601909_article_photo_to-je-unava-asi-premysleji-jak-vam-budou-splacet-duchod_900x
4.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Foto a video reportáž o největším středisku pro žadatele o azyl v Evropě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MONIKA PILLONI

Realita v největším středisku pro většinou nelegální migranty. Černé trhy zboží všeho druhu a smartphone, bicykly, fotbálek, satelity, nafukovací mešita … osobně nám to foto-video zdokumentoval Matteo Salvini, leader Ligy severu:

To je únava ... asi přemýšlejí jak vám budou splácet důchod...

Sicílie: Cara Mineo – největší středisko pro žadatele o azyl v Evropě. Matteo Salvini, leader Ligy severu na prvního máje přenocoval v největším středisku pro imigranty a natočil pro nás foto a video tour.

Matteo Salvini dorazil do střediska v Mineo v provincii Catania, která je již dlouho středem politických skandálů, do potíží se dostal např. náměstek ministra Zemědělství, Giuseppe Castiglione (NCD).

„Za mnou vycházející slunce, jeden z domů, které byly pronajímány americké armádě a jsou nyní nabízeny africkým imigrantům a je zde také k jejich dispozici nafukovací mešita – napsal vůdce Ligy severu na Facebooku – výdaje za více než 100.000 eur za den, platí Italové. “

V posledních měsících se CARA Mineo dostala do MAXI šetření, ze kterého vyšly najevo děsivé skutečnosti, jako např. slibování hlasů výměnou za pracovní smlouvy a neregulérní veřejné soutěže o téměř sto milionů eur za řízení struktury. Kromě náměstka ministra Castiglione se do potíží dostal také Luca Odevaine také Luke, bývalý zástupce náčelníka generálního štábu města Řím, který provozoval obchod přijímání imigrantů pro Mafia capitale, starostka obce Mineo – Anna Aloisi (NCD), bývalý předseda a bývalý ředitel konsorcia obcí „Calatino Terra d’Accoglienza“ a bývalé vedení dočasné Asociace podniků, kteří řídili centrum.

Salvini toto středisko označil za „nákupní středisko s lidským masem, které nikoho neintegruje .“ Dále prohlásil: „Každý den se vyhodí STO TISÍC euro, kterých je třeba pro udržení tohoto ZÁBAVNÍHO PARKU, kde je asi 3300 cizinců, z nichž jen 14 jsou Syřané a 7 Iráčanů“.

Spolu se sekretářem Ligy severu spali v přijímacím středisku i dva sicilští poslanci Ligy – My se Salvinim (Noi con Salvini), Angelo Attaguile a Alessandro Pagano. Těmto třem poslancům byla určena jedna z vilek – stejné jako ty, které používají ,,hosté”.

Poté, co navštívili středisko, Lombardský exponent hovořil o „skutečném trhu pod širým nebem a bez pravidel, kde si můžete koupit všechno.“ „Můžete si koupit vše od jízdních kol, přehrávačů, triček, značkových kalhot s originál etiketama, nové boty – pokračoval – odkud pochází to všechno zboží je záhadou.“

Během návštěvy CARA Mineo, se vůdce Ligy severu vyjádřil opět ke skandálu vazeb mezi obchodníky s lidmi a nevládními organizacemi čili tzv. neziskovkami. „To, že existuje mnoho skutečných je jasné, ale je také pravda, že existuje někdo, kdo nejede do Středomoří dělat dobré skutky“ a razantně prohlásil, že existují „některé německé nevládní organizace, které se odmítají podrobit slyšení u našeho Parlamentu„ protože nechtějí říci, kdo je financuje.

„Někdo si chce vydělat peníze na migrantech – pokračoval – jsou to novodobí otrokáři druhého tisíciletí.“

 

ZDROJ: Monika Pilloni

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.