Trump_accepts_nomination
5.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Fake new může být i jen polopravda

Loading...
Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRAsi tak bychom mohli hodnotit článek na LN (1) „Kam pokročilo odvolání Trumpa a má impeachment vůbec smysl?“ A odpověď v článku zní: „Ano, má. Zaprvé: pokud republikáni zablokují odvolání „zločince“, mohou demokraté přitáhnout více svých voličů k volbám. Zadruhé: pokud je prezident jednou obžalován sněmovnou, nikdy nemůže být omilostněn,“ píše autor článku Martin Hampejs.
Dovolím si s autorem polemizovat, protože našim čtenářům nenapsal to podstatné. Zaprvé veškerá dosavadní svědectví jsou typu „ Já myslím, že prezident si myslel“ a nebo „Já myslím, že asi prezident chtěl“. A obvykle jsou od lidí, které úřadující prezident Donald Trump odvolal z jejich státem placených funkcí. Tak podjatí svědci se opravdu jen tak nenajdou. Podruhé, kdyby přepis telefonního rozhovoru Donalda Trumpa s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenskyjem obsahoval demokraty vznášená obvinění, žádní svědci by vůbec nebyli potřeba. Takže to mají demokraté opět na vodě. A potřetí, a to je výhrada k celkovému článku: Senát není mašinérie na zvedání rukou pro či proti Trumpovi. To pravé ořechové teprve začne.

A to tím, že si Senát před svým verdiktem, potvrzený hlasováním, pozve k výslechu ty, kterých se korupční kauza dotýká. Oba pány Bidenovi, otce i syna a rodinu Clintonových, tedy Billa a Hilary a ti všichni budou muset vypovídat před Senátem a pod přísahou. Jistě si všichni všimli, že jich se vyšetřující demokraté na nic neptali, ačkoliv se veřejně v médiích jejich úlohy v celé kauze probíraly. A máme tu z Ukrajiny také nějaké ty veřejně se hlásící svědky, kterých se pro jistotu demokraté opět na nic neptali.

To, že celé to bombastické obžalování proti Trumpovi se Bidenovým (existuje prokazatelný filmový záznam ex-viceprezidenta Joa Bidena) a demokratům vymstí, si můžeme klidně vsadit. Však už se ze samotného tábora demokratů ozývají hlasy, že celý proces impeachmentu se může obrátit proti nim samotným. Stejně jako se to stalo u tak „jasné a předem prokazatelné“ ruské stopy, která skončila naprostým výbuchem. A píše-li výše uvedený autor z LN Martin Hampejs, že Trump už nemůže být omilostněn, pak nevím, z jakého práva vychází, neboť žaloba není vynesením rozsudku a korupci Donald Trump na Ukrajině zcela zjevně nepáchal, nýbrž volal po jejím vyšetření. Trump žádné omilostnění potřebovat nebude, u pánů Bidenových a rodiny Clintonových bych si na takový výsledek nevsadil.

 

Zdroj:
(1) https://www.lidovky.cz/svet/otazky-a-odpovedi-kam-pokrocilo-odvolani-trumpa-a-ma-impeachment-vubec-smysl.A191204_172943_ln_zahranici_mha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 602 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.