JIHADISIS
7.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Francie si přiveze džihádisty. Do toho nám sakra hodně je, nikdo se ale neptá

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

S tím, jak Trump hodlá stáhnout americké vojáky ze Sýrie, Francie vyhlásila, že si přece jen vezme od Kurdů 130 džihádistů, kteří tam bestiálně vraždili, znásilňovali a fakt se hodně snažili, aby způsobili co nejvíc bolesti fyzické i mentální. Tak tyhle zrůdy si hodlají frantíci dovézt zpátky k sobě, prý že aby o nich neztratili přehled.

Fakticky nemusíte mít křišťálovou kouli, aby vám bylo jasné, co se tak s těmi hovady stane. Díky byrokracii francouzské soudy nemůžou jednoduše akceptovat rozsudky, které nad nebohými džihádisty vynesly přísné kurdské soudy, takže každý z těch sto třiceti bude postaven před soud. Každému bude dopřáno pro média vyprávět dojemný příběh, jak oni ne, jak netušili. Do toho levicoví idioti z neziskovek budou demonstrovat, vypisovat petice a vůbec vyřvávat, že jsou to především lidé. A hlavně, že přece už chudáčci zkusili dost, tak je už netrapme.

Pro připomenutí, co byl a je tenhle kalifát vlastně zač. Islámský stát a hovada v jejich řadách, které média vznešeně nazývala bojovníci IS, tak tyhle zrůdy za své hrůzovlády:

Všechno tohle bylo velmi dobře známo těm, kteří se z Evropy, ale i z Austrálie a USA vydali do Iráku či Sýrie přidat k džihádistům. Když se náhodou podařilo několik zadržet ještě před cestou či na cestě, můžete vsadit botky, že se u nich našla právě tahle zrůdná propagandistická videa plná násilí a smrti. Ta byla pro ně pozvánkou, lákadlem, příslibem. Pro tohle tam jeli. Tohle bylo to dobrodružství, sexuální, adrenalinové a islámistické…

No a v Sýrii, respektive v Iráku už je skoro po všem, často se milánkové dostali do kurdského zajetí. Někteří už to mají za sebou po 10minutovém soudu. Ono až tak nebylo fakticky co řešit, vina nebo nevina. Jiní skončili ve vězení a teď si Evropané ty dárečky vozí zpátky domů.

Z útržků informací a střípků důkazů bude Francie bezmocná i kdyby nakrásně s těmi zmetky zatočit fakt chtěla. Pokud si zrovna na mobilu nepřivezou fotky a videa, kde s odkrytým ksichtíkem drží nějakou tu čerstvě ufiknutou hlavu, jsem si dost jistá, že frantíci sklapnou podpatky, omluví se a svým řádným občanům, přidělí domy a tučnou penzi. Dáme malou tipovací soutěž, kolik z těch zrůd se bude s Francií soudit za příkoří o milióny Eur?

Tam, kde budou krapet pochybnosti, budou pochopitelně francouzské soudy přísnější. Džihádisté se dostanou do hledáčku policie, než je vypustí do ulic.

Těch pár, co se nějakým zázrakem podaří odsoudit, dostane natvrdo tak pět let a v už tak přetížených francouzských věznicích budou mít cirka tři roky na pohodlný nábor nových džihádistů mezi spoluvězni, než je pustí za dobré chování. A pak barák a penze. No vždyť víte.

Tak jako tak, dříve či později jeden vedle druhého z „bojovníků Islámského státu“ bude pobíhat po Evropě. Díky neexistujícím hranicím a kontrolám můžou být jeden den v Paříži a další už v Praze. Jako vždycky, my neměli vůbec možnost frantíkům do tohohle bezva humánního nápadu kecat. Ledaže by snad francouzští čučkaři fakt věřili, že tihle drobátko zradikalizovaní muslimové si pokojně najdou práci, slušnou manželku či dvě a adrenalín si vybijí večer u fotbalu.

Když se muslimská migrační vlna valila do Evropy po tisících denně a po čase i rozvědky neochotně přiznávaly, že můžou představovat bezpečnostní riziko, tak tady žádné možná nebo asi není.

Tyhle lidské zrůdy vracející se do Evropy, do které v první řadě očividně nikdy nepatřily, tak to je bezpečnostní riziko tak zřejmé, že to snad musí vidět i sluníčkem rozehřáté mozky dobroserů. Austrálie třeba v podobné situace jednoduše sebrala australské občanství džihádistům v řadách IS a umyla si nad nimi ruce.

Ze všech pitomých nápadů, které z Francie poslední dobou přichází, tento je nejdebilnější a nejnebezpečnější. Vy to víte. Já to vím. Ono i těm frantíkům to musí být jasné, ale přece jsme humánní a respektujeme lidská práva a tak.

Přijde mi to, jako by nějaký idiot cítil, že islamizace a zkáza Evropy jde moc ztuha a chce to krapet přidat plyn. Že co týden dojde minimálně k jednomu útoku migráčků na Evropany, je nejspíš pořád ještě málo, že.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 268 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.