hungarian-invaders
13.9.2018
Kategorie: Politika

Funguje socialistická strategie dovozu voličů?

Sdílejte článek:

MIKE

Hodně lidí tvrdí, že socialistické strany v Evropě jsou pro masovou migraci, protože si tím importují voliče. Většina migrantů zůstane na sociálních dávkách, nebo sice bude pracovat, ale ekonomicky bude méně úspěšná. A tak socialisté díky svým slibům štědrého sociálního státu a antidiskriminační protirasistické agendě získají většinu hlasů od těchto lidí. To dává smysl. Ale opravdu takhle socialisté přemýšlí a funguje to?

To jestli tak přemýšlí nevím, nedokážu to potvrdit ani vyvrátit. Jenom chci dokázat, že tahle strategie dovozu migrantů jako voličů není a nebude úspěšná a nakonec povede k zániku stran, které ji prosazují.

Na první pohled se může zdát, že všechno funguje jak má. Migranti opravdu volí masově sociální demokraty a zelené. To jsme mohli vidět například v posledních volbách ve Švédsku.

Pavel Kohout: Ještě jednou si to zopakujme: Ve stokcholmské čtvrti Rinkeby (90 % obyvatelstva jsou imigranti) získali socialisté a komunisté celkem 89 % procent hlasů. To je důvod, proč levice tolik tlačí na uvolnění imigrace: žádné ideály, ale jednoduše dovoz voličů.

Navzdory tomu, ale téměř všechny socialistické strany v Evropě – včetně té Švédské – utrpěli v posledních volbách extrémní ztráty. Jak je to možné? Cena za tyto hlasy je totiž vysoká.

Původní voliči socialistických stran – nižší bílá pracující třída není žádným zastáncem masové migrace. Tihle lidé na ní tratí úplně nejvíc. Poprvé migranti se stěhují do chudších oblastí obývané právě dělnickou třídou a život v těchto “obohacených“ oblastech se tak pro původní obyvatele stává nesnesitelným. Zadruhé pokud migranti čerpají sociální benefity, tak to jde právě na úkor sociálních služeb pro nižší třídu. A zatřetí, pokud přeci jen migranti pracují, tak je to nízko-kvalifikovaná práce a tím snižují právě mzdy nižší bílé třídy. Naopak na kvalifikované pracovníky a jejich mzdy to nemá žádný vliv.

Důsledkem toho všeho je, že dělnická třída masově opouští sociální demokraty a volí nacionalistické strany. Podívejme se na Švédsko. Můžeme vidět to, že třeba ve čtvrti Rinkeby volilo socany 89% lidí. Na druhou stranu Švédští demokraté získali v celé zemi 18% hlasů. Kdyby si Švédsko nezvolilo multikulturní cestu, Švédští demokraté by neexistovali a velká část jejich voličů by volilo sociální demokraty jako klasickou Švédskou státostranu. Koneckonců, když bylo Švédsko homogenní země, měli socialisté mnohem větší preference, než dnes když je multikulturní.

Stejně to vypadá v Německu, Francii, Nizozemí a jiných evropských zemích. V posledních francouzských volbách socialisté naprosto propadli. Proč? Protože dělnická vrstva je opustila a volila Marine Le Pen. A proč ji volila? Protože socialisté podporují masovou migraci a multikulturalismus. To stejné můžeme pozorovat v Německu, kde je AfD už druhou nejsilnější stranou. A SPD má rekordně nízké preference. A to navzdory tomu, že ji masivně volí početná turecká a arabská menšina. Obyčejní Němci z nižších tříd ale SPD opustili a volí místo toho AfD. A takhle to je téměř v celé Evropě. Z dělnických stran se staly strany migrantů a státních úředníků.

Volební preference socialistů mluví jasně: ztráty hlasů dělnické třídy byly vždy mnohem vyšší, než zisky hlasů od „nových Evropanů“. A proto jsou sympatie k socialistům téměř všude v Evropě na svých historických minimech.

Někdo říká, že z dlouhodobého hlediska tato strategie bude fungovat. Až socialisté importují dostatek afro-muslimů, zabezpečí si tím permanentní nadvládu. Není tomu tak. „Noví Evropané“ nemají rádi socialisty a pohrdají jimi. Volí je jen jako prostředek pro dosažení svých cílů. Až budou muslimové představovat značné procento v populaci, třeba 25-30% založí si vlastní strany a na socialisty se vykašlou.

Navíc, socialistická strategie kupování hlasů počítá s tím, že “zdroje tu jsou“. Jenže noví Evropané nejsou příliš produktivní. Až bude třeba 1/3 populace afro-islámská a 1/4 populace budou důchodci a další 1/4 budou státní zaměstnanci, kdo bude ty sociální výdaje platit? Dojdou zdroje a jak migranti, tak státní zaměstnanci nebudou mí žádný důvod nadále volit socany. Už jim nebudou mít co nabídnout. Ti první pravděpodobně začnou volit nové islámské strany a ti druzí, když přijdou a svá koryta v úřadech a neziskovkách se asi přidají k nacionalistům. A multikulturní sociální demokraté tak zaniknou.

Závěr

Socialistická strategie importu voličů ať už je nebo není zamýšlená, zkrátka nefunguje. Už teď jsou volební preference socanů ve většině zemích na historických minimech. Ztráty hlasů dělnické třídy jsou mnohem vyšší, než zisky hlasů od „nových Evropanů“. A situace se pro ně rozhodně nebude vylepšovat. Naopak až dojdou zdroje, multikulturní socialisté pojdou taky.

Autor: Mike

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 449,00 Kč
Vybráno 35.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.