islamic_jihad_hamas_by_ashoura
21.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Expert na džihád: Je nutné přestat přijímat uprchlíky – Evropa si dováží občanskou válku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIKE

Palestinsko-belgický expert na džihád Montasser AlDe’emeh vydal vážné varování pro Evropu. V rozhovoru pro Telegraaf uvádí, že Evropa si v podstatě dováží občanskou válku tím, že si dováží uprchlíky.

AlDe’emeh věří, že evropští politici jsou naivní, pokud jde o jejich postoj k masové imigraci, islámu a jeho neúspěšné integraci. Radí zastavit příliv uprchlíků a uvedl, že západní Evropa si “dováží občanskou válku” a dodává, že “nejprve musíme vědět, co uděláme s lidmi, kteří jsou již tady.”

AlDe’emeh není žádný nováček. Měl kdysi rozsáhlý kontakt s belgickými a holandskými džihádisty a dokonce nelegálně cestoval vedle těchto skupin do Sýrie za účelem výzkumu.

Jako arabista a odborník na islám a džihádismus také pracoval pro belgickou tajnou službu a diskutuje o tom, jak to kombinoval se svou úlohou jako prostředník pro džihádisty ve své nové knize Dubbel leven. Tam vysvětluje rostoucí problémy Evropy a také poskytuje možná řešení.

“Naše západní společnosti jsou v nebezpečí kvůli rostoucímu počtu odcizených lidí” . Jako někdo, kdo často pracuje se žáky v Bruselu, poznamenává, že “tyto děti žijí fyzicky i psychicky převážně ve středověku”.

AlDe’emeh radí rodičům migrantů, aby “připravovali své děti na život v naší sekulární společnosti”. Podle něj nyní žijí mezi dvěma světy a v jejich hledání identit, děti nevyhnutelně přicházejí do styku s radikálními islámskými ideologiemi.

S takovými ideologiemi, které jsou v naprostém nesouladu se způsobem života v západní Evropě a které jsou vyznávány rostoucím počtem muslimů na celém kontinentu, možná AIDe’emehova předpověď občanské války není tak nepravděpodobná, jak bychom si mohli myslet.

 

Zdroj: Voice of Europe

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.