BABISSTB
2.1.2020
Kategorie: Politika

Filipika o hůlce Harryho Bureše

Sdílejte článek:

 

MAFI

Donesly se ke mně čáry máry. Z pozůstalosti tvůrce průsmyku. Ťokova průsmyku vulgo D1. Jak rozprostit dálniční síť bez nezbytných investic, kterých se za ANOvlády nedostává. Tedy jak můj dědeček pravíval, nabrousíme tužky a ten pětiletý plán splníme i kdyby most nestál aneb papír a snění snese pravda vše. Leč kreativní způsoby v podobě informačního věku mají své kouzlo. Zavedeme Mýto na 900 km silnic 1 tříd a nové dálnice jsou na světě. Jak elementární milý poplatníku. Plať více za horší státní služby.


Služby státu jsou na výši, skoro jak ve Švýcarsku. Hlavu si mohla ukroutit tetka Sóralová. Vyslechla několik projevů. Tři státní a jeden státnický v řeči, kterou perfektně ovládá. Slovenštinou s lidským přízvukem. Stréc Jencek pozastavil tetce kroucení poukazem na kouzelnou hůlku, které se nejvyššímu mezi lháři nedostává a zasmečoval, že už si toho dotační zloděj povšiml a národu se za snění omluví. Vezme to přes rodnou zem, pomaže přes Ukrajinu a zažádá o azyl na Krymu. Je tam prý hezky, bezpečno a nevydávají zloděje, lháře a křivopřísežníky. Omlouvám stréca neb hladina novoročního alkoholu byla na hranici blouznění. Tetka Ózká, by téma nezapadlo, hrubě Jencka urazila, porovnávajíc jeho alkoholové snění se sněním hornouherského estébáckého synka, komunistické výroby. Tetka Ólická nezvolala heuréka nýbrž něco o kladivu, srpu a hlavičce hřebíku a obohatila naši návesní společenství o poznatek, že obmyšlený dával pozor v hodinách marxleninské výchovy. Ovšem mylně sní a domnívá se, že on je LID. Ergo všechna moc a výrobní prostředky patří LIDU.

Lidé jsou ovšem zaneprázdněni dobrem jež se na ně v několika vlnách valí počínaje novým rokem. Ministryně přes finační dobro a hájení zájmů firem co nikomu nepatří uvrhla na nás tolik dobra, že jsem si to snad ani nezasloužila, míní tetka Křópalová. Už nyní valorizace důchodů nepokryje zvýšení cen energií a základních potravin nevalné agrofertní kvality a to je počátek roku. Navíc slyšela z dobře informovaných tamtamů, že po zdražení služeb dovršením bůhvíkolikaté vlny EET a odchodem služeb v ústrety pracovního úřadu se pro velký úspěch chystá upgrade zákona o EET. Vznikne zákon o EET na EET. Vzhledem k jistým potížím při regulaci BONZAČKY přichází revoluční daňová myšlenka. Každý ocejcovaný přístroj s unikátním fiskálním kódem bude propojen s novým, dražším unikátním fiskálním kódem zákazníka, by finační úřad měl přehled nežije-li si zákazník nad poměry. Pořízení nařízeného přístroje jdou na vrub podnikatele a případná zjištění žití si nad poměry zákazníka uhradí s příslušným penále podnikatel. Z výnosu se pokryje SNĚNÍ. Možná i dětské hřiště či sanitní vůz bude.

Bude i nová ANOPRESSFERTNÍ komise. Úřad mající jediný cíl. Hledat a najít kouzelnou hůlku. Přetěžký úkol, kdy úřad bude mít právo nasadit pro JEHO zájem naše životy. Hůlka je to poslední co může zachránit našeho dobrodince. S její pomocí nechá zmizet audity i s auditory, neholdingové komisaře EU, neholdingově smýšlející sudí, státní zástupce, policejní vyšetřovatele a novináře, „Bakalovy“ první, ČT druhou bo naopak, opozici a Milionového Mikuláše. Jen pana Kalouska si ponechá v záloze, kdyby hůlce došel dych.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 13 678,00 Kč
Vybráno 39.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 901 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 3,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.