21.7.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Gádžové neumí využívat systém a závidí nám

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: JIŘÍ MÁŠKA 21/07/2013

 

Také jste si jistě všimli nepokojů v Č. Budějovicích. Potkal jsem jednoho starého známýho cikána, co u mě kdysi čtrnáct dní dělal nějakou brigádu.Vystupuje z pěknýho BMW, na sobě značkový šaty, značkový boty, zlatej řetěz na krku. Říkám co to je, co se to v Českých Budějovicích děje. Proč tam 95% těch lidí byly rodiny co tam bydlí, myslím na Máji? Pozval jsem ho na pivo a dozvěděl jsem se, pravděpodobný důvod těchto nepokojů.

 

 

Povídá: „No šéfíku poslouchejte, známe se dlouho, gadžové sou nasraný, neumí využívat systém a závidí nám, já Vám povím jak to děláme.“

 

1/ Nejdůležitější příjmy jsou, že každý rok musí moje žena porodit dítě, na to můžeš vybrat jednorázově dopředu , všechny přídavky, což dělá Kč 230 000,-. Dají tě to pěkně na ruku a nebo šek a v bance to máš za pět minut. Za to si koupím trocha zlata na krk já i žena, ojeté auto, nějaké luxusní hadry a voňavky i do herny zajdeme s manželkou a ukážeme gadžům , kdo jsme my Romové, že pro nás pustit Kč 20 000 až Kč 30 000 za večer nic není. A to jdeš ráno domů z herny, gádžové běží do práce a mají rasistický kecy. Tak jsem jim to minule nandal, říkám: “koukejte víc makat ať my romové máme větší dávky, takhle už se nedá žít”. Hele ty čuměli.

 

2/ Pak se musíš domluvit s domácím na pronájmu tak, aby to nasadil co nejvýše, a protože nájem nám platí město, tak řekněme, on chce do kapsy Kč 10 000, řeknu mu hele dej nájem Kč 15 000,- oficiálně a mě vrátíš Kč 5 000,- Všichni na to kejvnou šéfíku! Všichni jsou spokojený.

 

3/ S vodou, elektrikou a topením si nemusíme dělat žádné starosti, to nám platí sociálka, protože já ani moje žena jsme nikdy nepracovali a nic nemáme, tak to je snad jasný, že se o nás musí postarat né?

 

4/ Pak jěště dostáváme sociální dávky na jídlo a oblečení, uhlí atd. Hele s třema dětma je to kolem Kč 30 000,- Takže dobrý né!

 

5/ Hele šéfíku, protože nám platí sociálka elektriku, tak zajdeme na EON a zvýším si drasticky zálohy na elektriku, tak abych to nikdy nemohl propálit. Nikoho to nezajímá. A sociálka je šťastná, že tam nechodíme a nenadáváme jim do bílejch sviní, však víš, to soudní rozhodnutí, minule řekli u soudu, že to není rasizmus. No a když nám něco nedají, kurva tak tam jdeme celá rodina a to bys viděl jak to funguje. Jsou posraný až za ušima a dají nám co chceme. No a protože je elektroměr na moje jméno, ten přeplatek vrátí mě za rok na moje konto v bance. Hele někdy dobrý, dělá to i Kč 35 000,- za rok, dobrý sou, né!

 

6/ To co jsem říkal o elektrice děláme i s vodou a plynem, takže taky něco kápne na konci roku dostaneme v průměru tak Kč 28 000,-

 

7/No a protože nemám práci a něco chci dělat, tak si vezmu katalog na nejnovější mobily a televize a další elektroniku, zajdu do zastavárny, domluvím se s majitelem o jaký výrobky by měl zájem, co se mu nejlíp prodává. On mě to označí v katalogu, domluvíme se na ceně. Jsou to svině, většinou mě dají jen polovinu ceny v katalogu, ale dobrý, za hodinu práce, kurva balík. No a my ze starou jdeme do prodejny elektroniky, napřed se mračí, ale když jim ukážu kolik dostávám každý měsíc od sociálky, a že mohu splácet , tak to dají. My s mámou vybereme elektroniku co nám označil majitel zastavárny a koupíme to všechno na půjčku. Někdy dvě televize, máme hodně dětí kurva né, dva telefony, radio, video, CD atd. Ihned ještě nově zabalené mu to odvezeme do zastavárny a on nám vyplatí tu půlku co jsme se domluvili. Hotově. Dobré né? Samozřejmě nic nesplácíme, kurva vždyť jsou pojištěný. Mě nic žádnej exekutor nic nesebere, já kurva nic nám. A jsou gažové v prdeli.

No to zvládneme i dvakrát týdně, je to dřina, ale nemůžeš to dělat pořád. Myslím tak Kč 200 000,- máme za rok. Když přijde exekutor, nikoho nikdy nenajde a jak se ty lumpové bojí k nám chodit. My je postrašíme a jdou do prdele.

 

8/ Výborné jsou měsíce před školním rokem, to máme nárok na brašny do školy a další věci jako školní potřeby, je třeba to nepodceňovat, obuv a sešity a další pomůcky, třeba na tělocvik, no dobrý šéfíku. Moje máma vymyslela dobrej tah. Jde do obchodu koupí tu nejdražší tašku za Kč 1 500,- a další věci za dalších Kč 1000,- jde na město a oni jí to proplatí, pak vezmeme tašku a věci a jdeme nazpět do obchodu to vrátit, ale nemůže jít sama, oni ty svině to nechtějí bez dokladu vrátit peníze, ale jak nás tam přijde pět a začnem řvát, paní ještě ráda vrátí všechno a takže taky dobrý. Hele korunka ke korunce a minule jsem to celý vsadil na 19 červenou na ruletě tu školní tašku a kurva padla a jsme v balíku.

 

 

Na co si vy gadžové tady pořád stěžujete? Tohle je ráj na zemi. No já musím pomalu jít, jdeme si se starou koupit koberce, tak poslouchejte.

 

9/ No a na konci měsíce dojdeme na sociálku, že děti nemají co jíst, poprvé ta vedoucí nechtěla nic dát, tak jsem děti seřezal, aby pěkně řvaly a nechal jsem jí to v paneláku na chodbě, tam co bydlí. Od té doby vždycky něco dá.

No šéfíku, vyšel jsem ze sedmé třídy, ale počítat umím, známe se dlouho tak kurva Vám to řeknu. Tak za rok :

1/ Dítě každej rok………………………..Kč 230 000,-

2/ Rozdíl nájmu…………………………..Kč 60 000,-

3/ Rozdíl na elektrice…………………..Kč 35 000,-

4/ Rozdíl voda´ a plyn………………….Kč 28 000,-

5/ Sociálka na žití………………………..Kč 360 000,-

6/ Na elektronice…………………………Kč 200 000,-

Takže bratru ročně……………………..Kč 913 000.-

 

No a to dělá měsíčně Kč 76 083,- Nějakej další meloušek také děláme po nocích, ale to Vám povídat nemohu. Takže připočtěte nějakejch Kč 300 000,- k tomu a měsíční doplatky ze sociálky, no šéfíku dobré na co si pořád stěžujete Vy bílý. Mě to bratru hodí měsíčně Kč 100 000,- a když přijde policajt a něco se ptá pošlu ho do prdele, rasistu!

 

Tohle je ta pravá Amerika, to je země snů , šéfíku já běžím, než mě zavřou v těch kobercích mějte se! Dlouho jsem se za ním díval a kroutil nevěřícně hlavou. Po rozhovoru s tím cikánem se zamýšlím a zamýšlím a opravdu se lidem v Českých Budějovicích ani trochu nedivím. Pojedu tam protestovat také!

 

Dodatek redakce PP: Text jsme objevili na facebooku a dle stylu není zcela reálný, spíš jej sepsal někdo, komu opravdová sociální realita v naší vlasti jednoduše vadí. Nejhorší na tom všem ale je, že to takto klidně mohlo být, neboť všechny body popsané v tomto fiktivním rozhovoru se ve skutečnosti dějí! Tak hurá do práce holoto líná! Vydělávat, daně platit! 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
151 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.