fcbmoralka
21.3.2018
Kategorie: Společnost

Facebook maže … aneb co se nehodí strážcům novodobé “morálky”

Sdílejte článek:

IN

Kdysi normální, přirozené a běžné věci se stávají poslední dobou trnem v oku těch, kteří chtějí měnit chod dějin a historie za každou cenu a proti zdravému rozumu a logice. Tito aktivisté nemají z nejvyšších míst pouze požehnání, ale naopak jsou přímo vyzýváni k cenzuře, například na sociálních sítích k mazání příspěvků a samotných profilů. Vznikají celá oddělení placených lidí, k nimž se přidávají dobrovolníci z řad udavačů, idealistů a závistivců, ti všichni vzápětí spolupracují na dohledu nad ,,nehodnými”.  Za ty jsou považováni všichni, kdo nesdílí momentálně ten ,,správný” názor.

 

Co vše se tedy momentálně nehodí strážcům prosazování novodobé filozofie?

Fotografie se sexuálním podtextem, jsou li na nich bílý muž a bílá žena. Jde o naprosto zásadní problém, neboť dle příkazu bruselského politbyra s podporou antirasistických struktur z USA je nevhodné množit se v rámci jedné rasy, přičemž se to týká především situace běloch s běloškou. Ideální kombinací pro šílence z Bruselu je tak černoch s Evropankou. Naopak nikde není k vidění propagace milování se Evropana s Afričankou, konvertování muslimky na křesťanskou víru a následnou svatbu v kostele. Když sex, tak jedině inteligentní a živelný černoch s krásnou blondýnkou severského typu. To vše má vést k vzniku globální světle hnědé rase. Takže bílý kluk a holka stejné pleti jsou třeba okamžitě smáznout, je jedno, jde li o umělecké ztvárnění, či tvrdé porno. Samozřejmě je to nikoliv o nahotě, ale o samotném principu. V době, kdy sstačí kdekoliv kliknout a jste na stránkách plných sexu, stává se sociální sít více policejní, než policista sám. Takž může jít o nepovelení nejen u fotografií, ale i u obrazů starých mistrů. LGBT aktivisté se přidávají a svým povykem kolem nevyváženosti a existence sexuálních styků i mezi stejným pohlavím přilévají olej do ohně.

Fotografie nahé ženy. Vzhledem k světové aktivitě odstartované v USA herečkami a nazvané MeToo se žena jako taková stala ochrannou známkou, která se nesmí používat. Již od pradávna byla žena vzorem krásy a přitažlivosti a muž vytvářel zázemí, staral se o lov a boj. Příkladem historického ztvárnění ženské krásy byla třeba u nás Věstonická Venuše. Jistě nebyla prvním případem, kdy muž dle vzoru vytvořil umělecké dílo a je téměř jisté, že modelka byla ráda, že se stala tak krásnou předlohou neméně zdařilé kopie. Což lze říct i o všech těch, které se později nechaly zvěčnit malířem, vytesat sochařem a vyfotografovat fotografem. Krása ženy byla vždy inspirativní a patřila k motorům civilizace. Pokud je tedy nyní něco podobného popíráno jen proto, že řada hollywoodských krásek se přes postel a roztáhnuté nohy dostala do povědomí světového obecenstva, vydělala hromadu peněz, aby nyní kázala cosi o morálce, jde o smutný skok na špek. A že se přidala i část sportovkyň a žen stoupajících často po profesním žebříčku výše jen díky tomu, že je před výstupem vždy za jejich zadeček popostrčil výše předem vybraný jedinec mužského pohlaví, není žádným překvapením.  O to větší čest těm, které se dokázaly nahoru dostat jen díky svým schopnostem a ještě navíc dokázaly zůstat ženami.

Fotografie a videa spojené s násilím. Vzhledem ke světové situaci jde navíc o selektivní výběr, protože některé uveřejnit lze. Pokud se objeví na obrázku či filmu ruský či proruský separatista, syrský či srbský voják  může řezat hlavu kapesním nožíkem a následný dokument bude zvýrazněn, nikoliv mazán. Jenže takové snímky vznikají především fotomontáží, protože je prostě jinak nelze pořídit. Ovšem, jde li o islámského fanatika vraždícího bezbranné muže, ženy a děti, a nejlépe bělochy, ,,lékaře´´ vykonávajícího ženskou obřízku, tureckého vojáka zabíjejícího kurdské civilisty, hromadný masakr obyvatelstva, kamenování a pálení za živa, romskou osadu plnou špíny, odpadků a nemocí, jde o rasisticky motivovaná fakta, která není vhodné v rámci prosazování doktríny o přínosu migrace a solidaritě s ostatními národy jakkoliv uveřejňovat. O tom se mohla přesvědčit i taková osobnost, jakou je Marina LePen, kterou za poukázání na prokazatelné a všeobecně známé zlo zachycené na videích a snímcích chtějí ve Francii poslat do vězení. Také v sousedním Německu dochází k vyslovení trestů za podobnou činnost.

Výše jsou uvedené pouze tři případy, které jsou nejvíce zřetelné. S blížící se platností směrnice GDPR týkající se ochrany soukromí přibydou jistě další ,,zakázané” možnosti upozornit na mizející demokracii a svobodu projevu. Následovat budou i tresty spojené se zveřejním fotografie…například předávání úplatku, tajné schůzky či agrese zločinců. A protože se o tom nebude smět ani psát, nedozvíme se už vůbec nic. Takže například o kauze, v níž Miroslav Kalousek posvětil nákup nevyhovujících padáků pro armádu, díky čemuž se zabil parašutista, bude psáno takto:,, Nejmenovaný představitel jednoho ministerstva byl součástí pořízení něčeho, co vojsko potřebuje, ale moc se to nepovedlo, přičemž se cosi přihodilo.´´ A aktivní publicista nakonec radši napíše:,,Něco se stalo, ale nikdo nic neví.´´.  Na informace a dezinformace tak budou mít monopol  média podobná České televizi. A my občané si budeme posílat fotky z dovolené, ovšem bez lidí, aby nás náhodou někdo nedal soudu. A sociální sítě už navštěvovat nebudeme. Protože cokoliv závažného na nich sdílet stejně nepůjde. No to jsme to dopracovali.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.