EUROZONE-29122015-LV-14
7.11.2018
Kategorie: Ekonomika

Fiskální pakt a předvoj popravčí čety české koruny

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK MATĚJKA

Určitě jste už tento týden slyšeli debatu o sirotcích europoslankyně Šojdrové, pohádali jste se o tom, zda máme mít letní nebo zimní čas. Všichni vám nutili názor na Nohavicu v Rusku, nebo jestli medvěda na Zlínsku zastřelit nebo jenom pro výstrahu zavřít. Mezitím se ale dějí mnohem významnější věci, které mají zdánlivě nevinné názvy.

Tentokrát tu máme Fiskální pakt. Co to je? Zjednodušeně jde o přípravu na zavedení eura u nás a v budoucnu o převzetí závazků za krach Řecka, obrovské problémy Itálie, Španělska nebo Portugalska. Ministryně financí Schillerová se chlubila, že konečně budeme mít po přijetí fiskálního paktu ve sněmovně silnější slovo v EU. No, jak už to tak bývá, opak je pravdou. Budeme jen víc podřízeni diktátu zemí, které tím eurem už platí.

Poslanci, kteří pro fiskální pakt hlasovali, souhlasí v podstatě s přijetím eura v České republice. Tito poslanci souhlasí s menší samostatností naší země. A tito poslanci umožní, aby nám hrozilo převzetí dluhů Řecka, Itálie, Španělska a dalších zemí. Například Slovensko už muselo zaplatit desítky milionů eur cizích dluhů. Euro je i podle řady evropských politiků mrtvý projekt. A my máme platit za lenost Řecka a dalších států. Za jejich nezaměstnané, náklady jejich dluhů a kriminality.

V normální zemi by se o fiskálním paktu vedla veřejná diskuse, jenže u nás zastánci Evropské unie a eura nikdy nediskutují. Proto se spojilo Babišovo ANO, Piráti, ČSSD, Lidovci, Kalouskova TOP09 a Starostové a nezávislí a opět rozhodli o nás bez nás. Přestože 80 procent lidí v této zemi chce zachovat českou korunu, Babiš s Kalouskem prosazují opak.

Pokud jste tedy volili ANO, Piráty, ČSSD, Lidovce, Kalouskovce nebo Starosty, měli bystě vědět, že postupují proti vašim zájmům a proti České republice. V podstatě jde o předvoj popravčí čety české koruny.

No a přesně tohle je mimo jiné také Evropská unie. 

 

Autor: František Matějka, předseda Strany nezávislosti České republiky

frantisek-matejka18998175_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.