swenogo
17.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Gangy mladistvých migrantů proměnily švédské obchodní centrum v no-go zónu (video)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/SM

Jeden z manažerů největšího obchodního centra Nordstan ve švédském Göteborgu prohlásil, že gangy mladistvých migrantů udělaly z místa no-go zónu.

Jonas Bergqvist řekl švédskemu deníku Expressen, že od loňského října narostla zločinnost v souvislosti s aktivitami gangu migrantů. Berqvist poukazuje na to, že zejména večer se zde prodávají drogy a probíhá i násilí mezi znesvářenými gangy.

Podle něho přinášejí migranti konflikty a násilné spory z jejich zemí do Švédska, konkrétně do největšího obchodního centra v Göteborgu Nordstanu. Když se obchodní centrum uzavře pro návštěvníky, probíhá zde paralelní život gangů složených z mladých migrantů.

Kromě prodeje drog upozorňuje Bergqvist na také na to, že gangy běžně zastrašují policii a obtěžují ženy, navíc také kradou. Jsou podle policistů velmi agresivní. Policie je tak čím dál častěji volána do obchodní centra, aby zde řešila nejrůznější druhy zločinnosti.

Jako příklad policie uvádí události na Nový rok, kdy se v již uzavřeném obchodním centru shromáždilo asi 150 mladistvých migrantů, kteří vyhrožovali, že odpálí pyrotechniku. Policisty, kteří na místo dorazili, obklopili a otevřeně jim vyhrožovali.

ZDROJE: express.co.uk, securitymagazin.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.