cenzura317

Fake news, konspirace a desinformace za komunistů a dnes … aneb vrátí se rušičky?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Pamatujeme to už jen my starší. To jste si takhle chtěli poslechnout normální rozhlasovou stanici, třeba Hlas Ameriky nebo Svobodnou Evropu, ale co to? Bolševik ve své hrůze ze všeho svobodného, z každého jiného názoru, z každé věty, která se neřídila oficiální stranickou linií, rozhlasové vysílání těchto stanic rušil. Nepřipomíná vám to dnes něco?

Ano, opět jsme se k tomu dopracovali. Stejně jako komunisté, tak i dnešní vládnoucí neomarxisté velmi tvrdě vyžadují systém té jediné správné pravdy. Nikdo nesmí vyčnívat, nikdo nesmí myslet jinak, nikdo se nesmí opovážit narušit budování zářných neosocialistických a multikulturních zítřků. Pokud se někdo přeci jen odváží je okamžitě onálepkován jako fašista, extrémista, rasista, xenofob a podobně … a samozřejmě postupně likvidován.

Jaký je tedy rozdíl mezi cenzurou bolševickou za dob budování socialismu sovětského typu a dnešní cenzurou neokomunistických vládců? Ve své podstatě absolutně žádný. Obě využívají stejných postupů, stejné propagandy a stejných mentálních ubožáků, kteří cenzuru prakticky provádějí.

V těch starých dobách komunismu za ČSSR by nikoho asi ani nenapadlo, že by mohly být cenzurovány výroky amerického presidenta. Až k takovéto šílenosti dovedli dnešní neomarxisté svět. Svobodomyslní občané jen nevěřícně zírají na tu apokalypsu svobody a ptají se: Co bude ještě následovat?

Smíříme se s tím, nebo konečně někdo oficiálně řekne, že to je zlo? Že se nám do vedení euroatlatnické společnosti infiltrovali novodobí soudruzi, kteří se nezastaví před ničím. Že ta banda bolševických psychopatů, co nám dnes vládne a v USA vyhrála presidentské volby, by měla být zavřena někde v komunistické rezervaci a nemá ani nejmenší morální právo nám fízlovat životy. Že to nemůže skončit jinak než další obrovskou společenskou katastrofou.

Situace je dnes bohužel taková, že mnoho šancí na odpor a zvrácení nastoleného trendu je opravdu minimální. Globální neomarxisté ovládají vše podstatné. Tiskárny peněz, komunikační kanály, mainstreamová média … vše. Trump byl malé světýlko naděje, bohužel proti Deep State měl pramalou šanci.

Nicméně pořád vidíme miliony jeho podporovatelů, vidíme i u nás mnoho lidí, kteří se současným stavem a vývojem nechtějí smířit. Mají to neskutečně těžké. V boji s neobolševickou globální hydrou tahají za slabší konec. Druhá polovina společnosti, pro kterou je svoboda sprosté slovo, si totiž navykla na sociálně parazitický způsob života v jediné existující pravdě a plně zapnutými tiskárnami peněz, těch dnes už bezcenných papírků, jichž socialisté všech zemí řeší svoje problémy. Jak přimět tuto část společnosti prohlédnout? Jak jim vysvětlit, že pád, který musí zákonitě přijít bude katastrofa apokalyptických rozměrů?

Bohužel jim to nevysvětlíte. Oni si dřepí ve své státem dotované neziskovce, či dotované firmě a inkasují benefity za svoji kolaboraci s režimem. Je zde mnoho lidí, kteří se živí udáváním, fízlováním, zastrašováním. V Česku třeba pomatený manipulátor Cemper radí na ministerstvu, neomarxistická banda Čeští elfové vytváří jedinou správnou pravdu a třeba Roman Číhalík, Bob Kartouz nebo František Vrábel ve spolku Nelež by rádi rozhodovali ekonomickou cenzurou, které informační weby mají vůbec právo na život. A takoví nám zde vytváří “normy”, dle kterých se má zpravodajství řídit. Normalizace v novém kabátě. Hnus!

Braňme svobodu slova! Podporujme nezávislé zpravodajské weby, čtěme jiné než maistreamové portály, skládejme si mozaiku informací do svého vlastního názoru, nenechávejme se ovlivnit eurosocialistickou a multukulturní propagandou, nenechávejme si vnutit lži výše jmenovaných o desinformačních webech.

Jenom díky nezávislému zpravodajství se můžeme z dnešní ideologické žumpy vyhrabat. Jedině svobodné slovo nás může vrátit k normálnímu životu tradičních hodnot. Jedině svoboda je důležitá. Jak myšlenková, tak ekonomická. Braňme ji i když je to dnes pořád těžší a těžší a chce to notnou dávku odvahy. Nenechme se zlikvidovat novodobými komunistickými cenzory! Držme hlavy zvednuté a záda rovná …

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč

Celkem za měsíc: 12 232,- Kč
Vybráno 34.94%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 787 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
132 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)