VIRTEST
27.12.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Fakta k “pandemii” … aneb nestačilo by už?

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Je mi líto že se budu opět opakovat, ale zřejmě je to potřeba. Když neustále čtu a slyším ty samé nesmysly, prostě mi to nedá, promiňte. Takže velmi rychle a stručně:

Bod 1: TESTY

Neustále se zde řeší smysl opatření proti Kovídu na základě výsledků testů. Takže znova: Existují dva druhy základních testů.

a) Mullisův PCR Test, založený na množení RNA viru. Už psal v textu „Případ Slavie“, ale prostě znova a do zblbnutí: jde o testy zmnožovací, tj. hodnotí se vzorek, kde je případná RNA viru namnožena. Kolikrát? Toť jest oč tu běží.

Číslo potřebné citlivosti testu Ct (cycle treshold, tedy laicky počet opakování množení do průkazu pozitivity), se totiž autor od autora liší. A to nemálo…

Třeba, cituji: Snadno je možné zachytit i lidi, kteří už se de facto viru zbavili a v těle jim ho koluje buď zcela zanedbatelné množství, nebo jde o nějaké zbytky genetického materiálů virů, se kterými si imunitní systém již poradil. Státní zdravotní ústav tak doporučil po kontrole laboratoří, aby se pozitivní výsledky s Ct 39 a více nepovažovaly za pozitivní, ale jednoznačně neprůkazné (Technet).

Při Ct do 25 byl virus skutečně aktivně přítomen u více než 80% testovaných, při Ct nad 35 pak u pouhých 9% (NCBI).

Používají naše laboratoře Ct dokonce nad 40, jak různé zdroje tvrdí, i když je tím pádem falešně pozitivních snad 95% testovaných? Proč? Jsou v NCBI a Státním zdravotním ústavu idioti – nebo jde jen o to, vyděsit smyšlenými Prymuločísly co nejvíce nemyslících ubožáků a dohnat je k aplikaci neověřené Gatesovy „vakcíny“?

Například v sobotu prý přibylo v ČR cca 3000 Kovíďáků. Při Ct nad 40, i když počet přeženu, reálně bylo z desítek tisíc testovaných skutečně nakažených s bídou něco přes 200. Dvě stě z desíti miliónů? Hmm, tím asi nevyděsíte ani ty nejhloupější sledovače pohádek a seriálů, že. Takže, o to jde, soudruzi?

b) Antigenní test. Žádné množení, prostě ano/ne. Zde se ovšem, jaká to náhoda, negativní výsledky nezapočítávají. Takže se nedočteme, že pozitivních bylo z davu testovaných procento, možná i dvě, snad tři? Proč?

Bod 2: HOSPITALIZOVANÍ

Vezměme to třeba opět k sobotě, dle MZČR (viz https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19 ) jich bylo v ČR cca 4200. Což je MÉNĚ než v lednu 2020 (4400 – a on byl v lednu nějaký Kovíd?)… Kam se poděla ona šílená „Druhá vlna“, ony mrazáky na mrrtwoly?

Dodejme, že celková kapacita nemocnic v ČR je dle NZIS cca 77 500 lůžek…

Navíc neberme na lehkou váhu vyšší úhrady za pacienta s Kovídem. Kampak zmizeli v tomhle období typičtí pacienti s chřipkou, zápaly plic… Inu, jsem-li aspoň trochu chytrý ředitel špitálu, napíšu na Kovída i toho se zlomenou nohou, prachy se samy nenahrabou. Když připočtu že jiná léčba se omezuje, tak z čeho mám, kruciš, ten špitál živit? Všechny ty debilní skafandry, kdo to, xakru, zaplatí?

Bod 3: ÚMRTÍ

Beru jen CELKOVÝ POČET, takoví ti „zemřelí s Kovídem“ jsou, no, jak to říci… Přejel tě vlak, strčili jsme špejli, a to by v tom byl čert aby se na kolejích nepovaloval aspoň jediný zbyteček Viru. Tisíckrát namnožíme a ejhle…

Nic. Našel fakta jen k říjnu, nicméně: jde o 91.7 tis. obyvatel před vs. 96.0 tis dnes. Rozdíl tedy je něco přes 4 000. I když to vezmu a pominu veškeré možné chyby (data jsou předběžná..), pak jde s ohledem na počet obyvatel o zvýšení o 0.04%. Nula celá, nula čtyři procenta? Kvůli tomu ničíme celý stát?

Asi mám něco špatně, prosím, opravte mne.

ZÁVĚR

Je mi líto, možná jako buran a nevzdělanec vycházím ze zcela špatných čísel, prosím, ověřte si. Ale pokud ne, mooc bych chtěl, aby mi tato fakta někdo zodpovědný vysvětlil.

Konec kanců, vakcíny jsou nakoupeny, příslušní šmejdi se tedy už nažrali, tak o co jde dál? Není na čase to všechno konečně odpískat?

Nebo to snad bude možné jen s nějakým šíleným kulometem v ruce, dřív ne? Pozor na to, hoši. Zvyšuje se počet lidí, co už opravdu nemají co ztratit…

A jestli snad existuje ještě jediný idiot, který půjde dobrovolně na PCRko, aby, i když mu vůbec nic není, podpořil stávající šaškárnu, pak.. Komu není rady, tomu není pomoci.

A dovolil bych se vsadit, že ze přítomnosti desítek reportérů a televizních kamer si Velký Koblihový Guru, desátník Bureš, nechal píchnout leda tak fyziologický roztok, kdo to na fotce pozná? Však on mooc dobře ví…

A pro zvláště šťouravé jedince: zkuste po vzoru geniálních testů namnožit šroubek tisíckrát, možná dostanete i lokomotivu. Zbohatnete. A o to jde především, no ne?

A dost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 419 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)