VIRFRONTA
15.9.2020
Kategorie: Společnost

Fronty na testy? Jako fakt?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝTestování covidu 19 je vcelku nepříjemnou záležitostí. Lze jej dělat pomocí odběru krve, což z nějakého důvodu téměř nikdo nedělá, nebo se dostavíte na odběrní místo a někdo pověřený strčit Vám do nosu dlouhou sondu provede výtěr. Dle délky zasunutí asi tak někde uprostřed hlavy. Dobrovolně to může chtít podstoupit buď velmi trpící člověk, kterého klátí jakási choroba, a on chce slyšet, že to je ta způsobená koronavirem, nebo někdo bez příznaků, ovšem s dostatečnou psychickou poruchou.

Problémem testování není pouze bolestivost a dlouhá fronta před odběrným místem. Velmi zásadním poznatkem je, že s výsledky testů se takzvaně fixluje. Těm, kteří spustili celou tuto ,,pandemii‘‘, jde o zachování chaosu a probuzení celospolečenského strachu. Testy tak vykazují často nesprávné výsledky, a to takové, že i neinfikovaní lidé jsou označeni za nakažené. Přitom léčba případného onemocnění je většinou stejná, jako u chřipky. S výjimkou těžkého průběhu, který je však často záměrně naroubován na covid, přestože se o něj ve skutečnosti nejedná, jsou ostatní nemocní odkázáni na běžné prostředky. Tedy lehnout, odpočívat, cpát se vitamíny, něco na bolest hlavy, přírodní léčiva typu med, skořice a v nejhorším nosní sprej.

Testy jako takové mají mnoho nedostatků. Vynecháme li záměrné navyšování počtu infikovaných, které má za úkol umožnit nastavit restrikce, zpřísňovat je a později přinutit obyvatelstvo k dobrovolně-povinnému očkování, pak je třeba si uvědomit i extrémní nespolehlivost dodávaných testů a neschopnost z nich určit, jde li o vir ohrožující stále zdraví dotyčného, či jde li pouze o dozvuk již proběhlého onemocnění s nulovým rizikem nakažení dalších osob. Z toho vyplývá, že jakékoliv grafy nám prezentované jsou ve skutečnosti naprosto irelevantní informací vedoucí pouze k dalšímu šíření strachu a podvolování se nesmyslným příkazům.

Pokud se ptáte na důvody celé této šarády, pak jsou jimi především mocenské ambice. Nejde ani tak o kšeft s vakcínami, ale na pozadí je otázka, z čeho se vakcína bude skládat. Jestliže někteří odborníci mají za prioritu léčbu onemocnění způsobeného virem, pak tu existuje ještě jedna záležitost. Tou je možnost vakcínou do člověka vpravit něco, co dokáže ovlivnit jeho život po úplně jiné stránce. Ač se to může zdát být konspiratrivní, samotný vir je pouhým nástrojem pomocným k celosvětové vakcinaci, která nahradí čipování. Jde o šílenou představu, ale mimo léčiv, která dokážou koronavir umravnit tak z 50ti %, by se do Vás dostaly i nanočástice schopné o Vás podávat informace, případně je přijímat. Je to šílená představa, ale až tak daleko jsme se s technikou dostali a není tedy divné, že za výrobou vakcín stojí přední odborníci z řad programátorů a počítačových analytiků. A zdaleka to není jen Gates, Musk a pár dalších. Navíc tyto nanočástice se umí různě kombinovat a sestavovat v těle různé moduly.

Další složkou je látka, na které spolupracují laboratoře pracující s úpravou DNA. Přestože u potravin dochází ke stálé změně geneticky upravených produktů, u lidí tvrdí, že nebude mít vakcína trvalý vliv na lidskou DNA. Takže u potravin ano, u lidí nikoliv? Jde o další lež. K čemu to může vést? De facto k přeprogramování lidí. Může to změnit jejich fyzické vlastnosti, také zapracovat na IQ, porodnosti, dlouhověkosti či naopak, udělat z nich svým způsobem tvory s umělou inteligencí. Změnit evoluční vývoj, v důsledku ovlivnit výkonnost a ekonomiku. Pokud se ptáte, kdo na tom má zájem, měli byste vědět, že za financováním výzkumu stojí rodiny nejbohatších. Tedy Rothschildové, Rockefellerové, prodlouženou rukou je Gates. Musk má rozeseté po obloze satelity, média patří opět Rothschildům a Sörösovi. WHO jim jde na ruku a už nyní dle manuálu připravuje lidstvo na daleko horší a skutečnou pandemii, při které se bude umírat mnohem více. To naznačuje, že pokud se lidé vzepřou očkování, přijde trest nikoliv boží, ale od elit jdoucích si za svým cílem nevládnout jen peněžním trhům, ale i lidské mysli.

Stáním ve frontě na testy se stáváte nejen ovcemi jdoucími na porážku, ale zároveň napomáháte v plnění zadání přinutit lidi se nechat příští rok naočkovat něčím, co nás navždy změní. Robotizace lidstva je na pořadu dne. Smutné je, že o tom rozhoduje pár rodin a jejich nepředstavitelný majetek. Říkat si, že něco podobné je jako sci-fi, nestačí. Realita je jasná. Kdyby před 100 lety někdo tvrdil, že budeme létat do vesmíru, byl by označen za blázna. Před 30ti roky byly počítače zázrakem a mobilní telefony tu máme ještě kratší dobu. Přesto si bez nich už téměř nikdo nedokáže život představit. Nanočástice nejsou jen vosk na auto, jde o mnohem sofistikovanější vynález. A až budou součástí našeho organismu, bude pozdě se ptát, kde jsme udělali chybu. Tu děláme právě teď.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 152 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...
politicon.cz
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.