ws
11.11.2016
Kategorie: Společnost

Financuje Soros s DP nepokoje, aby Obama musel vyhlásit stanné právo a Trump tak nemohl převzít úřad prezidenta USA?

Sdílejte článek:

COM/CDP

Obama zvažuje, že vyhlásí na základě občanských nepokojů stanné právo. Tyto občanské nepokoje organizuje a financuje Soros společně s demokraty. Pokud se tak stane a Obama vyhlásí stanné právo, tak Trump nebude moci převzít Bílý dům a Obama tak nadále zůstane prezidentem!

Zdá se vám to jako velmi za vlasy přitažený scénář současného vývoje v USA? Deník Conservative Daily Post píše: V každé soutěži je vítěz a poražený. Je to prostě tak. Když jsme byli děti, vždy jsme se učili vzdát poctu oběma stranám. Slávu vítězům, čest poraženým.  Ano, někdy to v tvrdé konkurenci bolí, ale pokud přijmu prohru čestně, lidé to ocení. Problém s dnešní mladou generaci je, že zapomněli, jak prohrát čestně.

Po oznámení, že Donald Trump vyhrál prezidentské volby, začali “demokraté” protestovat. Doslova ignorují vše, co se měli jako malé děti naučit o prohrávání naučit. Ale tyto protesty pokračují a gradují. A je zde jeden člověk, který se zdá být duchovním otcem toho celého. Miliardář George Soros. On byl také zodpovědný za financování některých protestních skupin, které rozvracely Trumpovy předvolební mítinky.

Během volebního období, bylo zjištěno, že Soros byl za některými z akcí demonstrantů. Chtěl vyvolat scény násilí. A teď, když byl Trump zvolen prezidentem Spojených států, ti samí lidé na ulicích protestují proti jeho vítězství. Jsou to ti samí lidé, kteří dříve podněcovali k násilí na shromážděních Donalda Trumpa. Lidé již dříve placeni Sorosem, takže je velmi pravděpodobné, že on je ten, který platí občanské nepokoje i teď.

A existuje konkrétní důvod proč Soros chce mít na protestech násilí. Když začnou být protesty masové  a násilí na nich začne eskalovat, začne tlak veřejnosti na prezidenta, aby to vyřešil. To by znamenalo, že prezident Obama bude muset vyhlásit stanné právo.

Stanné právo znamená pro prezidenta USA postup dle “National Emergency” – tedy prezident by mohl suspendovat předání moci kvůli skutečnosti, že existuje „národní nouzový stav.“  Proto v případě, že by se tak stalo, Trump nebude moci nastoupit po dobu jeho platnosti do Bílého domu. Obama by pak zůstával prezidentem Spojených států. Je zde velká šance, že to byl záložní plán pro některé “demokraty” po celou dobu.

Podělte se o tento článek a ukažte jej lidem, aby pochopili, že Soros má plán pro všechny tyto protesty. Chce vytvořit dost velké občanské nepokoje, aby Obama musel vyhlásit stanné právo a zastavil tak předání vlády Trumpovi.

ZDROJ: Conservative Daily Post

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 128 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...