190926-614x381
6.10.2019
Kategorie: Humor

Experiment s česko–čínským křížením se nezdařil. Všichni hybridi umřeli

Sdílejte článek:

STRACH.CZ

Psal se rok 2016 a na Žofíně se chystal velký chovatelský experiment. Český prezident Zeman sem přivezl své výstavní obchodnické kusy a nahnal je do velkého sálu. Čínská strana k nim potom do výběhu připustila svoje investory a nechali je celý večer spolu zavřené, aby měli čas na intenzivní páření. Pouštěli jim přitom kvalitní hudbu, kterou obstarával Felix Slováček a Big Band Jaromíra Soukupa a obvyklou obchodnickou nedůvěru chovatelé snižovali hektolitry dovezeného alkoholu. Ráno je pak od sebe oddělili pomocí ledové vody, zavezli zpátky do kotců a s radostným očekáváním se těšili na výsledky. Ty se ovšem ani po třech letech nedostavily.

Ve středu se po třech letech konalo na Žofíně výroční setkání, které mělo zhodnotit výsledky experimentu. Společná oslava se ale nekonala. Čeští obchodníci se tentokrát bránili dalšímu křížení a nespokojeně podupávali v bezpečí svých kotců. Ani čínská strana se již nehlásila k očekávaným 200 miliardám, které v České republice slíbila proinvestovat. V sále tak vládla stísněná nálada výjimečně přerušovaná výkřiky čínských investorů, které si čínská kriminálka Peking odchytávala a průběžně odvážela do koncentračních táborů.

Nicméně setkání začalo slavnostně, příjezdem českého prezidenta Zemana. Ten svůj úvodní proslov začal několika vtípky.

„Právě jsem se vrátil z kompletní lékařské prohlídky a lékaři konstatovali, že jsem zcela zdráv.“
(smích)
„Samozřejmě kromě mé prokleté nohy, která někdy bolí příšerně.“
(smích, potlesk)
„Ale játra, ledviny, mozek – všechno jako mimino.“
(smích)
„Což se třeba o Felixi Slováčkovi říct nedá.“
(napjaté ticho)
„To byl žert.“
(napjaté ticho)
„Ale teď vážně. Jsem zdravý jako řípa a mohu i nadále vykonávat funkci prezidenta.“
(smích)

Pak se ale Zeman kupodivu pustil do čínské strany a připomněl incident s primátorem Hřibem, kvůli kterému zrušila Čína vystoupení několika českých kulturních těles. Zavzpomínal na své toulky lesem po Vysočině, kdy každý nepohodlný hřib rozkopal po okolí a podhoubí prolil savem. To navrhl i Číňanům. Svou řeč poté zakončil nekompromisním „Omlouváme se“, načež se v rychlosti rozloučil a vše zúčastněným ještě stihl zamávat z nosítek.

Na slavnosti také promluvil předseda Senátu Kubera, ale i on byl v mírné křeči. Mluvil o svých začátcích s kouřením, o čínském tabáku, o krásném hustém kouři i o tom, že při poslední návštěvě Pekingu kouřit vůbec nemusel a přesto měl plíce pořád plné kouře. Následoval příspěvek komunisty Filipa, který prakticky neřekl nic, ale podepsal všechno, co mu čínská strana dala pod ruku. Jako poslední vystoupil Felix Slováček. Co se týká zákazu vystoupení, upozornil, že není Čech, ale Slováček, načež na altku přehrál jednu z čínských budovatelských písní a domů si odnesl pozvání na šňůru koncertů po pekingských hotelech.

Když po půlnoci přišlo na podepsání dalších závazků, obě strany se opět začaly tvářit velmi nezúčastněně. Čínský velvyslanec standardně jako první předložil k podpisu prohlášení o jednotné celosvětové Číně a za českou stranu primátor Hřib tyto papíry standardně spálil na plynovém hořáku pod restovanými ledvinkami. Potom naopak předložil faktury za výdaje spojené s čínskými sliby a společná slavnost konečně skončila.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 254 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 2,71 out of 5)
Loading...
loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.