davos
22.1.2017
Kategorie: Politika

G. Soros v Davosu: Trump je podvodník a diktátor

Sdílejte článek:

REC/CH.TOMLINSON

Levicový finančník George Soros na ekonomické konferenci ve švýcarském Davosu prohlásil prezidenta Trumpa za „podvodníka“ a „rádoby diktátora“ a předpověděl, že ani Brexit podporující premiérka Theresa May se v Británii v úřadě moc neohřeje.

„Stal by se diktátorem, kdyby mu to prošlo, ale to se nestane,“ řekl včera v luxusním švýcarském středisku Soros. Věří také, že americký lid Trumpovi „vrátí úder“.

Trump prý v úřadě zkrachuje, neboť jím vyhlašované ideje jsou prý vzájemně rozporuplné. Soros dále spekuloval, že lid bude proti novému prezidentovi, až překročí hranici, bojovat.

Soros dále označil vzestup populistických stran jako německá AfD nebo francouzská Národní fronta za „anti-evropský“. Evropa v současnosti prý kráčí špatnou cestou.

Vláda Theresy May ve Velké Británii dle Sorose dlouho nepotrvá. Británie by se prý bez ministerské předsedkyně May v úřadu prý mohla zase k EU připojit.

O Open Society Foundation George Sorose a o jeho dalších organizacích vyšlo najevo, že v USA financovaly hnutí Black lives matters, různé iniciativy na zlepšování image evropských migrantů a dokonce se snažily migrační krizi využít k finančnímu zisku.

Ve svém rodném Maďarsku je Soros nenáviděn a člen vládnoucí strany Fidesz slíbil organizace, tímto miliardářem financované, ze země „vymést“.

Snad jen dodat, že neomarxistu Sorose by bylo třeba vymést ze světa vlivu celé globální politiky. A to co nejrychleji.

ZDROJ: breitbart.com, Zbynek Passer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
31 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.