ulicaba
17.9.2016
Kategorie: Politika

Fiasko bratislavského summitu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIRO JURIŠ

Summit údajně odstartoval “bratislavský proces”. Pokud se historicky nevyhnutelný proces zániku Unie má nazvat procesem “bratislavským”, proč ne. Jen s malinkou výhradou, ten proces nezačal v Bratislavě.

Prázdná Bratislava, bez života, ale plná ozbrojených složek je výstižným obrázkem stavu Unie. Rovněž loď Danubia, s papaláši na palubě, chráněna doprovodnými čluny, jako kdyby za 2. světové se chystala k vylodění kdesi na Sajpanu.

danubia

Pro většinu obyvatel Slovenska politici do Bratislavy nepřišli, ale donesli je čerti. Obzvláště nevítaná je kancléřka Merkelová, a není to jen pro historickou vzpomínku na časy, kdy na pár let bylo Slovensko plně v područí Německa.

Unie má řadu problémů a čím dříve zanikne, tím bude jejich řešení jednodušší. Proč je proces zániku Unie nezbytný?Její elity se zcela odstřihly od běžného obyvatele Evropy. Aby se dnes cítily dobře, potřebují vyprázdnit město od obyvatel. Já vím, že hlavní obavy jsou z lidí, co nemají nic “společného s islámem”, ale i tak politici neměli své ulice, města a země dovést do takového stavu.

Pokud je již EU v takovém stavu, navrhuji, ať si nejbližší summit udělají přímo někde ve vojenském výcvikovém prostoru. Tam alespoň nebudou nikomu překážet …

Dnešní EU stíhá jedna krize za druhou a je načase si přiznat, že není jiných důvodů všech těch krizí, jako nekompetentnost našich elit.

Chodí lidé do práce, do továren, za pásy či na pole? Chodí. Platí daně a odvody ve stanovené výši? Platí. Rozvíjí se věda, technika a roste produktivita práce? Tak “jest”. Tak kde pak jinde může být chyba, než v organizaci společenských společnosti její elitami?

Volič v EU intuitivně cítí, že ve spleti politického systému západních politických stran před ním nestojí člověk co rozhoduje, ale marionetta, kterou zpoza plenty táhnou jiní. A tak nám taková “marionetta” před voliči prohlásí, že migranty potřebujeme, protože nemá kdo pracovat. To, že mezi těmi voliči je 15% nezaměstnaných, žijících na hraně existence, neřeší. Protože “maestro” za plentou marionettě řekl, bude se islamizovat, na jevišti řekneš, nemá kdo pracovat a basta, jinak marionetto půjdeš z jeviště rovnou do skříně.

Politicko – společenská krize v Unii je tak hluboká, že z ní není úniku. Snaha rozpouštět opoziční politické strany, trestat kritiku systému jako extremismus, cenzurovat nejen média ale i sociální sítě, to vše je znakem toho, že krize se přelévá za bod, odkud už není návratu.

basummitNení jinak možné zabránit nespokojenému obyvatelstvu vyměnit kompletně selhávající politiky než nasadit represivní složky státu na potlačení skutečné opozice.

Propaganda dnes už nezabírá, kdo dnes ještě věří zaprodaným médiím? Pohled na zůstatek na účtu týden po výplatě, po zaplacení všech šeků, to totiž nezmění ani ta nejpropracovanější propaganda.

Politicko – společenská krize se přelévá do krize ekonomické. Je to zcela logické, takové “velení”, jaké dnes na všech úrovních EU je, nedokáže vytváření hodnot pomáhat, ale velmi efektivně je dokáže ničit.

Důsledkem je drahota, zpoplatnění téměř všeho, ještě daň za vzduch k dýchání chybí. Navzdory rozvoji výrobních faktorů posílají politici stále širší vrstvy obyvatelstva do bídy.

Je tragikomické, když lídři 27 v Bratislavě melou o tom, jak nastartují ekonomiku. Přitom, až na pár světlých výjimek, by nejlepší pro ekonomiku udělali, kdyby den po návratu z Bratislavy odstoupili ze svých “fleků”.

To co politici v Bratislavě předvedli, není suma sumárum hodné ani té oběti, kterou obyvatelé Bratislavy pro summit podstoupili tím, že opustili město.

Snad jedinou světlou chvilkou bylo, když země V4 diplomaticky zesměšnili Angelu Merkel. Návrh flexibilní solidarity – více ochrany hranic místo migrantů  v Unii, je samozřejmě pro elity a politiky pracující na islamizaci kontinentu totálně nepřijatelný. To jistě vědí i jeho předkladatelé.

V principu jde v návrhu o to, že země, která nepřesídlí migranty na své území a nezaopatrí jejich na Unií požadované úrovni (např. v Rakousku dostává migrant více než farmář – důchodce) pošle více policistů hlídat hranice do Makedonie, Maďarska či Bulharska. Případně pošle do uvedených zemí nějaké to pletivo či sloupky. Škoda, že jsem neviděl “gesicht”Angely Merkel.

ZDROJ: Miro Juriš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
43 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.