36509F9F00000578-3692359-image-a-9_1468604685859
20.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Francie: Řezání hlav i genitálií … odtajněné policejní zprávy o hrůzostrašném mučení lidí v klubu Bataclan

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 20|07|2016

Islám náboženství míru? Multikulturní obohacení Evropy? … Mučení, řezání hlav a genitálií … Po hrozném útoku ve francouzském Nice se do médií dostaly šokující podrobnosti o útoku na pařížský klub Bataclan v listopadu minulého roku, o kterých veřejnost dosud netušila. Odhalení přináší několik světových deníků, jako například  DailyMail, či Washington Times. Hrůzostrašné podrobnosti závažně mění charakter teroristického útoku islamistů.

Francouzský vládní výbor vyslýchal svědka tragédie, který přinesl šokující doplňující informace z teroristického útoku na pařížský klub Bataclan. Tyto informace francouzská vláda bezprostředně po útoku tajila a na veřejnost se dostaly až uplynulý týden. Ukázalo se, že teroristé v Bataclane, kteří řádili na druhém patře, své oběti před smrtí krutě mučili.

Hlavní policejní svědek před Parlamentem vypověděl, že během útoků jeden z policejních vyšetřovatelů vyběhl z klubu ven v slzách a začal před ním zvracet. Údajně viděl těla, které měla useknuté hlavy a jiné údy.

Ve svém 14-hodinovém svědectví, se kterým policista vystoupil 21. března tohoto roku, řekl, že islamisté v Bataclane vylupovali obětem oči, odřezávaly nebo mrzačili pohlavní orgány. Odříznutá varlata následně dali úst obětí. Ženské pohlavní orgány byly dobodané a některým obětem vyřízli také vnitřní orgány … Toto mučení prý bylo natočeno pro propagandu Islámského státu. 

Francouzští prokurátoři však na výslechu uvedli, že tyto zprávy jsou nepodložené, jelikož prý na scéně nebyly nalezeny ostré nože. A také uvedli, že tato zranění mohly způsobit střepy.

Dotaz vyšetřovací komise:

“Pro informaci vyšetřovací komise … můžete nám říct, jak jste zjistili, že se v Bataclane udály skutky barbarizmu: řezání hlav, kuchání, vylupování očí …?”

Vypovídající policista:

“Po útoku jsme byli s kolegy na ulici Saint-Pierre Amelot. Spatřil jsem, jak jeden z kolegů, který vyšel ven zvracel a pláče. Řekl nám, co viděl. “

Komise: Skutky mučení se udály na druhém patře?

Policista: Myslím, že jen tam. Neboť když jsem vešel do sálu na přízemí, viděl jsem jen oběti zasaženy náboji ze zbraně.

Komise: Mučení mělo být natáčeno pro Daeš?

Policista: Věřím, že ano. Ti, co přežili, tak řekli.

Dále policista řekl, že ženy byly sexuálně mučeny, a jejich genitálie byly dobodané, oči vyloupané a mnoho obětí mělo sťaté hlavy.

Prokurátor údajně tlačil na komisi, aby přesně uvedla, zda oběti byly zmrzačené, nebo zda měly údy oddělené od těla. Šéf komise uvedl, že se k nim od policejních autorit dostali konfliktní informace, které tvrdily, že oběti byly buď zastřeleny nebo zmrzačeny v důsledku výbuchu. Později dodal informaci od otce oběti, který šokující pravdu zjistil až v márnici:

Prezident komise Georges Fenech – otec jedné z obětí mi zaslal dopis, který také poslal vyšetřujícímu soudci, cituji z něj:

Co se týče smrti mého syna, ve forenzním institutu v Paříži mi řekli, co mě úplně položilo, že mému synovi byla uřezána varlata a že je měl vložené v ústech. Prý měl také vykuchané některé vnitřní orgány … Když jsem ho viděl za sklem, ležící na stole, byl bílou plachtou přikrytý až po krk. Byl při mně psycholog, který mi řekl, “toto je jediná prezentovatelná část ostatků vašeho syna.” Všiml jsem si, že mu chybí pravé oko, což jsem také řekl, a na to mi řekli, že oko mu bylo vypíchnuto a také mu uřízli kousek pravého líce, kde bylo vidět velký hematom …”

Když prokurátor uvedl, že však nebyly nalezeny žádné ostré nože na místě činu, a že mrzačení mohly způsobit střepy během výbuchu, na to komise položila otázku: “Mohly způsobit i to, že se varlata chlapce dostala do jeho úst?” Na co prokurátor řekl, že o tom neví … Proč podrobnosti nebo výpovědi svědků dosud francouzská vláda tajila, není známo. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
154 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.