ws
11.11.2016
Kategorie: Společnost

Financuje Soros s DP nepokoje, aby Obama musel vyhlásit stanné právo a Trump tak nemohl převzít úřad prezidenta USA?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/CDP

Obama zvažuje, že vyhlásí na základě občanských nepokojů stanné právo. Tyto občanské nepokoje organizuje a financuje Soros společně s demokraty. Pokud se tak stane a Obama vyhlásí stanné právo, tak Trump nebude moci převzít Bílý dům a Obama tak nadále zůstane prezidentem!

Zdá se vám to jako velmi za vlasy přitažený scénář současného vývoje v USA? Deník Conservative Daily Post píše: V každé soutěži je vítěz a poražený. Je to prostě tak. Když jsme byli děti, vždy jsme se učili vzdát poctu oběma stranám. Slávu vítězům, čest poraženým.  Ano, někdy to v tvrdé konkurenci bolí, ale pokud přijmu prohru čestně, lidé to ocení. Problém s dnešní mladou generaci je, že zapomněli, jak prohrát čestně.

Po oznámení, že Donald Trump vyhrál prezidentské volby, začali “demokraté” protestovat. Doslova ignorují vše, co se měli jako malé děti naučit o prohrávání naučit. Ale tyto protesty pokračují a gradují. A je zde jeden člověk, který se zdá být duchovním otcem toho celého. Miliardář George Soros. On byl také zodpovědný za financování některých protestních skupin, které rozvracely Trumpovy předvolební mítinky.

Během volebního období, bylo zjištěno, že Soros byl za některými z akcí demonstrantů. Chtěl vyvolat scény násilí. A teď, když byl Trump zvolen prezidentem Spojených států, ti samí lidé na ulicích protestují proti jeho vítězství. Jsou to ti samí lidé, kteří dříve podněcovali k násilí na shromážděních Donalda Trumpa. Lidé již dříve placeni Sorosem, takže je velmi pravděpodobné, že on je ten, který platí občanské nepokoje i teď.

A existuje konkrétní důvod proč Soros chce mít na protestech násilí. Když začnou být protesty masové  a násilí na nich začne eskalovat, začne tlak veřejnosti na prezidenta, aby to vyřešil. To by znamenalo, že prezident Obama bude muset vyhlásit stanné právo.

Stanné právo znamená pro prezidenta USA postup dle “National Emergency” – tedy prezident by mohl suspendovat předání moci kvůli skutečnosti, že existuje „národní nouzový stav.“  Proto v případě, že by se tak stalo, Trump nebude moci nastoupit po dobu jeho platnosti do Bílého domu. Obama by pak zůstával prezidentem Spojených států. Je zde velká šance, že to byl záložní plán pro některé “demokraty” po celou dobu.

Podělte se o tento článek a ukažte jej lidem, aby pochopili, že Soros má plán pro všechny tyto protesty. Chce vytvořit dost velké občanské nepokoje, aby Obama musel vyhlásit stanné právo a zastavil tak předání vlády Trumpovi.

ZDROJ: Conservative Daily Post

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
168 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.