beauty-1319951_1280
15.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Feromony pro muže podlomí kolena každé ženě!

Sdílejte článek:

Oslňte každou ženu! Buďte neodolatelní díky feromonům, které nenechají chladné žádné čichové kanálky žen ve vašem okolí. Všechny hned pocítí vaši sexuální přitažlivost – proč ji tedy neukázat? Pomohou vám k tomu feromony pro muže. Stačí pár kapek a vaše samčí neodolatelnost bude okamžitě jasná každé ženě!

Nepodceňujte sílu feromonů!

Feromony pro muže jsou laboratorně vyráběná látka, která je dokonce dvacetkrát silnější než feromony lidského těla. Prošly dlouhodobým testováním s pozitivními výsledky. Feromony dokáží zvýšit sexuální přitažlivost, a hlavně vám dokáží sekundárně zvednout sebevědomí, jelikož konečně pocítíte zájem svého okolí. A cítit se sebevědomě je přeci tím hlavním klíčem k navazování nových vztahů. Jak dlouhodobých, tak i těch krátkých, sexuálních.

Jak se feromony používají?

Jejich použití je stejné, jako u běžného parfému – stačí nanést pár kapek na krk, pod vlasy či na jiná místa, kam jste vyklí si vůni aplikovat. Klidně je můžete používat každodenně – do společnosti, do práce, do školy, či večer do baru či na diskotéku. Efektivně vám tak usnadní komunikaci s přítomnými dívkami, slečnami či dámami.

Jak to všechno vlastně funguje?

Kouzlo se skrývá v tom, že na rozdíl od běžné voňavky, kterou ostatní vnímají svým čichem, jsou feromony vnímány Jacobsonovou trubicí. Jedná se o takovou malou trubička, jež se nachází v blízkosti nosní přepážky. Je to vlastně takový „senzor feromonů“. Z Jacobsonovy trubice dále tato „informace“ putuje do rozličných částí mozku, jež dokážou „nebezpečně“ změnit vaše chování – a to vše právě jenom díky feromonům.

Jak je známo, feromony přirozeně vylučuje každý člověk – proto se často při volbě partnera rozhodujeme podle toho, jestli nám prostě „voní“. Podpořte tento přirozený výběr těmi správnými feromony a buďte neodolatelní!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 657 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.