sirot
8.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Falešná morálka

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

  • Tak tohle je falešná morálka a tihle lidé jsou mi z duše odporní. Dobře vědí, že nemusí nikoho adoptovat, ale napsat a vychloubat se tím, to přece nic nestojí.

Po Face zase zazněl výkřik o sirotcích z dálného východu a pod ním začala divoká diskuze těch co co chtějí adoptovat a těch co adoptovat nechtějí. Člověku až srdce usedá nad dobrotou možných adoptivních rodičů úžasných mladíků s muslimským vyznání a dokonce se stydí, že on je teda ten zlý, co nechci o sirotcích nic slyšet a dělit se s nimi o byt a jídlo? No tak to nikdy.

Vlastně nechápu, proč se tahle podivná solidarita začala provádět a upřímně řečeno, mně je naprosto jedno co dělá kdejaký sirotek po celém světě. O ně se má postarat jejich stát když jsou nezletilé, maličké a tak potřebné pomoci. Tyhle sirotky můžete vidět se zbraní v ruce po celé Africe a vůbec se nezdráhají ji použít. Podivný svět a podivní lidé.

Každý stát má svoje opuštěné děti a je povinen se o ně postarat co nejlépe. Žádný kojenecký ústav, dětský domov či Klokánek nenahradí rodinu. Tak žádám ty, co tak vehementně chtějí adoptovat nějaké sirotky aby navštívili ty naše, české. Potřebují rodinu a lásku a jsou to naše děti. Naší země a našich obyvatel. Dokud bude ve státních zařízením pro děti byť jen jedno dítě, nemáme právo adoptovat cizí sirotky. Znáte to. Košile bližší kabátu. Cizí jsou kabát a naše jsou košile. Prostě musím to jasně vysvětlit aby nevznikl omyl co mám na mysli.

Všichni, co chtějí adoptovat cizí děti z venku a naše jim jsou ukradené, tak o nich si opravdu nemyslím nic dobrého. Takový člověk je rádoby moralista, chtěl by obdiv od ostatních za svoji lásku k lidem, ale nezajde do českého domova s dětmi a nedá jim aspoň dárek pod stromeček. Tak tohle je falešná morálka a tihle lidé jsou mi z duše odporní. Dobře vědí, že nemusí nikoho adoptovat, ale napsat a vychloubat se tím, to přece nic nestojí.

Raději se seberte a pomáhejte našim dětem, protože jednou budou vydělávat i na váš důchod. Bez dětí není nic, žádná budoucnost. Někdy stačí opravdu málo. Peněžní dar pro děti aby mohly na tábor, hračku a podobně. Pokud se vám do toho nechce, tak neotravujte s řečmi o sirotcích z venku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 261,00 Kč
Vybráno 32.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 291 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.