divkymigr
16.10.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Francouzský starosta: Vzestup zločinu je důsledkem výměny populace

Sdílejte článek:

MIKE/VOE

Ve francouzské obci Puget-Théniers starosta bránil nedávno uvalený zákaz vycházení nezletilých tím, že řekl, že „změna populace“ v komunitě způsobila zvýšenou míru delikvence.

Ve snaze ukončit rostoucí kriminalitě páchanou většinou arabskými teenagery v oblasti, Robert Velay  starosta Puget-Théniers zavedl obecní vyhlášku, která zakázala mladistvým bez doprovodu pod 17 let vycházet ven od 10 hodin do 6 hodin, referují regionální francouzské noviny Nice-Matin.

Arabští mladíci již nějakou dobu terorizují 2 000 obyvatel vesnice prodejem drog, pácháním násilí a nadměrným hlukem.

Velay vysvětluje svůj dekret takhle:

„Tato vyhláška má čelit kriminalitě mladých lidí, policie a radnice byla zasypána stížnostmi od lidí. Jednou v noci jsme stáli na stráži u bazénu a chytili jsme teenagery při rozbíjení a pokusu vstupu do budovy. Když byli přivedeni na polici, řekli nám, že nemohou nic dělat, protože to byli nezletilí.“

„Bylo třeba učinit rozhodnutí, aby se situace uklidnila a poskytly se četníkům prostředky k zásahu. Pak jsme se dozvěděli na internetu a viděli jsme, že se musíme zaměřit na sousedství, kde je hodně migrantů: starostové, kteří vyhlásili takovou vyhlášku v celé obci, byli prefekturou napadeni, protože musíme ponechat prostor pro svobodu.“

“Ve vesnici dochází k výměně populace, s více a více rodinami v nouzi a dětmi, jejichž rodiče se o ně nestarají … Někteří teenageři, ve věku 13 až 15 let, kteří sebou přinášejí přátele a rostoucí delikvenci.” […] Udělají si na ulici párty v jednu ráno, ale už to nemohlo tak dál pokračovat.“

“Toto léto, s horkem, a když je hudba celou noc … Lidé pracují, musíme jim rozumět, to, co jsme chtěli, bylo úcta k ostatním,” dodal starosta. Nezletilí migranti ze Středního východu a Afriky nadále způsobují významné problémy ve Francii a v celé Evropě.

Toto léto v Německu se dříve klidné bazény proměnily v místa chaosu a násilí poté, co  mladí lidé migrantského pozadí terorizovali hosty, sexuálně napadali nezletilé dívky a zastrašovali pracovníky.

Také v létě byl v Itálii  napaden a ohrožen 70letý kněz z Benátek skupinou mladých migrantů, kteří se k němu stali nepřátelskými poté, co se jim postavil kvůli jejich špatnému chování.

Zdroj: Voice of Europe

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vladtimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 18 621,00 Kč
Vybráno 53.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 596 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.