31.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Gelové nehty na léto

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 31|07|2015

Nepodceňujte péči o svůj zevnějšek, k níž patří také modeláž nehtů. Dbejte na jejich originální, barevný a svěží vzhled především ve slunném období, kde tato pýcha dámských rukou jednoznačně vynikne.

Chcete-li si pořídit kvalitní gelové nehty, s nimiž na sebe budete poutat pozornost všech kolemjdoucích, určitě se zaměřte na speciální produktové portfolio internetového obchodu Nehtyprofi.cz. Sortimentem překypující e-shop, jenž působí na trhu od roku 2008.

Neonové UV gely

Chcete-li, aby vaše nehty viditelně zářily, padne volba na nové neonové barvy, které jsou k dostání za 79 Kč. Bezkonkurenční kvalita a vynikající cena, jíž odolá jen málokterá žena. NEON UV gely nabývají nejrůznějších podob a vždy je dokážete dokonale sladit se svým outfitem.

Z žádaných barevných odstínů lze jmenovat minimálně tyto:

  • Zelená
  • Oranžová
  • Fialová
  • Červená
  • Modrá

To je jen malá upoutávka toho, co vám přináší přehledný e-shop Nehtyprofi.cz, v němž se lze zaměřit i na mnohem různorodější či decentnější barvy.

14291-neonove

Pastelové UV gely

Pakliže si to společenská situace žádá, můžete neonové nehty nahradit pastelovými UV gely, které jsou vynikající pro svoji originalitu a nadčasovost. Uvedeným sortimentem modeláž nehtů samozřejmě nekončí, ale teprve začíná.

Internetový obchod Nehtyprofi.cz je plnohodnotně vybaven jak pro domácí, tak profesionální sektor, proto máte možnost narazit i na spoustu dalšího zboží:

  • Zdobení nehtů
  • Přístroje na modeláž nehtů
  • Manikúra a pedikúra

Nakupujte gelové nehty na tom správném místě

Dopřejte si pestrého výběru při pořizování pomůcek pro modeláž nehtů. Uvedený e-shop se pyšní bohatými a kladnými referencemi na portálu Heureka.cz. Získat lze dopravu zdarma již od 1 000 Kč, popřípadě využijete platby kreditní kartou.

Zvelebte své nehty, jak nejlépe to jde a za nejlepší ceny na trhu. Uvidíte, že budete spokojeny.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.