VIRFRONTA
15.9.2020
Kategorie: Společnost

Fronty na testy? Jako fakt?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝTestování covidu 19 je vcelku nepříjemnou záležitostí. Lze jej dělat pomocí odběru krve, což z nějakého důvodu téměř nikdo nedělá, nebo se dostavíte na odběrní místo a někdo pověřený strčit Vám do nosu dlouhou sondu provede výtěr. Dle délky zasunutí asi tak někde uprostřed hlavy. Dobrovolně to může chtít podstoupit buď velmi trpící člověk, kterého klátí jakási choroba, a on chce slyšet, že to je ta způsobená koronavirem, nebo někdo bez příznaků, ovšem s dostatečnou psychickou poruchou.

Problémem testování není pouze bolestivost a dlouhá fronta před odběrným místem. Velmi zásadním poznatkem je, že s výsledky testů se takzvaně fixluje. Těm, kteří spustili celou tuto ,,pandemii‘‘, jde o zachování chaosu a probuzení celospolečenského strachu. Testy tak vykazují často nesprávné výsledky, a to takové, že i neinfikovaní lidé jsou označeni za nakažené. Přitom léčba případného onemocnění je většinou stejná, jako u chřipky. S výjimkou těžkého průběhu, který je však často záměrně naroubován na covid, přestože se o něj ve skutečnosti nejedná, jsou ostatní nemocní odkázáni na běžné prostředky. Tedy lehnout, odpočívat, cpát se vitamíny, něco na bolest hlavy, přírodní léčiva typu med, skořice a v nejhorším nosní sprej.

Testy jako takové mají mnoho nedostatků. Vynecháme li záměrné navyšování počtu infikovaných, které má za úkol umožnit nastavit restrikce, zpřísňovat je a později přinutit obyvatelstvo k dobrovolně-povinnému očkování, pak je třeba si uvědomit i extrémní nespolehlivost dodávaných testů a neschopnost z nich určit, jde li o vir ohrožující stále zdraví dotyčného, či jde li pouze o dozvuk již proběhlého onemocnění s nulovým rizikem nakažení dalších osob. Z toho vyplývá, že jakékoliv grafy nám prezentované jsou ve skutečnosti naprosto irelevantní informací vedoucí pouze k dalšímu šíření strachu a podvolování se nesmyslným příkazům.

Pokud se ptáte na důvody celé této šarády, pak jsou jimi především mocenské ambice. Nejde ani tak o kšeft s vakcínami, ale na pozadí je otázka, z čeho se vakcína bude skládat. Jestliže někteří odborníci mají za prioritu léčbu onemocnění způsobeného virem, pak tu existuje ještě jedna záležitost. Tou je možnost vakcínou do člověka vpravit něco, co dokáže ovlivnit jeho život po úplně jiné stránce. Ač se to může zdát být konspiratrivní, samotný vir je pouhým nástrojem pomocným k celosvětové vakcinaci, která nahradí čipování. Jde o šílenou představu, ale mimo léčiv, která dokážou koronavir umravnit tak z 50ti %, by se do Vás dostaly i nanočástice schopné o Vás podávat informace, případně je přijímat. Je to šílená představa, ale až tak daleko jsme se s technikou dostali a není tedy divné, že za výrobou vakcín stojí přední odborníci z řad programátorů a počítačových analytiků. A zdaleka to není jen Gates, Musk a pár dalších. Navíc tyto nanočástice se umí různě kombinovat a sestavovat v těle různé moduly.

Další složkou je látka, na které spolupracují laboratoře pracující s úpravou DNA. Přestože u potravin dochází ke stálé změně geneticky upravených produktů, u lidí tvrdí, že nebude mít vakcína trvalý vliv na lidskou DNA. Takže u potravin ano, u lidí nikoliv? Jde o další lež. K čemu to může vést? De facto k přeprogramování lidí. Může to změnit jejich fyzické vlastnosti, také zapracovat na IQ, porodnosti, dlouhověkosti či naopak, udělat z nich svým způsobem tvory s umělou inteligencí. Změnit evoluční vývoj, v důsledku ovlivnit výkonnost a ekonomiku. Pokud se ptáte, kdo na tom má zájem, měli byste vědět, že za financováním výzkumu stojí rodiny nejbohatších. Tedy Rothschildové, Rockefellerové, prodlouženou rukou je Gates. Musk má rozeseté po obloze satelity, média patří opět Rothschildům a Sörösovi. WHO jim jde na ruku a už nyní dle manuálu připravuje lidstvo na daleko horší a skutečnou pandemii, při které se bude umírat mnohem více. To naznačuje, že pokud se lidé vzepřou očkování, přijde trest nikoliv boží, ale od elit jdoucích si za svým cílem nevládnout jen peněžním trhům, ale i lidské mysli.

Stáním ve frontě na testy se stáváte nejen ovcemi jdoucími na porážku, ale zároveň napomáháte v plnění zadání přinutit lidi se nechat příští rok naočkovat něčím, co nás navždy změní. Robotizace lidstva je na pořadu dne. Smutné je, že o tom rozhoduje pár rodin a jejich nepředstavitelný majetek. Říkat si, že něco podobné je jako sci-fi, nestačí. Realita je jasná. Kdyby před 100 lety někdo tvrdil, že budeme létat do vesmíru, byl by označen za blázna. Před 30ti roky byly počítače zázrakem a mobilní telefony tu máme ještě kratší dobu. Přesto si bez nich už téměř nikdo nedokáže život představit. Nanočástice nejsou jen vosk na auto, jde o mnohem sofistikovanější vynález. A až budou součástí našeho organismu, bude pozdě se ptát, kde jsme udělali chybu. Tu děláme právě teď.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 294 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)