PapezSatan
13.4.2019
Kategorie: Společnost

František: Jidáš a heretik na papežském stolci

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Současná hlava katolické církve a potažmo křesťanství dělá vše pro to, aby víru, kterou má za úkol šířit, chránit a ctít – je to jeho práce, tak tuto víru se snaží zničit a nechat zmizet ze světa. Pochopitelně, není nic jako přímá volba papeže, toho volí kardinálové, a tudíž z takové volby, kdy nad Římem zavane bílý dým, vzejde vždy muž, který má nejlépe vyhovovat aktuálním mocenským zájmům.

Hlavou katolické církve ve Vatikánu byli v minulosti už pěkní zmetci a šílenci. Vzpomeňme třeba na toho z rodu Borgiů či Medici nebo papeže, který nechal svého předchůdce vykopat, posadit na stolec a soudit. Bílý hábit nejvyššího kněží oblékali cyničtí chlípníci, násilníci a vrazi a nic jim nebylo svatější než vlastní moc a touhy.

Jistě, často zástupce Boha na zemi dělal přesný opak toho, co Ježíš kázal, co žil a pro co umřel. Ale žádný před Františkem nikdy nezaprodal své ovečky nepříteli.

Ze tří největších náboženství je křesťanství pořád ještě to nejrozšířenější, hlásí se k němu bezmála 2,5 miliardy lidí, na druhém místě je islám s 1,8 miliard a hinduismus s 1,1 miliardou věřících.

Země s anticko-křesťanskou tradicí jsou jednoznačně nejúspěšnější ekonomicky, stabilitou, lidskými právy a prioritizací míru a zároveň s největším přínosem v technologii, vývoji a celkově komfortu evropského standardu, který bereme jako samozřejmost. Na druhou stranu můžete být korektní až po špičky bot, a přesto nejde nevidět, že země, kde vládne islám, jsou buďto postaveny na ropném bohatství nebo žijí v totální bídě, na poli pokroku a technologií přinesli tolik, co můj pes a vedle toho se řídí zrůdným zákonem šaría, který je zločinem proti ženám, lidskosti a rozumu.

Přesto, nebo možná právě proto, je islám nejrychleji se šířícím náboženstvím současnosti.

Je báječná, ale krutá ironie, že tihleti umaštění pasáčci koz, co znají právě jen islám a tu kozu, se vydají do Evropy a Evropa se jim jako šlapka na rohu nabízí, rozdá se, poníží se. Není divu, že ve světě, kde technologicky by nás nikdy muslimové nemohli porazit, tak pokud budou křesťané slepě následovat papeže, naši nepřátelé nebudou potřebovat ani nože, samopaly nebo dodávky, ale docela klidně nás utlučou těmi kulatými čepicemi.

Dva nejposvátnější křesťanské svátky, Velikonoce a Vánoce jsou v Evropě, USA i Austrálii předmětem obav a pokrytectví. Slovo Velikonoce je nahrazováno slovem jarní, Vánoce jsou zase zimní svátky nebo jen svátky. Oslavy a slavnosti, které mají v Evropě staleté tradice, jsou skrývány nebo rušeny. Ze strachu. Ze strachu, že budou cílem útoků teroristů a přinesou krev a smrt. A říkají tomu obava, aby neurazili „jiná náboženství“.

Evropské země často sundávají nebo aspoň retušují kříže a jiné křesťanské symboly, zatímco v údajně sekulárních státech zní z amplionů svolávání k muslimské modlitbě.

Po světě hoří stovky kostelů, a to i v Evropě. Třeba ve Francii je cílem vandalů 10 kostelů každý týden. V zemích jako Nigérie umírají stovky křesťanů a jejich otec pro ně vůbec nic nedělá. Křesťanství čelí největší hrozbě od chvíle, kdy se Římané bavili tím, že jimi krmili lvy.

Třebas vy sami jste ateisté a máte věřící dílem za blázny a dílem za slabochy. Náboženství za něco, co se vás vůbec netýká. Pokud jste ale schopni rozlišit hrozby islámu na naši civilizaci, na naši bezpečnost, budoucnost a svobodu, pak se mýlíte, když máte pocit, že tyhlety tahanice dvou náboženství se vás netýkají. Když nám liberálové strkají před oči ceduli Svoboda náboženství pokaždé, když muslimský terorista někoho zabije, pokaždé, když si muslimové vynutí další ústupek z našich vlastních svobod třeba akceptování dětských sňatků, tak jedna z věcí, které může účinně zafungovat jako obrana, je zaštítit se vlastní svobodou náboženství. Dogma proti dogmatu. Čistě prakticky. Je to jako když někdo hájí práva leseb, musí zákonitě podporovat i zájmy gayů nebo se na to vykašlat úplně.

V době, kdy islám je nejhorším nepřítelem, papež má být skálou, o kterou se islám roztříští

Co dělá následovník sv. Petra? Co dělá zástupce Syna Božího na nesvatém papežském stolci?

Podvoluje se islámu.

Vyzývá, ať se křesťané podvolí muslimům. Nařizuje, ať Evropa otevře své brány těm, kteří se ji víc než tisíc let snaží zničit zbraněmi. Papež jim líbá nohy, nazývá je bohatstvím a tvrdí, že přijímání migrantů je důležitější než bezpečnost Evropanů.

Tihle negramotní, násilničtí vetřelci mají pro papeže větší cenu než jeho strádající ovečky, než jeho děti v Kristu.

Vedle toho je vlastně až úsměvné vidět Františka I. jak odmítne podat svým bratřím a sestrám prsten k políbení. Je to bizarní, je to neúcta k tradicím a zesměšnění těch, kteří přišli vyjádřit úctu nejvyššímu zástupci Boha. Důvod? Hygiena.

Dnes koluje na netu další bizarní video. Papež pro změnu jako gesto prosby a ponížení, které je až bolestivé sledovat, líbá boty znepřáteleným africkým vůdcům ze Súdánu.

Tady to máte v kostce. Pro tohoto papeže Satana jsou ústa bílého, pokojného křesťana špinavější než boty Afričanů, kteří mají na svědomí stovky a tisíce lidských životů.

Věřím, milý Franto, že pro tebe mají v pekle připraveno zvláštní místo určený těm nejhorším mezi těmi, kteří kdy chodili po naší zemi. Kdybys žil za doby Danteho, jeho Božská komedie by byla celá jen o tobě. No a to už bychom tu dnes my, pochopitelně, vůbec nebyli.

Autor: Jitka Moody


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 338 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
77 komentářů