bleskfilip
5.6.2020
Kategorie: Politika

Frontální útok KSČM na vládu, ale spíše na koryta

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKAPřeci jen asi poslední šance jak si něco od vládního stolu zobnout. Po příštích volbách by už nemusela být 5% hranice pokořena.

A tak nám pan předseda nových, polepšených, změněných komunistů sdělil, že pokud nebude odvolán ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), tak KSČM nepodpoří některé vládní návrhy zákonů.

 

To je samozřejmě velmi státotvorné prohlášení. Já myslel, že zákony se podporují kvůli tomu, že jsou dobré pro blaho republiky a lidu (nebo si to o nich aspoň myslím), a nikoliv proto, že mi bude vyhověno v personálních otázkách.

Odvolání ministra zahraničí ze strany ANO by vedlo k pádu vlády a předpokládám, že KSČM by byla ochotna okamžitě podati pomocnou ruku a za ČSSD zaskočit. Ostatně i SPD by v takovém případě jistě změnila svůj postoj a mnoho vládních zákonů by se rázem, jako mávnutím kouzelného proutku, stalo pro tuto partaj ze dne na den přijatelných.

A co komunistům vadí na ministrovi zahraničí Petříčkovi? Připojil se k prohlášení devíti evropských ministrů zahraničí a ministra zahraničí USA (jaká hrůza!), že konec války nepřinesl mnoha zemím svobodu, neboť spadly do mocenské sféry Sovětského svazu.

Vidíte na tom někdo nějakou lež? Zaříznutí svobody slova, zadrátované hranice, pohraničníci střílející lidi jako zajíce, uranové lágry, zákazy studia, vyhazování z práce, věznění za názor …. tak to podle komunistů byly jistě svobody, za které se jim vyplatí ještě dnes bojovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 847 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,59 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.