Trump_accepts_nomination
5.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Fake new může být i jen polopravda

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRAsi tak bychom mohli hodnotit článek na LN (1) „Kam pokročilo odvolání Trumpa a má impeachment vůbec smysl?“ A odpověď v článku zní: „Ano, má. Zaprvé: pokud republikáni zablokují odvolání „zločince“, mohou demokraté přitáhnout více svých voličů k volbám. Zadruhé: pokud je prezident jednou obžalován sněmovnou, nikdy nemůže být omilostněn,“ píše autor článku Martin Hampejs.
Dovolím si s autorem polemizovat, protože našim čtenářům nenapsal to podstatné. Zaprvé veškerá dosavadní svědectví jsou typu „ Já myslím, že prezident si myslel“ a nebo „Já myslím, že asi prezident chtěl“. A obvykle jsou od lidí, které úřadující prezident Donald Trump odvolal z jejich státem placených funkcí. Tak podjatí svědci se opravdu jen tak nenajdou. Podruhé, kdyby přepis telefonního rozhovoru Donalda Trumpa s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenskyjem obsahoval demokraty vznášená obvinění, žádní svědci by vůbec nebyli potřeba. Takže to mají demokraté opět na vodě. A potřetí, a to je výhrada k celkovému článku: Senát není mašinérie na zvedání rukou pro či proti Trumpovi. To pravé ořechové teprve začne.

A to tím, že si Senát před svým verdiktem, potvrzený hlasováním, pozve k výslechu ty, kterých se korupční kauza dotýká. Oba pány Bidenovi, otce i syna a rodinu Clintonových, tedy Billa a Hilary a ti všichni budou muset vypovídat před Senátem a pod přísahou. Jistě si všichni všimli, že jich se vyšetřující demokraté na nic neptali, ačkoliv se veřejně v médiích jejich úlohy v celé kauze probíraly. A máme tu z Ukrajiny také nějaké ty veřejně se hlásící svědky, kterých se pro jistotu demokraté opět na nic neptali.

To, že celé to bombastické obžalování proti Trumpovi se Bidenovým (existuje prokazatelný filmový záznam ex-viceprezidenta Joa Bidena) a demokratům vymstí, si můžeme klidně vsadit. Však už se ze samotného tábora demokratů ozývají hlasy, že celý proces impeachmentu se může obrátit proti nim samotným. Stejně jako se to stalo u tak „jasné a předem prokazatelné“ ruské stopy, která skončila naprostým výbuchem. A píše-li výše uvedený autor z LN Martin Hampejs, že Trump už nemůže být omilostněn, pak nevím, z jakého práva vychází, neboť žaloba není vynesením rozsudku a korupci Donald Trump na Ukrajině zcela zjevně nepáchal, nýbrž volal po jejím vyšetření. Trump žádné omilostnění potřebovat nebude, u pánů Bidenových a rodiny Clintonových bych si na takový výsledek nevsadil.

 

Zdroj:
(1) https://www.lidovky.cz/svet/otazky-a-odpovedi-kam-pokrocilo-odvolani-trumpa-a-ma-impeachment-vubec-smysl.A191204_172943_ln_zahranici_mha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 676 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)