cabin-1081733_1280
5.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Foukané tepelné izolace snižují náklady za bydlení

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Stále více lidí se zajímá o to, jestli je jejich bydlení energeticky málo náročné a jestli je náhodou nestojí zbytečné peníze navíc. Není se proto čemu divit, že si mnoho lidí nechává své domy zateplit, protože právě zateplení výrazně snižuje náklady za bydlení. Nejrychlejší a nejlevnější variantou jsou v současné době foukané tepelné izolace, se kterými lze snadno a rychle ošetřit i takové prostory, kde se běžná izolace použít nedá.

Proč investovat do foukané tepelné izolace?

Pakliže nechcete platit zbytečné peníze navíc, měli byste vyřešit otázku zateplení. To vám pomůže zabránit nechtěným výdajům například v podobě topení – mnoho lidí musí více topit, protože teplo z domu jednoduše uniká. Tepelné foukané izolace jsou skvělou volbou nejen, co se týče zamezení úniku tepla, ale zároveň i ochranou proti přehřívání místností v létě. Hledáte-li jednoduché, časově nenáročné a finančně dostupné řešení izolace domu, je právě sázka na foukané izolace vaší výherní.

Spousta výhod za dobré peníze

Jak jsme již jednou zmínili – tepelné foukané izolace představují v současné době nejrychlejší a zároveň i nejlevnější řešení, se kterým lze efektivně zateplit jakýkoli objekt. K zateplení se používají kvalitní celulózové či minerální izolace, které se pyšní jak skvělými izolačními vlastnostmi, tak i vlastnostmi tepelnými a především jsou odolné proto ohni, hlodavcům, hmyzu a plísním.

Lze ji použít všude

Tepelné foukané izolace se dají použít všude a dokonce i tam, kde se běžná izolace z nějakého důvodu použít nedá. Pohodlně se nanáší i do velmi malých míst a často se využívá i pro zateplení různorodých povrchů – například stropů, podlah nebo dokonce i příček. Tepelné foukané izolace jsou stále oblíbenějším řešením jak u moderních novostaveb, tak u starších rekonstruovaných domů.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.