752054_article_photo_kalendar-hnusu_900x
26.5.2020
Kategorie: Společnost

Galerie hnusu

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Už to trvá nějaký ten pátek, co je společnost rozdělena, ohledně osvobození od německých okupantů. Komunisti označují každého, kdo projeví zdravý rozum fašistou. Ovšem skutečná podpora nacismu a nacistických zločinců asi nevadí.
Jak jinak si vysvětlit, že na stránkách vydavatelství naše vojsko, se beze jakéhokoliv omezení prodávají suvenýry, zobrazující ty největší zrůdy 20. století? Nejnověji se tam objevil kalendář pro rok 2021 s názvem osobnosti třetí říše. Nevěříte že je to možné? Ale je. Koukněte se:

Když jsem zde dnes četl, že něco takového je v prodeji, nemohl jsem uvěřit. Nemohl jsem věřit tomu, že vydavatelství s tak bohatou historii, pokud se tedy jedná o následovníka známého “našeho vojska”, se mohlo snížit k něčemu tak silně nechutnému a odpornému. Najel jsem tedy na jejích webovou stránku a internetový obchod a opravdu žasnu. Nejenže vedle kalendáře s nedávno zesnulým Karlem Gottem je nabízen kalendář skutečných lidských zrůd, navíc za cenu 499 korun, oproti 159 korunám za pana Gotta, nabídka je však ještě zvrhlejší. V sekci trička s potiskem, vidíme vedle sebe Jaromíra Jagra, vedle Reinharda Heydricha . Karla IV vedle Adolfa Hitlera na jedné a Josefa Stalina na druhé straně. Jestli si myslíte, že je to všechno, pak jste na omylu. Znáte tohoto pána?

Ano, je to Josef Mengele, kterého vydavatelství naše vojsko nabízí, asi aby si kupující vychutnal svou ranní kávu a pokud by mu Mengele nebyl dost košér, pak je tu širší nabídka :

To je ale podívaná, nemám pravdu? Prosím pěkně tohle všechno je možno si oficiálně objednat na internetu, skoro za pakatel. Prý je to sběratelská edice. Jsou mezi vámi, milí čtenáři nějací sběratelé? Dovolte mi otázku, jakou hodnotu pro vás má takovýto odpad? Dáte si do vitríny se sbírkou týkající se války obyčejný keramický hrnek z Číny, s ksichtem Mengeleho nebo Hitlera? Navléknete si snad na sebe čínské tričko s portrétem Heydricha, jakožto vášnivý sběratel?

Jsem otřesen, znechucen a rozčílen. Skutečné osobnosti, jako Karel Gott, Jaromír Jágr a mnohé další, jsou na této stránce hozeny na jednu hromadu s největšími zrůdami, jaké dvacáté století lidstvo mělo. Nemohu pochopit, že policie či BIS, která ví o každém prdu na ruském či čínském velvyslanectví, a dělá z něj útok chemickou zbraní, nevidí zjevnou propagací nacismu a fašísmu. Anebo to nikoho nezajímá? Když si zasadíte pár semínek konopí, protože vás trápí zdravotní potíže, vtrhne k vám komando po zuby ozbrojených goril a vše rozdupou. Když se banda primitivů zcela bezohledně vysmívá milionům obětí druhé světové války, evidentně to nikoho moc nezajímá.

Když volení zastupitelé pražského obvodu rozhodli, že na svém území nechtějí sochu Koněva, byla z toho skoro válka mezi Českem a Ruskem a Filip z toho málem dostal neštovice a spalničky, prodej suvenýrů s Hitlerem a Mengelem je asi pro někoho v pořádku. Pro mě ale není a tak jsem rád, že bylo podáno trestní oznámení. Jen doufám, že to neskončí stejnou blamáží, jako jiné podobné případy a že dojde k tvrdým a nekompromisním trestům.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 142 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 3,94 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
107 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.