dialogo-iglesia-islam
18.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Francie: Uřezaná hlava učitele a společnost

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Osmnáctiletý muslim uřízl v pátek hlavu učiteli dějepisu a geografie, protože ve třídě ukázal tři neděle staré noviny s karikaturou proroka. Pachatelem byl Čečenec narozený v Moskvě, ale naturalizovaný ve Francii, která ho svým vzdělávacím a kulturním systémem nábožensky fanatizovala a dovedla k tak brutálnímu činu. Následovaly stejné krokodýlí slzy režimních mocných a médií jako v nesčíslných předchozích podobných případech, předchozí případ je dvě neděle starý.

Případy brutálnějšího násilí ze strany muslimské imigrace proti etnickým Francouzům nebo policii vyjmenoval včera v televizi CNews místopředseda Rassemblement National Bardella, v podstatě každodenní. Celá tato nekonečná série brutalit vede k domněnce, že jde o hru, ve které si francouzská populace záměrně pouští žilou, jde o jakýsi druh tréninku, něco jako je ruská ruleta. Jeden silný důvod pro toto tvrzení, pokud by s tím Francouzi chtěli skoncovat, tak to rychle udělají.

Prezident roní slzy, ale připustí, aby do země každoročně vplulo několik set tisíc imigrantů s Evropou nekonzistentních náboženských oblastí. Salafistické mešity v zemi existují stále dál a cizí imámové tam hlásají svou představu o víře. Největší fanatici se rekrutují z lidí, kteří prošli francouzským školním systémem popř. basou a žijí pár let v rozrůstajících se muslimských oblastech, kam si francouzský zákon netroufá. V pátek večer televize CNews vysílala několik hodin v přímém přenosu záběry z místa činu, lidé vesměs vyjadřovali šok z brutálního činu, .. až na neevropsky vypadající žačku dotyčné školy, ta se podivovala nad tím, co učitel ve třídě ukázal, učitel sice vysvětlil o co půjde a řekl, že každý, kdo s tím nesouhlasí, může odejít ze třídy, velký smutek z jeho zabití neprojevovala.

Ve Francii 75% muslimské mládeže do 24let soudí, že na prvním místě musí platit zákony šaria a až poté francouzské zákony. Někteří žáci si stěžovali na učitele u svých rodičů, ti si stěžovali na sociálních sítích popř. i jinde a jejich stížnosti vyslyšel dotyčný Čečenec. Policie už zatkla osm lidí z jeho okolí a bude se odkrývat jejich vina. Tato metoda vyšetřování není moc efektivní, viníky jsou žáci, kteří si stěžovali a jejich rodiče, kteří stížnostem na učitele dali tak alarmující podobu, že se našel mstitel. Potrestat viníky by znamenalo odstupňovaně potrestat všechny, kteří se účastnili kauzálního řetězce vedoucího k vraždě člověka, který se snažil ze studentů udělat znalé, vzdělané lidi. A potrestat též ty, kteří se podíleli na Čečencově radikalizaci, být důsledný i v tomto kauzálním řetězci.

Bývalý náčelník generálního štábu generál Pierre de Villiers z významné vandéeské rodiny řekl, že těmito akty je ohrožena přímo evropská civilizace a od nekonečných deklarací by měli francouzští mocní přistoupi k činům, zavřít islamistické mešity, odsunout imámy, zastavit indoktrinaci části populace a začít kontrolovat hranice, jinak francouzská populace bude nucena vzít zákon do svých rukou. Názor významného generál je v protikladu propagandě ČT, pro kterou jsou otevřené hranice totálním tabu, konečně přišel čas, aby se milionářsky zaplacený ředitel ČT Němec obtěžoval a na otevřeném a demokratickém fóru vysvětlil a obhájil proč propaguje otevřené hranice bez kontrol a tímto nebezpečným náhledem indoktrinuje národ.

Někteří rodiče se na sociálních sítích k učiteli vyjadřovali extrémně nenávistně a dovolávali se zásahu státem dotovaných organizací jako je Kolektiv proti islamofobii. Chudák učitel byl zavražděn, pokud by k tomu nedošlo a agresívní proimigrantské organizace vstoupily do hry, nejspíš by ztratil džob. O učiteli se už ví, že to byl dobrý učitel, horlivý ve svém předmětu, též se už ví, že školská správa na popud některých rodičů s ním hodlala otevřít kárné řízení. Někteří jeho kolegové proti němu vystupovali a je podezření, že adresu jeho bydliště sdělili Čečenci. Zákon nevychovává, ale trestá a ruka zákona by měla udeřit v plném rozsahu i proti pseudointelektuálům, kteří pod maskou boje s rasismem způsobili tento typ tragedií a velmi brzo by se Francie znormalizovala.

Fanatičtí Čečenci se vyskytují v Čečně? Po jednom podobném atentátu na pravoslavný chrám v Čečně, zasáhl Kadyrov takovým způsobem, že atentát byl posledním. V Sýrii Asád dovolí něco takové, existuje tam spousta křesťanských chrámů v islámském moři a na Asádem ovládaných územích bezpečněji než v některých evropských zemích. A jestli jsou Ujguři fanatičtí, pak Xi Jingping problém rychle vyřeší. Humánně, tj. tak, aby už nikdo nemohl tímto stylem zabíjet. Humanismus západních mocných znamená volné pole působení pro potenciální vrahy a krokodýlí soucitné slzy s oběťmi, politici, kteří problém dokáží efektně vyřešit, jsou na sankčním seznamu Evropské unie.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 736 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.