534616_article_photo_imigranti-v-parku-campo-marzio-vicenza-italia_900x
7.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Falešný uprchlík! Rozsudek od soudu nebo z blázince?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MONIKA PILLONI 07|07|2016

Nelegálnímu imigrantovi z Nigérie nebyl přiznán status uprchlíka. Zůstane tady s námi ( za “rozumnou” cenu ve výši 60 tisíc euro z veřejných peněz ) až do roku 2020, roku, ve kterém soud stanovil odvolací slyšení

Není to žádný uprchlík, ale bude ještě v Itálii využívat výhod “programu ochrany pro migranty” až do roku 2020. Kolik podobných případů ještě existuje???

Příběh tohoto 22 letého nigerijce (Lucky Okolo – pravost jména není jistá), vyšel najevo při policejní kontrole v parku “Campo Marzio” ve městě Vicenza. To je důkaz jak funguje obscénní mašinerie a BUSINESS, který řídí PD Coop (Kooperativa neboli družstvo vládnoucí Demokratické strany). Nelegální imigranti jsou rozmazlováni v hotelu na náš účet po celá léta.

Afričan připlul na Lampedusu 30.května 2015 po zaplacení tisíce eur a po tom co byl vyzvednut spolu s ostatními od přisluhovačů premiéra Renziho prakticky ještě v Libyi.

Na Sicílii byl vyfotografován, byli mu vzaty otisky prstů a zapsány identifikační údaje, které o sobě tento nelegální imigrant sám udal a které se tudíž nemusejí zakládat na pravdě (tak jako většina imigrantů připlul bez dokladu totožnosti). Následně byl přemístěn do města Sassari (Sardinie), kde mu byl nalezen nový byt, který byl samozřejmě pod záštitou “Coop PD”.

Okamžitě podal žádost na status uprchlíka, ale vzhledem k tomu, že je z Nigérie a v Nigérii není válka, územní výbor v říjnu jeho žádost zamítl. Po tomto rozhodnutí to takto dobře nikdy neskončí, protože COOP mají právníky, kteří na náš účet pro své klienty/nelegální imigranty, podávají odvolání. Což se také v tomto případě stalo a bylo podáno odvolání u soudu v Cagliari.

Také zde nakonec zůstává otázka, proč se cizinec rozhodl přestěhovat do města Vicenza, místo toho, aby si užíval moře na Sardinii a raději se poflakuje v parku Campo Marzio (jedna z hlavních drogových oblastí v této provincii).

Zde vidíte, že jakmile se k nám jednou dostanou, tak už se jich hned tak nezbavíme i když se rozhodne, že z žádné války neutíkají a nemají žádný nárok na azyl. Pseudo-neziskové organizace se mohou tetelit radostí nad milionovými výdělky na organizované invazi. Děje se přesně to před čím jsme s předstihem již varovali. Berme to tedy jako další opravdu vážné varování a postavme se proti příjmu nelegálních imigrantů.

ZDROJ: Monika Pilloni

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.