Francouzky Afričanům

Sdílejte článek:

JO 26|06|2015

Toto heslo hlásala nástěnná malba v centru Paříže, kterou zhotovila pouliční umělecká skupina “Le MUR”. Ta je placená mimo jiné i městskou radnicí, a to každoročně částkou 17 000 € (cca 460 000 Kč).

Kromě zmíněného hesla obsahuje malba přeškrtnuté slovní spojení “Francie Francouzům” a neomarxistické ztvárnění Jany z Arku. Její autor vyzdvihuje feministickou stránku celé malby, protože jeho “Jana” má krátké vlasy (celá postava vypadá spíše chlapecky než žensky) a v rukou drží rudou vlajku s nápisem “svoboda, rovnost, lidskost”. Lidskost nahradila ve známém revolučním heslu bratrství, aby v něm mohly být zastoupeny i ženy.

francuzky-africanom

Malba vyvolala značný rozruch, protože Francouzi mají ještě v čerstvé paměti případ znásilněné mladé dívky, kterou si skupina afrických imigrantů vybrala jen proto, že byla Francouzka. Odpověď na malbu přišla téměř okamžitě.

francuzky-francuzom

Francouzská žena škrtla “pokrokové” heslo “Francouzky Afričanům” a uvedla vše na správnou míru, tedy “Francouzky Francouzům”. Zároveň dopsala, že “antirasismus” je jen krycí slovo pro “antibílý”, čímž vlastně velmi trefně shrnula, o čem to celé je.

Pokud jste dosud nevěděli, že něco jako neomarxismus a multikulturní socialismus existuje a co vlastně představuje, tady to máte shrnuto v jedné malbě – šíření nenávisti proti vlastnímu státu a národu, deformování jeho minulosti, prosazování rasového míchání (vždy se přitom zobrazují bílé ženy s černými muži) a podpora všech LGBTIXYZ-úchylek. A to vše za účelem dosažení utopické rovnosti všech lidí.

Neděkuji a neprosím!

ZDROJ: beo.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 28 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
7 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.