davos
22.1.2017
Kategorie: Politika

G. Soros v Davosu: Trump je podvodník a diktátor

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC/CH.TOMLINSON

Levicový finančník George Soros na ekonomické konferenci ve švýcarském Davosu prohlásil prezidenta Trumpa za „podvodníka“ a „rádoby diktátora“ a předpověděl, že ani Brexit podporující premiérka Theresa May se v Británii v úřadě moc neohřeje.

„Stal by se diktátorem, kdyby mu to prošlo, ale to se nestane,“ řekl včera v luxusním švýcarském středisku Soros. Věří také, že americký lid Trumpovi „vrátí úder“.

Trump prý v úřadě zkrachuje, neboť jím vyhlašované ideje jsou prý vzájemně rozporuplné. Soros dále spekuloval, že lid bude proti novému prezidentovi, až překročí hranici, bojovat.

Soros dále označil vzestup populistických stran jako německá AfD nebo francouzská Národní fronta za „anti-evropský“. Evropa v současnosti prý kráčí špatnou cestou.

Vláda Theresy May ve Velké Británii dle Sorose dlouho nepotrvá. Británie by se prý bez ministerské předsedkyně May v úřadu prý mohla zase k EU připojit.

O Open Society Foundation George Sorose a o jeho dalších organizacích vyšlo najevo, že v USA financovaly hnutí Black lives matters, různé iniciativy na zlepšování image evropských migrantů a dokonce se snažily migrační krizi využít k finančnímu zisku.

Ve svém rodném Maďarsku je Soros nenáviděn a člen vládnoucí strany Fidesz slíbil organizace, tímto miliardářem financované, ze země „vymést“.

Snad jen dodat, že neomarxistu Sorose by bylo třeba vymést ze světa vlivu celé globální politiky. A to co nejrychleji.

ZDROJ: breitbart.com, Zbynek Passer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 807,43 Kč
Vybráno 30.87%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.