12.3.2015
Kategorie: Společnost

Fiber Mounts s.r.o. – specialista na televizní stolky, držáky a konzole

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 12|03|2015

Při vybavování domácností, ale i prezentačních a kongresových prostorů a sálů, máme dnes široké možnosti realizace. O spokojenosti a komfortu rozhodují maličkosti, ze kterých se skládá každý celek. Představíme vám společnost Fiber Mounts s.r.o. Jedná se o specialistu v oblasti televizních stolků, televizních stojanů a televizních držáků. Velký boom zažívají především LCD televizory a plazmové televizory. Dá se tvrdit, že již vytlačují klasické konstrukce televizí, které jsou aktuálně stále větší vzácností. Kupujete-li si nový televizor, dáte přednost moderním vzhledům a technologiím. Jedna věc je pořízení nového televizoru a druhá potom jeho příslušenství, například stojanu, stolku nebo držáku. Ani v této kategorii by nemělo být nikterak šetřeno – celá záležitost nesmí být podceňována, přehlížet se nesmí především kvalita. A právě proto je dobré vědět o existenci společnosti Fiber Mounts s.r.o.!

Fiber Mounts s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2008. Má tak dostatek zkušeností. Vybudovala si již početnou základnu svých spokojených klientů. Přidat se k nim můžete i vy. Fiber Mounts s.r.o. je předním dodavatelem televizních stolků, stojanů a držáků na LCD, LED a plazmové televizory, ale i reproduktory a DVD systémy a to nejen v České republice, ale i na Slovensku. Firma spolupracuje pouze s prověřenými výrobci takřka z celého světa. Důležitá je kvalita a smysl pro detail. Na veškeré produkty ze sortimentu je poskytována dvouletá až desetiletá záruka.

fiber

Komplexní a kvalitní služby

Fiber Mounts s.r.o. ručí především za prvotřídní kvalitu. Máte-li moderní a dobrý televizor, je potřeba i kvalitní televizní stojan, stolek nebo držák. Jedině tak může vše fungovat k dobru věci a maximální spokojenosti. Dalším aspektem je již zmiňovaná mnoholetá záruka. Koupíte-li produkt od Fiber Mounts s.r.o., nemůže se vám stát, že byste nebyli spokojeni. V případě jakýchkoliv problémů, které nebyly způsobeny z vaší strany, je vám totiž k dispozici pětiletá až desetiletá záruční lhůta. To je opravdu dlouhá doba, kterou vám jen tak kdokoliv nenabídne.

Důležité je také odborné poradenství. Pozitivem je, že ve společnosti Fiber Mounts s.r.o. pracují samí odborníci, kteří dokážou rychle a korektně reagovat na jakékoliv vaše potřeby. Budete-li tak potřebovat cokoliv vědět, stačí se zeptat. Využít se toho dá hlavně v případech, kdy ještě nevíte, co přesně nakoupit. Máte určitou představu, máte k dispozici konkrétní typ televizoru, ale stále nevíte, jestli ten či onen stojan nebo držák. Rozhodnutí nemusí být pro laika nejjednodušší, nebojte se tedy pokládat otázky, ať je nákup efektivní.

fiber2

Potěší i velmi rychlé dodání zboží. Standardně se jedná o jeden až dva dny. Ptáte se, jak je zajištěn tak rychlý postup? Je to jednoduché. Základem jsou skladové zásoby. A protože firma Fiber Mounts s.r.o. moc dobře ví, že mnoha lidem nevyhovuje nekonečné čekání na objednávku v řádu i několika týdnů, které se někdy ani nakonec nedočkají, dělá vše proto, aby měla veškeré nabízené produkty na skladě. Potom se dá velmi rychle reagovat na každou objednávku. Dodání do 48 hodin je bezesporu něco, co dokáže spousta lidí ocenit.

Velkou roli při výběru a vůbec při rozhodnutí zda tu či onu věc pořídíte, hraje pochopitelně i pořizovací cena. Nemusí nutně platit, že za kvalitní věc si je třeba řádně připlatit. Důkazem je televizní držák, konzole na tv nebo prezentační stojan na tv z Fiber Mounts s.r.o. Ty totiž seženete za velice sympatické pořizovací ceny. Jedná se vůbec o nejnižší cenu na trhu. A díky tomu, že je k dispozici jak velkoobchod, tak i maloobchod, bude mile překvapen každý. Klidně i jen ten, kdo pořizuje jednu jedinou věc a tím jeho investice končí.

A pokud byste dávali přednost osobnímu odběru, není problém. I to je možné. V takových případech vám bude držák lcd, zavěšení tv či konzola na tv předvedena, budete si moci vše osahat, vyzkoušet, na cokoliv se zeptat. Bude to osobní přístup.

Při návštěvě webu se dozvíte více

Pokud by vás zajímalo více informací, rozhodně doporučujeme zavítat na web http://www.fibermounts.eu. Zde na vás čekají katalogové stránky s popisem jednotlivých produktů. Nejedná se o e-shop. Pokud byste se poté rozhodli k nákupu, je dobré využít internetovou prodejnu na adrese drzakyastolky.cz, kde si již můžete udělat přímo objednávku.

A proč využít popisované příslušenství k televizorům? Zde je potřeba odlišit dvě samostatné oblasti. Nejprve se zmiňme o soukromém bytovém prostoru. Zde zajistí správně zvolený televizní stolek, televizní stojan nebo televizní držák větší komfort prostorů. V některých případech může být dosaženo i ušetření místa.

V oblasti prezentačních a kongresových sálů, nebo při výstavách či jiných podobných akcí, představuje potom toto příslušenství naprosto nepostradatelnou záležitost. Aby bylo vše funkční a na nejvyšší možné úrovni, aby působilo vše profesionálně, nelze tyto doplňky v žádném případě podceňovat.

Fiber Mounts s.r.o. je specializovaná společnost, která se na problematiku zaměřuje, ví co je momentálně IN, co zažívá obrovský boom, po čem je největší poptávka. Pokud potřebujete nový televizní stojan, televizní držák, držák lcd či zavěšení tv nejrůznějších variací, víte, na koho se se zárukou spokojenosti obrátit!

Fiber Mounts s.r.o. spojuje profesionální přístup, kvalitu, rozumnou pořizovací cenu a rychlost dodání. Jste-li nároční a chcete-li mít kvalitní stolek na tv, držák na tv nebo zavěšení tv, je vám společnost k dispozici.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.