GBVIR
22.9.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Experti na Covid-19 nám neodpověděli – odpovíme sami, a co izraelští vědci?

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRCelkem 56 expertům na virologii a pandemii jsme poslali otázky týkající se původu britské varianty Alfa, na které konkrétně a věcně odpověděla jen MUDr Peková (1). Ani na jejich webových a fb stránkách odpovědi na tyto otázky nelze najít. Pouze je tam článek o tom, že původ koronaviru není ze zvířat:


„ Bylo pozorováno několik případů přenosu ze zvířete na člověka, ale vzhledem k tomu, že v běžných podmínkách nebyl přenos ze zvířete na člověka prokázán, koronavirus stále není zařazen mezi infekce přirozeně přenosné ze zvířete na člověka.“ (2)

Takže nám nezbývá, než si odpovědět sami:

1. Proč mnoho expertů řeší původ wuhanské varianty ( přirozený – umělý), ale nikdo z nich neřeší původ britské varianty Alfa, která usmrtila mnohem víc lidí?

Někteří z těchto expertů mají nějaký podíl na byznysu s vakcínami, a proto jim docela vyhovuje, že pandemie nekončí, a my budeme muset být očkováni asi každého půl roku.

U zbývajících by se pak mohlo jednat o to, že oni nechtějí připustit, aby na jejich vědu padlo podezření, že je zneužívána pro velmi nehumánní účely, a proto na takové otázky nebudou odpovídat, protože tuto možnost a priori vylučují.

2. Proč v Anglii a potom v celé Evropě i v USA přestaly vznikat nové varianty, zrovna když se začala šířit britská Alfa v listopadu 2020?

To je přirozený průběh, kdy virus postupně mizí v důsledku zavedených opatření, karantény, nových léků, očkování a také toho, že zdegeneruje. To byl případ i španělské chřipky, která zmizela po druhé vlně. Ale britská varianta Alfa se tomu vymyká, v Anglii vznikla v době, kdy tam pandemie byla už na ústupu, tudíž vzniká podezření, že je umělého původu, což by se rozhodně mělo vyšetřovat, ale nevyšetřuje.

Naproti tomu izraelští vědci nezahálejí. V laboratoři vyvinuli variantu koronaviru, která je 600 krát nakažlivější než wuhanská varianta :

„Laboratoř v Izraeli zjistila, že existuje způsob, jak by se covid mohl šířit mnohem rychleji, pokud by došlo ke správné mutaci.

Výzkum vedený vědcem Gideonem Schreiberem rozbil „háček“ proteinového hrotu viru, který používá ke vniknutí do lidských buněk, do jeho nejzákladnějších částí.

Poté jej použil k pokusu vypracovat všechny možné kombinace, které by mohly být vytvořeny virovými mutacemi.

Jedna z nich byla 600 krát lepší v infekci lidí než původní kmen – vyhýbala se obranyschopnosti vakcínových protilátek a měla zvýšenou přenosnost.“(3)

Známá čínská netopýří vědkyně Shi Zhengli z Wuhanského virologického ústavu však varuje před takovými pokusy, asi má své zkušenosti:

„Shi Zhengli varovala, že na cestě jsou další smrtící varianty koronaviru. Přicházejí uprostřed obav, že se objeví mutace Covid „doomsday“- mutace soudného dne…“ (4)

Z čehož vyplývá, že případu by se měli konečně ujmout kriminalisté, neboť je už zřejmé, že vědci nás nezachrání. Podle oficiálních statistik zemřelo v souvislosti s Covidem-19 na celém světě 4,7 miliónů lidí, ale podle nadúmrtí je celkový počet obětí pandemie už 15,6 miliónů a nadále roste, přičemž ekonomické škody jsou nevyčíslitelné.(5)

 

Prameny:
(1) https://pravyprostor.cz/mudr-pekova-naznacuje-umely-puvod-britske-varianty-alfa/
(2) https://www.iniciativa-snih.cz/zvirata-a-nakaza-koronavirem/
(3) https://www.thesun.co.uk/news/15785038/covid-mutate-ultimate-strain/
(4) https://www.thesun.co.uk/news/15791072/chinas-batwoman-covid-warns-deadly
(5) https://www.economist.com/graphic-detail/coronavirus-excess-deaths-estimates

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 120 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)