kiskahnev
10.2.2020
Kategorie: Politika

Fašisté mezi námi

Sdílejte článek:

TOMÁŠ KOPŘIVA

Předvolební kampaň na Slovensku se neomylně blíží ke svému finále a my sledujeme stále vyostřenější a bezohlednější politický boj o moc.

Slovensko má nepřítele, skutečného nepřítele a ne, nejsou to jen paraziti přisátí na finančních tocích státu jako pijavice, není to ta strana, jejíž konec je už jen otázkou času. V současnosti musíme čelit mnohem horšímu nepříteli. Jsou jím liberální seskupení snažící se dostat k moci za každou cenu. Jejich agendou není svoboda v tom ušlechtilém slova smyslu, není to ta svoboda s odpovědností, se kterou se dá pracovat, jejich jedinou agendou je globalizační ideologie šířena pomocí manipulace a rozdělování společnosti.

Rozpoutali nejhlasitější, nejorganizovanější a hlavně tu nejagresivnější volební kampaň ze všech zúčastněných. Vše ve jménu té demokracie, na kterou plivou každým svým činem a kterou se snaží “chránit” s nožem v ruce. Jejich skutečné ideologické ukotvení a reálné působení však vystihují dvě slova, jsou to anarchie a totalita. Na první pohled obsahově protikladné, v jejich uchopení však dokonale se doplňující slova.

Toto agresivní, extremistické křídlo politických subjektů používá jako základní taktiku politického boje útok. Útok na každého, kdo nesouhlasí s jejich agendou, a to jakýmikoli prostředky.

Tyto subjekty jsou ty hlavní a jediné, které vybičovaly předvolební vášně a celospolečenskou nevraživost na maximum.

Ve svém řízení nemají zábrany, využívaje přitom hustou síť propagandistických médií a nevládních organizací. Jsou to právě tito lidé, kteří v dosud nevídané míře uměle rozdělují společnost, kteří znemožňují jakoukoli produktivní spolupráci kohokoliv s kýmkoliv. Jsou to tito lidé, kteří šíří nenávist všude a vůči každému, kdo nesouhlasí s jejich ideologií rozvratu a chaosu.

A paradoxně právě tyto nebezpečné skupiny neustále straší lidi fašismem, extremismem, nacionalismem a podobnými imaginárními nepřáteli. A ve skutečnosti právě oni používají přesně ty metody, které jsou ve své holé pravdě brutální extrémní, radikální, ty reálné totalitní. Zastrašování, mediální lynč, politické pronásledování, násilí, narušení činnosti jiných politických a názorových uskupení … To jsou metody příznivců těchto šílenců deroucích se k moci.

Společnost si sama našla výstižný název pro zástupce těchto subjektů, je to výraz liberální fašisté. Oni sami však tento výraz odmítají jako nesmyslný, jak protichůdný oxymoron. Nicméně je to jen jejich vědomá přetvářka, která jim nedovoluje veřejně akceptovat jasný význam těch slov. Ale oni dobře vědí, proč je většinová populace nepovažuje za nositele svobody, pravdy, pořádku a už vůbec ne té nimi neustále przněné slušnosti. Totiž liberální jsou jen v prosazování rozkladu společnosti, demontáži všech základních a určujících systémů nezbytných pro přežití duchovně i materiálně zdravého národního státu. V mistrovství popírání a špinění ověřených konzervativních, ale co je ještě bizarnější, i přírodních pravd. Tam si nekladou žádné hranice.

Totalitní jsou pak ve všem ostatním. V propagandě, ve snaze o omezování slova, v útocích na politickou činnost ostatních politických subjektů, ve snaze o ostrakizace nositelů nepohodlných diskurzů veřejných témat, ve snaze o kriminalizaci jakýchkoliv myšlenek, které nespadají do jejich utopického pojetí světa. Ale oni jdou ještě dál. Přímo podporují pohřbívání posledních zbytků demokracie. Jsou to oni, kteří čekají na první příležitost, kdy budou moci odevzdat suverenitu Slovenska do nedemokratických struktur globalizační mašinérie. Oni, jejichž hlavním cílem je zničit slovenský národ, jeho kulturu, jeho etnickou homogenitu a udělat ze Slovenska kolonii, jen krátkou poznámku v historických knihách. Tak, jak jejich klony v ostatních národních státech.

Jsou to tyto marketingově dokonale naleštěné postavičky, které nepřemýšlejí v intencích rodiny, národa, svobody, pravdy, rozumu. Oni jsou tím největším problémem naší společnosti, nejen banda zkorumpovaných zlodějů, na kterých také přijde řada, ale šílenci odhodláni zlikvidovat poslední zbytky zdravého rozumu a převrátit všechny základy, na kterých stojí ta skutečná svoboda a pravda. Dnes hrajeme o všechno. Dnes hrajeme o svobodu, o budoucnost Slovenska jako suverénního národního státu. Stojíme na prahu post- “liberální” epochy , na prahu epochy spolupráce, pluralitou, unikátnosti, svobody … Je jen na nás, zda vykročíme.

Pokud usneme, Slovensko nebude, my nebudeme.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 100,00 Kč
Vybráno 11.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 918 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)