FLOYDANDEL
15.6.2020
Kategorie: Společnost

Floyd a padělané miliony dolarů, rasistická agenda proti bílým

Sdílejte článek:

JANE K.

COVID-19 se neosvědčil a ukázal se být zcela mírná chřipka. Snad by se dalo říct, přátelská chřipka, protože většina zasažených neměla skoro žádné příznaky! A tak museli přijít s něčím jiným a to jsou protesty. Dnes kvůli jednomu černochovi, o kterém se ve skutečnosti ani neví, jestli opravdu zemřel (zavřená rakev) zkouší vyvolat revoluci po celém světě.

NESMÍME SE DÁT STRHNOUT K NIČEMU TAK ŠÍLENÉMU. TO BY BYL NÁŠ KONEC.

Už tak je ekonomika veškerého světa prakticky zruinovaná špatným jednáním jednotlivých vlád a politiků, kteří na svůj lid uvalili nesmyslné uzavření všeho podnikání, malých i větších obchodů, restaurací a kultury, vyhnali obyvatelstvo ze zaměstnání jako při stávce a donutili je sedět nečinně doma. A současné protesty jsou pouze na to, aby tuto zkázu dovršily.

Ale co se stane, když i to selže a svět se nedá strhnout těmi tisíci agentů-provokatérů a nenechá se nahnat do zbytečné a zkázonosné revoluce? Co si na nás vymyslí za podvod potom?

Floydova rodina požádala o pomoc

Rodina zabitého George Floyda v současné době požádala skrze svého právníka o pomoc OSN, aby odzbrojili americkou policii a zavedli pořádek. To ukazuje, že jsou součástí celého plánu; jsou to zrádci země, ve které se nacházejí. Protože co udělá OSN? Bude zkoušet převzít vládu nad Amerikou, udělá státní převrat a pak bude vládnout tvrdou rukou celé zemi a pomáhat těm již bohatým k ještě větším ziskům na úkor lidu. OSN je nevolená organizace globalistických byrokratů, tím pádem by Amerika dostala diktátorskou vládu. Článek ZDE.

No a po Americe přijde zbytek světa. Stačí pár incidentů kdekoliv jinde a už je tady máme našité, bílé tanky a letadla, bílé válečné vozy a bílý teror.

Postup při převzetí moci ve státě

Sibel Edmonds, Američanka tureckého původu a bývalá překladatelka pro FBI. Byla propuštěna krátce po 9/11 proto, že odhalila nevhodné chování agentů a mezery v zabezpečení svým představeným, které kdyby nexistovaly, tak by k útokům na WTC mrakodrapy v New Yorku nedošlo. Edmonds dává návod na provedení státního převratu. Dokument ZDE.

 1. Ekonomický kolaps (nezaměstnanost)
 2. Vytvoření krizové situace (COVID-19)
 3. Protesty a pobouření (Black Lives Matter)
 4. Převzetí policie (rozpuštění policie, což žádají všichni protestující)
 5. Původní generálové a noví generálové (v Americe: Mattis a Powell)
 6. Převzetí medií armádou (oznámení změny za účelem obrany země)
 7. Zákaz vycházení po určité hodině (oznámit, že je to pro naši bezpečnost)
 8. Jmenování dočasného presidenta (podle jejich výběru)
 9. Nové volby (podle jejich cílů)

Všichni ztratíme, ale někteří vydělají i na katastrofě

Po zasažení COVIDem, kdy všecky země světa svorně zničily svoje ekonomiky, přišla další pohroma, která nás bude stát možná ještě víc. Možná nás bude stát všecko, co nám po koroně zbylo. A přesto, je hodně těch, kteří na našich ztrátách vydělávají.

Podle zprávy nazvané „Velké zisky miliardářů 2020“ (Billionaire Bonanza 2020), ti nejbohatší se na koroně doslova napakovali. Od začátku roku až do 10. dubna, 34 těch nejbohatších lidí v Americe, zaznamenalo zisky v desítkách milionů dolarů. Osm z nich zvýšilo svůj majetek o více než 1 miliardu. Sám Jeff Bezos (Amazon) vydělal za toto období 25 miliard dolarů. Spolu se ziskem jim také podstatně poklesly daně. Článek ZDE.

Když si uvědomím, že Bezos vydělal tolik peněz jen proto, že byla násilně umlčena jeho konkurence ve formě malých a středních obchodů, tak už nikdy nic nekoupím na Amazon. Odmítám podporovat takovou zákeřnost a zlodějství. Je jasné, že Bezos, stejně jako ti ostatní boháči jsou součástí tohoto plánu a že celosvětovou ekonomickou kalamitu vymysleli jednak na naše ochuzení a na své vlastní obohacení.

Mark Zuckerberg (Facebook) na krizi vydělal 30 miliard dolarů, Elon Musk (Tesla auta) vydělal 13 miliard a stejně tak měli velké zisky i Google a Microsoft.

Celkové výtěžky amerických miliardářů z COVID epidemie, která nikdy neexistovala, jsou asi 565 miliard dolarů. O podporu v nezaměstnanosti zažádalo v Americe 42.6 milionů a to není celkové množství nezaměstnaných, protože podpora trvá pouze určitou dobu a pak není nic, vůbec nic. Těch skutečně nezaměstnaných je určitě mnohem víc. Zdroj ZDE.

Amazon dokonce přidal na jejich hlavní stránku nápis „Black Lives Matter“ a chce darovat 10 milionů organizacím, které podporují spravedlnost a rovnoprávnost. Tyto organizace jsou všecky černošské a peníze půjdou pouze na černošskou agendu a její potřeby. Takže spravedlnost a rovnoprávnost? Kde nechali bílé a ty ostatní? Článek ZDE.

Když si jedna zákaznice stěžovala, že „všechny životy mají cenu,“ Bezos sám jí odpověděl, že toto je pouze projev soucitu s těžkým údělem černochů, kteří můžou všichni být uškrceni v rukou policie … což je totální nesmysl.

Černoši spáchají polovinu veškerých vražd v Americe, i když činí pouhých 12-13% populace. Velká část té druhé poloviny by mohla být přiklepnuta tak zvaným Hispanics, nebo také Latinos z Jižní Ameriky a z Puerto Rico, ale pro to nejsou potřebné podklady, protože značná část těchto lidí je považována za bílé. FBI přehled zločinnosti různých národnostních skupin za r. 2016 ZDE.

Kriminální zpráva organizace FBI z roku 2013 vykazuje následující údaje (čísla jsou udána jako množství zabitých na 1 milion populace) Zdroj ZDE:

 • Množství bílých, zabitých černými, 9.83
 • Množství černých, zabitých bílými, 0.77 – PROTI TOMUTO BLM PROTESTUJÍ
 • Množství bílých, zabitých bílými, 10.22
 • Množství černých, zabitých černými, 53.94

Co se týče utiskování černochů, tak v případě přijímání do zaměstnání mají vždycky přednost před bílýma, i kdyby jejich znalosti a vzdělání byly o něco nižší. Toto je na základě tzv. „Affirmative Action.“ Při přijímání na vysoké školy zrovna tak. Celé černé rodiny přežívají na státní podpoře a protože by ji nedostaly, kdyby v rodině byl muž, tak manžel, nebo druh, od rodiny odejde a nechá ženu samotnou vychovávat děti, protože pak ona dostane od státu peníze. To je, jak se jim podařilo černé rodiny doslova zničit. Kvůli tomu došlo také k vytvoření nové profese pro mladé dívky a to je těhotenství – nikdy pak už nemusí pracovat. Ovšem takové rodiny, to je návod na zkázu. Děti potřebují jak ženský, tak i mužský vzor, aby se podle nich mohly učit. A taky potřebují i ženský, i mužský dozor, aby se mohly správně vyvíjet. Výchova jedním rodičem v žádném případě nestačí.

I ve školách je s tímto značný problém. Když se uchází o místo černá žena, ta má přednost přede všemi, i před černým mužem. I bílá žena má dnes v Americe přednost před bílým mužem. Kvůli tomu je na školách příliš velké množství učitelek a nedostatek učitelů. Děti tím ztrácí mužskou předlohu pro život a to se týká jak děvčat, tak i chlapců.

Náš syn měl za celé roky základní školy pouze jednoho, jediného učitele. Jako učitel byl skvělý, povahově naprosto přímý, bez intrik a záludností, tak často vlastních ženskému pohlaví. Ty ženské učitelky mu nemohly přijít na jméno a postupně ho ze školy vykousaly.

Na školních testech je černochům automaticky připočítáváno 15%, aby se aspoň trochu vyrovnali bílým. Takže můžete potkat mnohé, kteří vystudovali High School, ale neumí číst. To není výmysl, znám skutečné případy.

Je zde pak nějaká nespravedlnost? Je, samozřejmě, a to vůči bílým.

Nespravedlnost vůči bílým ve velkém

Bílým je jejich barva pokožky předhazována jako nový hřích a nejspíš to budou zkoušet přidat i do desatera. Arcibiskup z Canterbury v Anglii řekl před celým shromážděním, že „bílí Křesťané se mají kát ze svých předsudků.“ Kát se? Bílí žádné předsudky nemají. Celou dobu si nechávají tentovat na hlavu od každého barevného zlořáda, co jde kolem a kvůli vrozené slušnosti ho nenapadnou a neztlučou, jak by zasloužil a tito lidé že mají předsudky? Asi všichni padli na hlavu anebo se zbláznili. Zkuste to stejné říct černým a uvidíte s jakou se potážete. Článek ZDE.

Časopis „Times“ napsal: „Bílí lidé zdědili tento dům bílé nadřazenosti, který jejich předkové vybudovali a jim přenechali. Takže hříchy otců budou převedeny na syny.“ Rasistický blábol. Nechte černochy budovat a uvidíte jak to dopadne. Nechte je vymýšlet nové věci a nedočkáte se pokroku. Celá Afrika je toho ukázkou: za celá staletí, ani jeden africký národ neustanovil organizovaný vládní systém a až do příchodu Evropanů neměli žádnou psanou řeč a z toho důvodu nemají ani žádnou historii. Ani archeologické vykopávky nedokázaly, že by v Africe kdy vzniklo něco důležitého.

Všichni dokola omílají názory o vykořisťování Afričanů Evropany, ale pravý opak je pravda. Ty státy, kde nikdy žádní Evropané nebyli a „nekolonizovali“ obyvatelstvo, jsou ty nejchudší ze všech. Podívejte se třeba na ostrov Jamajku, tam jsou samí černí, bílé vyhnali a ty, co se nedali, vyvraždili. A dnes je tam svrchovaná bída, nemoci, kriminalita, obrovská korupce, čarodějnictví a všechno záporné co si dovedete vymyslet. A ještě ke všemu dostali zemětřesení – za trest?

Ovšem je jasné, že dnes je doba jiná a i černoši postupují ve svém vývoji kupředu. Měli by si ale přiznat, že trpí komplexem rasové méněcennosti a proto zkouší vinit ze svých vlastních přečinů někoho jiného. Měli by rovněž pochopit dosah toho, co pro ně jiní lidé udělali a měli by se přestat pídit po jakémkoliv rasovém protekcionismu, který je pouze na to, aby by byli držení dole. Přesně to, že jsou tak často nespravedlivě podporováni jim brání volně se vyvíjet, sami se přičinit a být přínosem pro lidskou společnost. Protekcionismus ve formě přehnaných sociálních výhod z nich dělá lenochy a povaleče, uživatele drog a pak kvůli závisti napadají své spoluobčany. Nakonec, i u nás s tímto postupem máme značné zkušenosti.

Toto není pouze můj názor. To stejné vyjádřili i mnozí černoši, kteří pochopili, o co jde a zkoušejí svým lidem pomáhat.

Je ale ještě jeden problém s touto rasovou otázkou. To, že nějaký policista klečel nadrogovanému Floydovi na krku a byl náhodou bílý, to neznamená, že teď by měli být všichni bílí házeni do jednoho pytle a veřejně ponižováni. Je to urážka na cti, je to urážka pro ty bílé.

Radši žhářství a ničení než bílé!

1200 veřejných zdravotních pracovníků podepsalo otevřený dopis, který říká, že shromáždění „Black Lives Matter“ by mělo být podporováno, protože „nadřazenost bílých“ je horší než COVID-19. Tento dopis byl sepsán odborníky na infekční nemoci při Universitě ve Washingtonu, kteří studovali postup coronaviru v Americe. Možná byli k rasismu přivedeni skutečností, že více černochů podléhalo této chřipce než bílých. Takže hned jsme rasisté a nadřazení, protože chřipka to přece jasně ukazuje!

Bílá nadřazenost je smrtící vliv na veřejné zdraví a předcházela i COVID a také přidala k jeho vlivu,“ říká jejich dopis. „Černoši mají dvakrát větší šanci být zabiti policií, ve srovnání s bílými. V takovém případě COVID přestává být hrozbou, pokud jsou ty protesty proti rasismu.“ Takže ejhle, stačí protirasistický protest a ani chřipka se vás nechytne! Ovšem jiný protest než protirasistický nefunguje stejně, říkají. Článek ZDE.

Když tak na těch 1200 vědců myslím, kteří tenhle nesmysl podepsali, tak se nedivím, že se slovo „vědec“ rýmuje se slovem „blbec.“

 

ZDROJE:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 747 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.