widmann
23.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Fanatická bojovnice s rasismem

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Dvě novinové zprávy vypovídají o dvou množinách jevů a potvrzují jejich těsnou kvantitativní korelaci. V městě Harnosand ve Švédsku 19letý mladík Tommy Lindh zachránil ženu ze sousedství před znásilněním, jeden z násilníků ho zabil. V levicové patologické švédské společnosti není vůbec výjimečné zažít horor u nás zatím k vidění jen v televizi. Do apartmánu mladé ženy v idylickém 20 tisícovém městě vnikli dva studenti imigranti a pokoušeli se mladou ženu brutálně znásilnit, mladík ze sousedství slyšel ženino volání o pomoc, přispěchal na pomoc, ženu zachránil, ale rozzuřený Súdánec Abubaker Mohamed do něho několikrát vrazil nůž. Žena přivola policii, v místní nemocnici už mohli konstatovat mladíkovu smrt. Súdánec na polici uvedl, že se bránil mladíkovým útokům. Tento typ zpráv se v evropskounijních médiích moc nepublikuje, patří do kategorie mediálních tabu. Vražda nezapadá do mozaiky politickokorektní vládnoucí perverze v Evropské unii. Světlou výjimkou je francouzský umělecký kolektiv Némésis, který oslavil mladíkovu odvahu fotokolážemi.


Další novinová zpráva patří do druhé množiny jevů, i v období virové krize a možných důsledků, evropskounijní mocní nikdy nezapomenou na hlavní zadání doby, a v tomto případě vysloveno s brutální otevřeností. Ať už chceme nebo nechceme, neutečeme tomu. Vysoká funkcionářka německých lidovců (CDU) Annette Widmann-Mauz, která je komisařkou německé vlády pro integraci imigrantů, prohlásila v SudDeutscheZeitung: „Potřebujeme masovou imigraci, musíme se postavit proti těm, kteří jsou proti. Nejde jenom o vědomé rasistické předsudky, ale i o podvědomý myšlenkový muster. Musíme s tímto jevem bojovat na všech státních úrovních. Potřebujeme pestrou společnost“. „Musíme bojovat nejen s pravicovým extrémismem, ale vysušit bažinu rasismu, který mu předchází, musíme s tím bojovat ve všech rovinách“.

Fanatická bojovnice s rasismem a současně vysoká funkcionářka německých lidovců Widmann-Mauz evidentně potřebuje všechno možné a nemožné, hlavně velkou muslimskou imigraci. Křesťanský bůh v jejích konceptech chybí, rušil by multikulturní soužití. Widmann-Mauz se již v březnu v rozhlase vyjádřila, že multikulturalismus a imigrace jsou nutné a obohacující. „Je důležité, aby vládlo vědomí o tom, jak je pestrost nutná a důležitá, jak je obohacující, že máme kolem sebe lidi jiných náboženství a jiných ras, jsou to naši bližní“. Widmann-Mauz dokonce řekla, že její úřad zřizuje anonymní telefonní linky na něž se mají oznamovat rasistické přečiny nebo podezření, že nějaký člověk k rasismu inklinuje. Německé ministerstvo vnitra zřizuje expertní skupinu k boji s islamofobií, podobná skupina expertů existuje v případě antisemitismu. Antisemitismus a islamofobie mají být podle státních ideologů společensky stejně nebezpečné. Jedním z hlavních zadání expertní skupiny proti islamofobii je identifikovat skupiny obyvatelstva s vědomými i nevědomými nepřátelskými postoji proti islámu.

Evropští lidovci tvoří v Evropském parlamentu společnou parlamentní frakci, spolupracují i na jiných úrovních. V této souvislosti je na místě otázka jaké názory na klíčové evropské jevy zastávají vůbec čeští lidovci. Ztotožňují se s vysokou funkcionářkou německé CDU, sestrou Widmann-Mauz, nebo jsou na straně švédské oběti, mladého odvážného muže Tommy Lindha z Hornosandu. Společnost musí bojovat na všech úrovních i s podvědomými modely, které skrývají rasistické tendence, jak se vyjadřuje vysoká funkconářka lidové strany, nebo je její představa odvozena z nacistické ideologie Hitlerova Německa? K tomu by se měla ČSL-KDU jednoznačně vyjádřit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 401 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.