Bill_Gates_June_2015
13.12.2021
Kategorie: Společnost

Gates si koupí vše co potřebuje: Média, vědce, politiky, herce, firmy … i veřejné mínění!

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Jak uvedl americký portál MintPress, tak Bill Gates napumpoval přes své organizace 320 milionů dolarů do populárních zpravodajských stanic, do mediálních koncernů i do zábavního průmyslu. Odměnili se mu za to tím, že neustále vylepšovali jeho image v korelaci s jeho zájmy.

Ty podporuje i malá „armáda“ fakt checkerů (zkoumatelé faktů), kteří se vydávají za nezávislé, přičemž za bohatou odměnu profesionálně vyrábějí pro Gatesa skvělá (ne)pravdivá fakta. K nim patří například. Poynter Institute – Gannett a ten na svých portálech svými argumenty umlčuje kritiky Gatese a nepříjemné usvěčující texty okamžitě odbíjí a difamuje jako dezinformace a konspirace. Tak jsou označeny např. informace o Gatesových investicích do biometrických čipů, do očkovacích-identifikačních systémů a podobně.

To vše se mu skvěle vyplatilo a Mr. Microsoft byl během pandemie velmi rychle katapultován na piedestal nejvyššího guru očkování. Přitom nemá žádné speciální medicínské znalosti.

Kdo v našem dekadentním světě (kde skutečné dobro a ušlechtilé ideály, jak se je snažil lidem vštěpovat do srdcí psycholog Erich Fromm, jsou jen staromódním přežitkem), má tolik peněz jako Gates, ten může teoreticky všechno a prakticky téměř všechno. Např. stát se iniciátorem a propagátorem gen-očkování založeného na principu mRNA – poselského systému, který jako „anti-virový-program“ vysílá do lidské buňky určité „rozkazy a či poselství“.

Se svou strategií „za peníze dostaneš všechno“ si Gates vybudoval utajené a jemu podřízené „mediální impérium“, ve kterém vládne jako utajený imperátor.

Portál MintPress, který má podle všeho skvělého tajného informanta, který zná toky peněz z Gatesových finančních zdrojů, si prověřoval kam šlo 30.000 finančních “darů” z nadací Billa a Melindy Gates.

Mimo jiné velké obnosy dostaly vlivné USA vysílače CNN, NBC, PBS, NPR, The Atlantic.

Ve Velké Británii potěšily Gatesovy miliony The Guardian, BBC, The Daily Telegraph a The Financial Times.

Z „nezištné dobročinnosti“ miliardáře, pasovaného jeho médii za největšího filantropa, profitoval i německý Spiegel, francouzský Le Monde, španělský El Pais a řada globálních televizí jako například. Al-Jazeera. A všechny horlivě propagovaly a propagují témata, která souvisela s Gatesovými projekty.

Nemalé peníze „daroval dobrodinec“ Gates také na realizaci projektů, které sloužily spolupráci „jeho“ lékařských expertů s televizními autory a producenty.

14 milionů dolarů dostal známý odborný medicínský magazín The Lancet, aby vypracoval určité obsahy pro jistá témata – jinými slovy Gates si za peníze „ohnul“ i více vědců, aby podpořili svými výpověďmi a texty jeho záměry.

To je jen velmi stručný popis toho, jak a na základě čeho mohl Gates a jeho pomocníci zrežírovat všechno to, co se kolem nás nyní odehrává a kde jsme se stali jen – symbolicky vyjádřeno – poslušnými a pokornými ovcemi jako pokrm pro nenasytné vlky, kterým velí mocný vlk, ukrytý v rouše beránka.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 156 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)