boulevard-voltaire-republique-islamique-de-france
1.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Francie je pár kroků od náboženské války

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Evropský tavicí kotlík, kde jsou jakýmisi odstředivými silami vedle sebe křesťané a ateisté a s nimi muslimové, začíná pořádně vřít. Nejstarší kontinent je založen na tradici židovsko-křesťanské, vycházející z řecko-římské civilizace. Na rozdíl od USA, kde si bílí sami přivezli černé jako otroky, muslimy do Evropy nikdo nezval.

Evropské pohádky vs. arabské

Jenže to musíme jít zpátky ke kořenům našich hodnot, aby bylo jasné, že když muslimové začali proudit do Evropy, díky humanitě a potřebě pomáhat jsme se nejen islámské civilizaci na rozdíl od našich předků nebránili, někde je „dobré duše“ dokonce vítaly. Říkali tomu multikulturalismus, jenže jde vlastně o dvě navzájem neslučitelné kultury. Arabská a celkově blízkovýchodní a severoafrická kultura je sakra odlišná od té v Itálii, v Německu nebo třeba v České republice. My své děti učíme o pomoci slabším, o hrdinech, co obětují život, aby zachránili život jiného, o zlu, které dočista pokaždé prohraje. V jejich pohádkách vyhraje ten nejzáludnější a hrdinou je ten, kdo zabije nejvíc nepřátel.

A tak ať už jde o arabské „hosty“ muslimské či křesťanské, naše snaha pomáhat je v jejích očích slabost. Nemají nás za své zachránce, ale za úplné idioty. Oni jsou si sobě navzájem bratry a každý jiný je jakýsi poddruh člověka. To, co by si k sobě navzájem nedovolili, to mají vůči nám povolené.

Vedle výchovy je dalším významným elementem inteligence. Zatímco průměrná inteligence v Evropě je 97, Arabové mají IQ průměr 80 a africké dokonce jen 60. Psala jsem o tom ZDE a máte tam i zdroj.

No a k tomu si připočtěte islám.

Islám je neslučitelný s evropskou kulturou

Miláčkové, co do Evropy dorazili dnes či před dvěma generacemi, jsou v naprosté většině muslimové. Levicoví pitomci se nám snaží namluvit, že jde o umírněné muslimy, jenže pravda je: islám je jen jeden. Je to islám, kde vrah, co zabije káfira, dostane nebeský dar v podobě 72 panen a jejich služek k nekonečnému a božskému znásilňování. Znásilňování prostě mají za odměnu. Proto, a také kvůli tomu, že ve své kultuře si chudý týpek ani nevrzne a musí čekat, až si vydělá na manželku, podle učených imámů jsou bílé ženy k dispozici a zdarma, proto od roku 2015 se se znásilněními roztrhl pytel. Nechme stranou jaký pytel a pojďme se dál podívat na islám.

Zatímco křesťané při urážce mají nastavit druhou tvář, islám nařizuje zabít. Pokud dojde k domnělé urážce na cti v rámci rodiny, například když dívka odmítne ženicha, kterého jí vybrali rodiče, existuje tady dnes už kultovní vražda ze cti. Vlastní otec a bratři, bratranci a strýcové tam nebohou holku zavraždí a donedávna to bylo v islámských zemích zcela legální a i dodnes to velmi často projde bez povšimnutí úřadů. V rámci koránu může muž svou ženu bít, znásilnit, zakazovat vycházet z domu. Jsou tu libůstky typu ženská obřízka (viz ZDE). Homosexuály tu shazují ze střech, nevěrnice ukamenují.

V poslední době se nám v Evropě velmi objevuje jeden specifický islámský zvyk.

Terorismus

Výbuchy bomb, řezání hlav, sekání do lidí, auta a dodávky řádící mezi chodci, pistole, samopaly.

Za řevu Alláhu Akbar, tedy Bůh je veliký, vraždí nás, své hostitele. Teď nejnověji kvůli tomu, že jsme ještě nepřijali za své jejich barbarské středověké zvyky.

Mluví se o tom, že Západu už nejde pomoct. Už jsou příliš promoření islámským vražedným virem, který se odjakživa šířil mečem, dobíval jeden stát a národ za druhým. Může se zdát, že ve státech jako je Francie, Velká Británie, Německo či Švédsko už nikdy nebude Evropa evropská, že se už příliš ponořili do bahna „náboženství míru“.

Jenže ono je bohužel jedno, jak hluboko jsou ve sračkách. Ono jim v konečném důsledku vůbec nic jiného nezbývá, že zbavit se islámu za každou cenu.

Vidíme to ve Francii.

Rozdělení společnosti a vzájemná nevraživost mezi křesťany a muslimy je tam tak veliká, že se zdá naprosto nesmiřitelná, pokud nedojde k zázraku. A ono k zázraku poslední staletí moc nedochází. Muslimové svou moc dávají na odiv při každém kroku, ať už svým oblečením, modlením v ulicích… no a teroristickými útoky, že.

Spojuje nás nenávist

Nenávist vůči muslimům tak roste. V naší kultuře je běžné, že bezmocnost spodních miliónů vytváří satiru. Ano, na Západě jim zbyla jen prázdná gesta.

Ve Švédsku jen před pár týdny dva muslimové zavlekli na hřbitov dva náctileté Švédy, kde je celou noc mučili a pohřbívali zaživa. Obyčejným Švédům zbyl jen vztek a tak spálili korán. Naprdli tím muslimy a svět levičáků.

Před dvěma týdny 18letý Čečenec uřízl hlavu francouzskému učiteli na předměstí paříže za to, že svým svěřencům ukazoval karikaturu proroka Mohameda. Neumím si představit nic nevinnějšího. Jistě, islám zapovězuje zobrazovat Alláha a jeho proroka, ale dá snad rozum, že to zakazuje jen těm svým. Vyznavačům tohohle pouštního masového vraha.

Jenže tady to nabralo obrátky.

Islámský svět se vzteká a když se islámský svět vzteká, padají hlavy. Doslova.

V Pákistánu, Bangladéši a v dalších zapadlích zadnicích světa pochodují týpci v košilích a napadají Macrona, napadají Francouze, napadají Evropu. To by nebylo tak nejhorší, ale v posledních dnech prakticky každodenně došlo k teroristickému útoku ve Francii, kde umírali nevinní lidé.

Je to tady. To, co bylo nevyhnutelné.

V Evropě válčí domácí s přivandrovalci muslimy. A je úplně jedno, jestli si Macron a další ještě pořád zkoušejí namluvit, že se to zklidní. Že se to vyřeší diplomaticky.

Jenže je to neodvratné. Ta nenávist bílé většiny vůči islámské menšině je příliš vyostřená, syrová a dlouho potlačovaná. No a ta muslimská menšina je příliš agresivní, roztahovačná a dobyvačná a dost možná, že tohle je celou dobu jejich cílem.

A co dál?

Jak Macrona nemusím, tak mu slouží ke cti, že na rozdíl od kanadského premiéra Trudeaua, co by prostě muslimům ustoupil a karikatury zakázal, tak francouzský prezident trvá na právu Francouzů dělat si z muslimů šoufky.

Jenže to je strašně málo.

V Evropě neexistuje multikulturalismus. Existují zde vedle sebe dvě nenávistné kultury a situace se stále vyhrocuje.

Pomáhá tomu například turecký prezident Erdogan, který vysloveně vyzval k náboženské válce v Evropě. A to znamená víc, než jsme schopni si připustit. V Německu, ale například i v Rakousku existují velmi početné turecké komunity, pro něž má turecký prezident větší váhu turecký prezident než ten německý, potažmo rakouský. Jen teď nedávno se padesátka mladých Turků v Rakousku vypravila na válečnou výpravu do kostela.

Co mne na tom nejvíc sere, že evropské elity jen mírně pokyvují hlavou a mají za to, že nějaká ta zapálená svíčka a barevně nasvícená věž to vše zase vyřeší a bude hezký, sluníčkový, multikulturní mír.

Hádejte co.

Nebude.

Není.

Znamená to jen, že jsme zaspali a tak je velká šance, že ta úžasná evropská civilizace, o které píši třeba ZDE, tady za pár desetiletí nejspíš vůbec nebude. Islám jako žiravina se prožere skrz naši slabou humánní společnost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 576 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)