BABISSTB
2.1.2020
Kategorie: Politika

Filipika o hůlce Harryho Bureše

Sdílejte článek:

 

MAFI

Donesly se ke mně čáry máry. Z pozůstalosti tvůrce průsmyku. Ťokova průsmyku vulgo D1. Jak rozprostit dálniční síť bez nezbytných investic, kterých se za ANOvlády nedostává. Tedy jak můj dědeček pravíval, nabrousíme tužky a ten pětiletý plán splníme i kdyby most nestál aneb papír a snění snese pravda vše. Leč kreativní způsoby v podobě informačního věku mají své kouzlo. Zavedeme Mýto na 900 km silnic 1 tříd a nové dálnice jsou na světě. Jak elementární milý poplatníku. Plať více za horší státní služby.


Služby státu jsou na výši, skoro jak ve Švýcarsku. Hlavu si mohla ukroutit tetka Sóralová. Vyslechla několik projevů. Tři státní a jeden státnický v řeči, kterou perfektně ovládá. Slovenštinou s lidským přízvukem. Stréc Jencek pozastavil tetce kroucení poukazem na kouzelnou hůlku, které se nejvyššímu mezi lháři nedostává a zasmečoval, že už si toho dotační zloděj povšiml a národu se za snění omluví. Vezme to přes rodnou zem, pomaže přes Ukrajinu a zažádá o azyl na Krymu. Je tam prý hezky, bezpečno a nevydávají zloděje, lháře a křivopřísežníky. Omlouvám stréca neb hladina novoročního alkoholu byla na hranici blouznění. Tetka Ózká, by téma nezapadlo, hrubě Jencka urazila, porovnávajíc jeho alkoholové snění se sněním hornouherského estébáckého synka, komunistické výroby. Tetka Ólická nezvolala heuréka nýbrž něco o kladivu, srpu a hlavičce hřebíku a obohatila naši návesní společenství o poznatek, že obmyšlený dával pozor v hodinách marxleninské výchovy. Ovšem mylně sní a domnívá se, že on je LID. Ergo všechna moc a výrobní prostředky patří LIDU.

Lidé jsou ovšem zaneprázdněni dobrem jež se na ně v několika vlnách valí počínaje novým rokem. Ministryně přes finační dobro a hájení zájmů firem co nikomu nepatří uvrhla na nás tolik dobra, že jsem si to snad ani nezasloužila, míní tetka Křópalová. Už nyní valorizace důchodů nepokryje zvýšení cen energií a základních potravin nevalné agrofertní kvality a to je počátek roku. Navíc slyšela z dobře informovaných tamtamů, že po zdražení služeb dovršením bůhvíkolikaté vlny EET a odchodem služeb v ústrety pracovního úřadu se pro velký úspěch chystá upgrade zákona o EET. Vznikne zákon o EET na EET. Vzhledem k jistým potížím při regulaci BONZAČKY přichází revoluční daňová myšlenka. Každý ocejcovaný přístroj s unikátním fiskálním kódem bude propojen s novým, dražším unikátním fiskálním kódem zákazníka, by finační úřad měl přehled nežije-li si zákazník nad poměry. Pořízení nařízeného přístroje jdou na vrub podnikatele a případná zjištění žití si nad poměry zákazníka uhradí s příslušným penále podnikatel. Z výnosu se pokryje SNĚNÍ. Možná i dětské hřiště či sanitní vůz bude.

Bude i nová ANOPRESSFERTNÍ komise. Úřad mající jediný cíl. Hledat a najít kouzelnou hůlku. Přetěžký úkol, kdy úřad bude mít právo nasadit pro JEHO zájem naše životy. Hůlka je to poslední co může zachránit našeho dobrodince. S její pomocí nechá zmizet audity i s auditory, neholdingové komisaře EU, neholdingově smýšlející sudí, státní zástupce, policejní vyšetřovatele a novináře, „Bakalovy“ první, ČT druhou bo naopak, opozici a Milionového Mikuláše. Jen pana Kalouska si ponechá v záloze, kdyby hůlce došel dych.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 972 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 3,64 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)