safe_image
12.11.2019
Kategorie: Společnost

Fotbalové reprezentační dresy … brazilská káva?

Loading...
Sdílejte článek:

ZDENĚK BÁRTA

Šaty dělají člověka a reprezentační dres fotbalistu. Touto logikou se řídil tvůrce nových dresů pro českou fotbalovou reprezentaci pro venkovní zápasy. Smíchal brazilské národní barvy a naší borci vyběhnout na trávník jako “kanárci”.
 .
Budou hrát naší borci opravdu jako Brazilci? Dají jim nové žlutozelené dresy do nohou lehkost a umění jejich kolegů kanárků? To sotva….

dres2Po protestech,které provázely národní hokejové dresy se najednou zdá, že ty hokejové jsou vlastně super. Respektují české národní barvy a ten někdo na dresu se aspoň tváří jako lev. Při troše fantazie či několika panácích jím dokonce může být.

To nové fotbalové reprezentační dresy jsou úplně jiná brazilská káva. Žlutozelená barva má údajně odkazovat na český národní strom – na lípu. Pochybuji,že bez nápovědy by na to nepřišel ani někdo s velkou dávkou fantazie proloženou několika panáky. Tuto geniální myšlenku v sobě objevil pouze anonymní tvůrce údajně českých dresů.

Abych pravdu řekl fotbal ani moc nesleduji. Jiné sporty ovšem ano a sport je především o emocích. Ty by se ovšem měly probouzet pouze při sportovním zápolení a ne už jen při pohledu na reprezentační dres, který se tímto změnil v pouhou vizitku něčí neschopnosti, či spíše hlouposti. To je opravdu takový problém,aby čeští sportovci reprezentovali svou vlast v českých národních barvách?

To jsou červená, modrá či bílá opravdu tak špatné barvy, že bylo potřeba vymyslel a hned přemístit do reality tuto lipovou žlutozelenou trapárnu?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 7 718,11 Kč
Vybráno 22.05%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 988 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.