Ulice

Fenomén Ulice: nekonečný seriál TV Nova se vysílá už 14 let

Loading...
Sdílejte článek:

Patrně každý už někdy v životě slyšel o seriálu Ulice, který běží na stanici TV Nova už od roku 2005. Od této doby si jej buď lidé zamilovali a sledují jej dodnes, nebo si k němu postupně vybudovali odpor a nemohou už ho ani vidět. Přečtěte si zajímavé info o tomto seriálu!

V Ulici se už řešilo spoustu věcí, v akci byl i poker. Půjde v budoucnu na seriál i sázet?

Seriál Ulice se začal natáčet v červnu 2005, první díl pak viděli diváci TV Nova v září stejného roku. Sledovanost prvních dílů se u jako každého nového seriálu očekávala vysoká a tyto představy se naplnily, sami tvůrci ale nejspíš nečekali, že bude natočeno několik tisíc dílů a vystřídají se v nich tisíce různých postav a herců.

Děj seriálu se točí okolo osudů několika rodin, které zažívají problémy, které se řeší v běžných českých rodinách. Možná proto je seriál stále populární, a to hlavně mezi ženami. Když náhodou nějaký díl ti nejvěrnější diváci či divačky nestihnou, honem musí vše dohnat a přehrát si poslední díl Ulice online zdarma. Všichni protagonisté bydlí v seriálové ulici na okraji Prahy – ve skutečnosti se Ulice natáčí v ateliérech v Hostivaři v jihovýchodní části Prahy, a to v objektu bývalé tiskárny.

Za tolik let, co se cca 40minutové epizody vysílají každý všední den vždy před Televizními novinami, je pochopitelné, že se už v seriálu řešilo opravdu spoustu věcí – od různých hádek, různě propletené vztahy, přes svatby, smrt některých postav až po díly, kde byla v akci karetní hra poker v poměrně vtipném podání. Možná si tvůrci nekonečného seriálu zanedlouho vymyslí také to, jak seriálový pan Pešek, kterého hraje Rudolf Hrušínský mladší a který zde hraje už od samého počátku, vyhraje tiket v loterii a uspořádá pořádnou oslavu. Kdo ví, v Ulici se může stát naprosto všechno.

Při dnešní fantazii bookmakerů, kteří mají na starosti vypisování kurzů na různé sportovní i jiné události, je poměrně překvapivé, že se na Ulici ještě nezaměřili – na soutěže StarDance, SuperStar nebo třeba seriál Hra o trůny v minulosti sázet šlo. Určitě by se našlo spoustu lidí, kteří by si u nějaké české sázkové kanceláře rádi vsadili, kdo seriál Ulice opustí nebo jakým směrem se bude ubírat dějová linie vybraných postav. Nechme se překvapit, třeba nás něco podobného v blízké budoucnosti čeká.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 064 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,60 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.