ISIS-ciptaan-Amerika
27.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Geert Wilders: “Deislamizujme Západ!”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 27|03|2016

Možná nejhlasitější evropský kritik islámu Geert Wilders samozřejmě reagoval na další nelidské a odporné činy radikálních islamistů v Bruselu, a nejen on. Geert Wilders se obává, a opět zdaleka ne pouze on, že teroristickými útoky v Bruselu to zdaleka nekončí. Dle Europolu je v Evropě údajně již tři až pět tisíc džihádistů, kteří bojovali v Sýrii a Iráku za Islámský stát! Nyní jsou zpět doma v Evropě.

Jsou to nebezpeční predátoři, kteří přitom bez problémů chodí ulicemi evropských metropolí. Je skutečně nepochopitelné, že jim evropské vlády umožní po tom všem návrat domů. Ještě děsivější je však, že po svém návratu nejsou okamžitě uvězněni. Kdekdo by si mohl říci, že to není možné, ale bohužel je.

Do Holandska se vrátilo dle vyjádření pana Wilderse již několik set džihádistů a vláda většině z nich umožnila volný pohyb ulicemi. Požaduji jejich okamžité zatčení. Vláda, která tento krok odmítá učinit je morálním spoluviníkem skutků těchto lidských zrůd. Západ se musí deislamizovat, to je jediný způsob jak uchránit naše životy a naši svobodu.

V Amsterodamu byla nalezena uřezaná lidská hlava. Údajně se jedná o čin marocké mafie Morco, která zde operuje. Severoafrické gangy bojují prý v Amsterodamu o území. Starosta Amsterodamu uvedl, že takové věci většinou vidíme v televizních seriálech o mexických drogových kartelech, ale stalo se to v Amsterodamu.

V holandském městě Breda zazvonila policie u bytu učitele Ivera Mila. Tento učitel na twitteru napsal, že je těžké učit žáky, kteří ve třídě tleskají atentátníkům z Bruselu. Policisté jej pokárali za tento příspěvek a již by neměl zveřejňovat takové příspěvky. Tak to jsou pro mě smutné zprávy z údajně z jedné z nejsvobodomyslnějších zemí. Je to pro mě parodie na svobodu projevu, protože islámské projevy nenávisti k Západu, takto expresně řešeny nejsou. Pan učitel dle mě pouze konstatoval, to, co je pro normální lidi šokující a nepochopitelné, toť vše. Normální lidé měli dle mne slzy v očích a asi i vztek po těchto barbarských činech. Tleskat tomu může pouze netvor.

V belgickém Molenbeeku vyvolalo zadržení teroristy Abdeslama nevole a nepokoje části muslimského obyvatelstva. Někteří zcela otevřeně vyjadřovali podporu tomuto teroristovi a považují jej za hrdinu. Na bezpečnostní složky házeli kameny a policisté proti nim nasadili psy. Bohužel tyto mladé muslimy v tom otevřeně podporují i některé muslimské autority, které mladé muslimy nabádají, aby se neintegrovali. Každý den se objevují nová videa, s tímto neuvěřitelným “vděkem”, a to z různých zemí v Evropě.

EU také reaguje na brutální útoky v Belgii. Opět si nejsem jistý, je li to možno brát vážně a nejedná li se o nějaký hloupý žert. Ale nejedná. EU vydá ještě do konce března novou příručku. Tentokrát nepojednává o chování mužů k ženám (v německém Hamburku byla údajně znásilněna v úterý sedmiletá holčička pěti muži arabské národnosti v azylovém středisku, ale policie momentálně případ šetří a více informací není ). EU oficiáně prohlásila, že nová příručka má mladým muslimským mužům vysvětlit, že by na veřejnosti neměli odpalovat bomby.

“Tak to je pokrok, pokud to doposud nevěděli a v Evropě se zcela jistě po vydání příručky budou cítit Evropané bezpečněji”.

Pokud prý chtějí islámští uprchlíci žít mezi námi, musí být nejdříve poučeni o našich zvyklostech. Myslím, že se kniha mine účinkem, protože někteří mladí muslimové mají zcela jiné zvyklosti a o ty naše evropské nestojí a pohrdají jimi, stejně jako námi. EU si slibuje od této příručky odvrácení dalších teroristických útoků v Evropě.

Tomu ale jistě nevěří polská premiérka Beata Szydlo, která po teroristických útocích v Bruselu již nechce splnit závazek předchozí vlády, aby Polsko přijalo uprchlíky. Nevidí žádný prostor, aby uprchlíci přicházeli do Polska.

Bezpečnostní odborníci, ale například i možný americký kandidát na prezidenta Donald Trump poukazují na skutečnost, že Abdeslam měl v Bruselu celkem velký fanklub. Pan Trump ještě dodává, že Abdeslam byl ve čtvrti, kde se narodil a vyrostl a nikdo nic policii neřekl, a toto je trest. V Bruselu se úspěšně skrýval několik měsíců a nikdo jej údajně neohlásil. To kandidátka Hillary Clinton zveřejnila na twitteru své zdělení k Bruselu…”Muslimové jsou mírumilovní a tolerantní lidé a nemají naprosto nic společného s terorismem”. No k tomu mi napadá pouze to okřídlené rčení, že každý muslim není terorista, ale každý terorista je muslim.

Papež František prosí o úctu ke každému uprchlíkovi a bude jim na Zelený čtvrtek umýval nohy v azylovém centru u Říma. V Idomeni ale panuje tísnivá atmosféra. Některé humanitární organizace již stahují své pracovníky z Idomeni z obav o jejich bezpečí. Někteří uprchlíci blokují silnice i vlaky. Řecký reportér z toho viní právě humanitární pracovníky, kteří to prý uprchlíkům radí, aby na sebe upoutali pozornost. Jsou to prý stejní lidé, kteří přiměli uprchlíky přejít makedonskou hranici přes rozvodněnou řeku. Nikdy nepochopím, že je policie nezatkne a nebo nevyhostí, tyto “humanisty”.

Německé bezpečnostní složky považují hrozbu teroristického útoku za akutní. Islámský stát nám slibuje temné zítřky, a to co nás prý čeká bude s Alláhovým svolením daleko tvrdší a bolestivější. Chvála Alláhovi, jenž pečlivě vedl naše útoky a zajistil nám úspěch. Nechť přijme naše bratry mezi své mučedníky (odporné, nelidské a hromadné vrahy, pozn. autora), vzkázal evropanům Islámský stát.

Na závěr napíši pro někoho prorocká slova minulého papeže Benedikta XVI. z bavorské univerzity v roce 2006…“Ukaž mi, co nového přinesl Mohamed, a nalezneš tam pouze věci špatné a nelidské, jako je jeho příkaz šířit víru mečem”. Papež Benedikt sklidil tehdy za svůj výrok velkou kritiku a prý mu ušlo, že si hraje se sirkami na sudu se střelným prachem. Wall Street Journal se jej tehdy zastal a nazval ho statečným Benediktem. Souhlasím. Sirky a sud prachu, tak to je přesný popis pocitu, který mám ze současného papeže Františka a jeho otevřeného srdce pro všechny uprchlíky..

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.