo budeme mít příští generaci neurotiků, budou trpět depresemi, bude trochu více sebevražd, možná seriových vrahů, protože dětem dělají v hlavičkách pěkný guláš. A málokdy se odhalí pedofilské zrůdy včas, dřív než ojedou háfo dětiček. 

ZPRÁVA O PROTESTUJÍCÍCH RODIČÍCH

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.