facebookzena
29.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Facebook zakázal bílý nacionalismus a separatismus

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Proces, který začal v minulém století, se v posledních letech extrémně zrychlil. Od téměř stoprocentní bílé populace v západních zemích a zemích Evropy spadla Amerika na dvě třetiny, mnohá evropská velkoměsta na polovinu, a aktuální trend je ubývání naší populace ještě více snížit masovou migrací z Afriky, Asie a odevšad. A samozřejmě v zájmu záchrany planety nerodit žádné bílé děti, které se na jejím ničení podle mnohých “odborníků” podílejí nejvíce.

Pokud proti tomuto trendu vystupujete řekněme více horlivě, jste označen za extrémistu, a jdou po vás ze všech stran. Prohlásit, že si přejete přežití bílé rasy a že být bílý je podle vás v pořádku, bylo sice dosud “společensky” nevhodné, ale zatím to nikdo nepronásledoval. Největší sociální síť na světě, Facebook, se to ovšem rozhodla změnit.

Jak síť oznámila na svém blogu, na Facebooku a Instagramu nebude možné chválit, podporovat a propagovat bílý nacionalismus a separatismus. Podle Facebooku se obojí prý překrývá s nenávistnými skupinami.

A protože velké technologické společnosti spolu navzájem proti bílým lidem konspirují, očekávejme stejný krok ze strany Google, Twitteru a dalších platforem.

Jestli Marku chceš, můžeš tento příspěvek smazat a znovu smazat i naši stránku, ale nic tím nezměníš na tom, že jsem hrdý na to, kým jsem, a do konce života budu bojovat za to, aby moji lidé měli na této planetě budoucnost.

Autor: Filip Vávra


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 663 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů