JIHADISIS
7.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Francie si přiveze džihádisty. Do toho nám sakra hodně je, nikdo se ale neptá

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

S tím, jak Trump hodlá stáhnout americké vojáky ze Sýrie, Francie vyhlásila, že si přece jen vezme od Kurdů 130 džihádistů, kteří tam bestiálně vraždili, znásilňovali a fakt se hodně snažili, aby způsobili co nejvíc bolesti fyzické i mentální. Tak tyhle zrůdy si hodlají frantíci dovézt zpátky k sobě, prý že aby o nich neztratili přehled.

Fakticky nemusíte mít křišťálovou kouli, aby vám bylo jasné, co se tak s těmi hovady stane. Díky byrokracii francouzské soudy nemůžou jednoduše akceptovat rozsudky, které nad nebohými džihádisty vynesly přísné kurdské soudy, takže každý z těch sto třiceti bude postaven před soud. Každému bude dopřáno pro média vyprávět dojemný příběh, jak oni ne, jak netušili. Do toho levicoví idioti z neziskovek budou demonstrovat, vypisovat petice a vůbec vyřvávat, že jsou to především lidé. A hlavně, že přece už chudáčci zkusili dost, tak je už netrapme.

Pro připomenutí, co byl a je tenhle kalifát vlastně zač. Islámský stát a hovada v jejich řadách, které média vznešeně nazývala bojovníci IS, tak tyhle zrůdy za své hrůzovlády:

Všechno tohle bylo velmi dobře známo těm, kteří se z Evropy, ale i z Austrálie a USA vydali do Iráku či Sýrie přidat k džihádistům. Když se náhodou podařilo několik zadržet ještě před cestou či na cestě, můžete vsadit botky, že se u nich našla právě tahle zrůdná propagandistická videa plná násilí a smrti. Ta byla pro ně pozvánkou, lákadlem, příslibem. Pro tohle tam jeli. Tohle bylo to dobrodružství, sexuální, adrenalinové a islámistické…

No a v Sýrii, respektive v Iráku už je skoro po všem, často se milánkové dostali do kurdského zajetí. Někteří už to mají za sebou po 10minutovém soudu. Ono až tak nebylo fakticky co řešit, vina nebo nevina. Jiní skončili ve vězení a teď si Evropané ty dárečky vozí zpátky domů.

Z útržků informací a střípků důkazů bude Francie bezmocná i kdyby nakrásně s těmi zmetky zatočit fakt chtěla. Pokud si zrovna na mobilu nepřivezou fotky a videa, kde s odkrytým ksichtíkem drží nějakou tu čerstvě ufiknutou hlavu, jsem si dost jistá, že frantíci sklapnou podpatky, omluví se a svým řádným občanům, přidělí domy a tučnou penzi. Dáme malou tipovací soutěž, kolik z těch zrůd se bude s Francií soudit za příkoří o milióny Eur?

Tam, kde budou krapet pochybnosti, budou pochopitelně francouzské soudy přísnější. Džihádisté se dostanou do hledáčku policie, než je vypustí do ulic.

Těch pár, co se nějakým zázrakem podaří odsoudit, dostane natvrdo tak pět let a v už tak přetížených francouzských věznicích budou mít cirka tři roky na pohodlný nábor nových džihádistů mezi spoluvězni, než je pustí za dobré chování. A pak barák a penze. No vždyť víte.

Tak jako tak, dříve či později jeden vedle druhého z „bojovníků Islámského státu“ bude pobíhat po Evropě. Díky neexistujícím hranicím a kontrolám můžou být jeden den v Paříži a další už v Praze. Jako vždycky, my neměli vůbec možnost frantíkům do tohohle bezva humánního nápadu kecat. Ledaže by snad francouzští čučkaři fakt věřili, že tihle drobátko zradikalizovaní muslimové si pokojně najdou práci, slušnou manželku či dvě a adrenalín si vybijí večer u fotbalu.

Když se muslimská migrační vlna valila do Evropy po tisících denně a po čase i rozvědky neochotně přiznávaly, že můžou představovat bezpečnostní riziko, tak tady žádné možná nebo asi není.

Tyhle lidské zrůdy vracející se do Evropy, do které v první řadě očividně nikdy nepatřily, tak to je bezpečnostní riziko tak zřejmé, že to snad musí vidět i sluníčkem rozehřáté mozky dobroserů. Austrálie třeba v podobné situace jednoduše sebrala australské občanství džihádistům v řadách IS a umyla si nad nimi ruce.

Ze všech pitomých nápadů, které z Francie poslední dobou přichází, tento je nejdebilnější a nejnebezpečnější. Vy to víte. Já to vím. Ono i těm frantíkům to musí být jasné, ale přece jsme humánní a respektujeme lidská práva a tak.

Přijde mi to, jako by nějaký idiot cítil, že islamizace a zkáza Evropy jde moc ztuha a chce to krapet přidat plyn. Že co týden dojde minimálně k jednomu útoku migráčků na Evropany, je nejspíš pořád ještě málo, že.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 13 678,00 Kč
Vybráno 39.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 434 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.