fotbal---ms-2018-fifa-a-vlajky-ucastniku-mistrovstvi-sveta
30.5.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Fotbalovým fanouškům se blíží svátek v podobě MS 2018

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Fotbal je celosvětovým fenoménem. I u nás se najde jen málokdo, komu by bylo lhostejné, že už za několik dní začíná vrcholná akce v podobě Mistrovství světa 2018. Na co se můžete těšit?

Krátce z minulosti

Historie světových šampionátů sahá už do období před druhou světovou válkou. Poslední turnaj se odehrál před 4 roky a vítězi se stali fotbalisté Německa, druzí skončili Argentinci a třetí Nizozemci. Stejně jako tehdy i letos se bohužel nekvalifikovali čeští fotbalisté, přesto se dá očekávat, že MS ve fotbale 2018 bude i pro tuzemské fanoušky lákavou záležitostí, kterou si nenechají utéct. A je rozhodně nač se těšit.

Co vás na letošním MS čeká?

A jaký má MS ve fotbale 2018 program? Vše odstartuje 14. července, kdy na sebe narazí týmy Saúdské Arábie a pořadatelské země, jíž je letos Rusko. Turnaj se bude hrát na několika stadionech, jak je ostatně zvykem. Kromě jiných měst se nacházejí třeba v Moskvě, Kazani, Petrohradě či Jekatěrinburgu. Finále šampionátu vyvrcholí 15. července, a to na moskevském stadionu v Lužnikách.

Celkem se turnaje účastní 32 zemí z celého světa. Kromě tradičních účastníků, mezi něž lze zařadit Německo, Francii, Španělsko či Argentinu, nechybí ani země, které se na vrcholnou akci příliš často nedostávají. Namátkou jmenujme třeba Island, který v posledních letech prodělává ve fotbale výrazný progres, dále pak Srbsko, Peru či Írán. Už samotné základní skupiny nabídnou desítky nelítostných řežeb, které vás upoutají k televizním obrazovkám, ale také možná nalákají k návštěvě sázkové kanceláře.

Zahrajte si vlastní šampionát

A pokud se zrovna nic nebude dít, můžete si vyzkoušet zahrát fotbal na PS 4, případně na vašem počítači. Sami si alespoň tímto způsobem vyzkoušíte, jaké je to hrát za nejlepší týmy na světě. Rozhodně ale nezapomeňte sledovat na MS ve fotbale 2018 výsledky, abyste měli přehled, jak se postupem času situace jednotlivých mužstev vyvíjí.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.