PapezSatan
13.4.2019
Kategorie: Společnost

František: Jidáš a heretik na papežském stolci

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Současná hlava katolické církve a potažmo křesťanství dělá vše pro to, aby víru, kterou má za úkol šířit, chránit a ctít – je to jeho práce, tak tuto víru se snaží zničit a nechat zmizet ze světa. Pochopitelně, není nic jako přímá volba papeže, toho volí kardinálové, a tudíž z takové volby, kdy nad Římem zavane bílý dým, vzejde vždy muž, který má nejlépe vyhovovat aktuálním mocenským zájmům.

Hlavou katolické církve ve Vatikánu byli v minulosti už pěkní zmetci a šílenci. Vzpomeňme třeba na toho z rodu Borgiů či Medici nebo papeže, který nechal svého předchůdce vykopat, posadit na stolec a soudit. Bílý hábit nejvyššího kněží oblékali cyničtí chlípníci, násilníci a vrazi a nic jim nebylo svatější než vlastní moc a touhy.

Jistě, často zástupce Boha na zemi dělal přesný opak toho, co Ježíš kázal, co žil a pro co umřel. Ale žádný před Františkem nikdy nezaprodal své ovečky nepříteli.

Ze tří největších náboženství je křesťanství pořád ještě to nejrozšířenější, hlásí se k němu bezmála 2,5 miliardy lidí, na druhém místě je islám s 1,8 miliard a hinduismus s 1,1 miliardou věřících.

Země s anticko-křesťanskou tradicí jsou jednoznačně nejúspěšnější ekonomicky, stabilitou, lidskými právy a prioritizací míru a zároveň s největším přínosem v technologii, vývoji a celkově komfortu evropského standardu, který bereme jako samozřejmost. Na druhou stranu můžete být korektní až po špičky bot, a přesto nejde nevidět, že země, kde vládne islám, jsou buďto postaveny na ropném bohatství nebo žijí v totální bídě, na poli pokroku a technologií přinesli tolik, co můj pes a vedle toho se řídí zrůdným zákonem šaría, který je zločinem proti ženám, lidskosti a rozumu.

Přesto, nebo možná právě proto, je islám nejrychleji se šířícím náboženstvím současnosti.

Je báječná, ale krutá ironie, že tihleti umaštění pasáčci koz, co znají právě jen islám a tu kozu, se vydají do Evropy a Evropa se jim jako šlapka na rohu nabízí, rozdá se, poníží se. Není divu, že ve světě, kde technologicky by nás nikdy muslimové nemohli porazit, tak pokud budou křesťané slepě následovat papeže, naši nepřátelé nebudou potřebovat ani nože, samopaly nebo dodávky, ale docela klidně nás utlučou těmi kulatými čepicemi.

Dva nejposvátnější křesťanské svátky, Velikonoce a Vánoce jsou v Evropě, USA i Austrálii předmětem obav a pokrytectví. Slovo Velikonoce je nahrazováno slovem jarní, Vánoce jsou zase zimní svátky nebo jen svátky. Oslavy a slavnosti, které mají v Evropě staleté tradice, jsou skrývány nebo rušeny. Ze strachu. Ze strachu, že budou cílem útoků teroristů a přinesou krev a smrt. A říkají tomu obava, aby neurazili „jiná náboženství“.

Evropské země často sundávají nebo aspoň retušují kříže a jiné křesťanské symboly, zatímco v údajně sekulárních státech zní z amplionů svolávání k muslimské modlitbě.

Po světě hoří stovky kostelů, a to i v Evropě. Třeba ve Francii je cílem vandalů 10 kostelů každý týden. V zemích jako Nigérie umírají stovky křesťanů a jejich otec pro ně vůbec nic nedělá. Křesťanství čelí největší hrozbě od chvíle, kdy se Římané bavili tím, že jimi krmili lvy.

Třebas vy sami jste ateisté a máte věřící dílem za blázny a dílem za slabochy. Náboženství za něco, co se vás vůbec netýká. Pokud jste ale schopni rozlišit hrozby islámu na naši civilizaci, na naši bezpečnost, budoucnost a svobodu, pak se mýlíte, když máte pocit, že tyhlety tahanice dvou náboženství se vás netýkají. Když nám liberálové strkají před oči ceduli Svoboda náboženství pokaždé, když muslimský terorista někoho zabije, pokaždé, když si muslimové vynutí další ústupek z našich vlastních svobod třeba akceptování dětských sňatků, tak jedna z věcí, které může účinně zafungovat jako obrana, je zaštítit se vlastní svobodou náboženství. Dogma proti dogmatu. Čistě prakticky. Je to jako když někdo hájí práva leseb, musí zákonitě podporovat i zájmy gayů nebo se na to vykašlat úplně.

V době, kdy islám je nejhorším nepřítelem, papež má být skálou, o kterou se islám roztříští

Co dělá následovník sv. Petra? Co dělá zástupce Syna Božího na nesvatém papežském stolci?

Podvoluje se islámu.

Vyzývá, ať se křesťané podvolí muslimům. Nařizuje, ať Evropa otevře své brány těm, kteří se ji víc než tisíc let snaží zničit zbraněmi. Papež jim líbá nohy, nazývá je bohatstvím a tvrdí, že přijímání migrantů je důležitější než bezpečnost Evropanů.

Tihle negramotní, násilničtí vetřelci mají pro papeže větší cenu než jeho strádající ovečky, než jeho děti v Kristu.

Vedle toho je vlastně až úsměvné vidět Františka I. jak odmítne podat svým bratřím a sestrám prsten k políbení. Je to bizarní, je to neúcta k tradicím a zesměšnění těch, kteří přišli vyjádřit úctu nejvyššímu zástupci Boha. Důvod? Hygiena.

Dnes koluje na netu další bizarní video. Papež pro změnu jako gesto prosby a ponížení, které je až bolestivé sledovat, líbá boty znepřáteleným africkým vůdcům ze Súdánu.

Tady to máte v kostce. Pro tohoto papeže Satana jsou ústa bílého, pokojného křesťana špinavější než boty Afričanů, kteří mají na svědomí stovky a tisíce lidských životů.

Věřím, milý Franto, že pro tebe mají v pekle připraveno zvláštní místo určený těm nejhorším mezi těmi, kteří kdy chodili po naší zemi. Kdybys žil za doby Danteho, jeho Božská komedie by byla celá jen o tobě. No a to už bychom tu dnes my, pochopitelně, vůbec nebyli.

Autor: Jitka Moody


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 472,00 Kč
Vybráno 15.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 4 971 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.