francieislampolicie
19.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Francie: Občanská válka musí vybuchnout

Sdílejte článek:

LIBOR ČIHAL

Bývalé kápo francouzské tajné služby (DGSE) Pierre Brochand poslal rozsáhlou analýzu imigrační situace ve Francii asociaci ResPublica (viz). Nemá pochyb. Občanská válka musí vybuchnout. Spisovatel Houellebeck v dopisu ParisMatch popisuje stav doby jako “všude kolem nás ruiny, v kterých musíme žít”. Ale i kdyby se už střílelo, nic nezabrání podivné kapitulantské elitě žvanit o imigračním dobru a evropskounijním politrukům a s nimi spojené politické národní mafii vyhrožovat sankcemi a soudy zemím, které neotevřou ve velkém hranice imigraci a kvótám..
brochandV Bundestagu ve středu poslanec AfD Gottfried Curio vyzval vládu, aby zveřejnila náklady Spolkové republiky spojené s imigrací, odhadl je na 50 miliard. Podle poslance spolková vláda kamufluje náklady a důsledky politiky masové imigrace. Nepředstavitelná suma 50 miliard eur, injekce v této výši do industrializace Řecka (ne dar nadnárodním bankám) by postavila stát na nohy a regenerovala ve všech směrech, byl by to civilizační příslib celé Evropě.

Pierre Brochand: Kdysi terasy kaváren francouzských měst frekventovaly rodiny s dětmi, často Italové, dnes tam vidíte většinou zahálející muže, s prázdnými a výhružnými pohledy, od kterých je lépe se držet ve velké vzdálenosti“. Brochandův postřeh se dá lehce postihnout téměř ve všech francouzských městech, někde tento jev už pohltil celé město, jako např. Béziers nebo se ho postupně zmocňuje, jako např. půvabné Clermont-Ferrand, oblast kolem Avenue de la Republique zjevně pamatuje velkou slávu Francie, dnes nejen, že má charakter islámské africké enklávy, ale navíc s viditelnou, nepochopitelnou nenávistí k bílé Evropě, která vyvolává husí kůži v návštěvníkovi.

Podle Brochanda se většina francouzských měst v posledních desetiletích takto změnila. V hodinách, kdy bylo zvykem pracovat, se na těchto terasách a kolem velkých supermarketů, dnes většinou halal, vedou diskuze vesměs v cizím jazyku. Na teritoriu republiky se rozrůstají zóny nepodléhající francouzskému zákonu. Pak jeden den odhalíme, že francouzský obchod se zavřel, protože měl problémy když odmítal přejít na potraviny typu halal, a pak s překvapením a se strachem odkryjeme, že v této relativně klidné oblasti se pohybují buňky teroristických džihadistů, nejnebezpečnější, které země zná. Naštěstí jsme zasáhli včas.

Francie se podle exšéfa tajné služby nic nenaučila z krvavých atentátů, které zasáhly zemi. Žádně diskuze kolem posvátného tabu multikulturalismu, politika a média preferují normalizaci a banalizaci krvavých zločinů, které jsou svázány s imigrací. Politici a média vybízí k dobrovolné slepotě. Nekontrolovaná imigrace vede k anarchii v hlavních francouzských městech. Brochand není ojedinělý se svými postřehy, šéf francouzské vnitřní bezpečnosti do května 2017 Patrick Calvare před parlamentní komisí říká totéž.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 732 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)