lepen
29.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Francouzská vláda se chystá potrestat signatáře výzvy generálů k puči, Marine le Pen generály podpořila

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávno jsem informovala o výzvě generálů Macronovi, který nijak adekvátně nereaguje na tristní situaci ve Francii, kde si už mnohé lokality doslova přebrali mohamedáni, zavedli si tam vlastní zákony a pro zábavu pořádají hon na policisty. Ovšem francouzská vláda zareagovala na výzvu velmi negativně a nyní mají být všichni signatáři výzvy potrestáni.

 

Francouzská vláda nyní připravuje tresty pro vojenský personál, který podepsal varování, že Francii hrozí občanská válka.

Za otevřeným dopisem francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi stojí dvacet generálů ve výslužbě a asi 1000 dalších vojáků.

V dopise, kterému se dostalo velké pozornosti, generálové varují, že Francie čelí krvavé občanské válce mimo jiné v důsledku muslimských “předměstských ghett” a takzvaných antirasistických aktivistů, kteří chtějí zahájit rasovou válku.

Pisatel dopisů také naznačuje, že armáda může vzít věci do vlastních rukou, pokud politici sami nezastaví stávající situaci.

Francouzská vláda ostře odsoudila otevřený dopis, který byl zveřejněn 60 let po neúspěšném vojenském převratu proti tehdejšímu prezidentovi Charlesi de Gaullovi.

“Nepřijatelné,” řekla ministryně obrany Florence Parlyová, která také hrozí “důsledky”. Tvrdí, že nařídila ozbrojeným silám, aby proti signatářům podnikly disciplinární opatření, píše Daily Mail.

Marine Le Penová, předsedkyně Národního sdružení, však výzvu generálů vítá.
 
“Vyzývám vás, abyste se zúčastnili nadcházející bitvy, kterou je bitva o Francii,” napsala v reakci na dopis.

To vyvolalo ostrou kritiku, když levicové liberální noviny Liberation obvinily Le Penovou z pobuřování.

Bez ozbrojené akce už se zřejmě islamizace Francie nezastaví. To si velmi dobře uvědomují jak vojáci, kteří výzvu podepsali, tak Marine le Penová, která je horkou favoritkou na prezidentské křeslo v příštím roce. Jak je vidět, tak Macron radikálnější zásah odmítá, pak je jasné že za jeho případné další vlády už země zamíří do skutečného chalífátu, nicméně i tak nakonec na větší ozbrojené střety dojde. S další prodlevou však budou ještě krvavější, než by tomu bylo nyní.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 913 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)