190926-614x381
6.10.2019
Kategorie: Humor

Experiment s česko–čínským křížením se nezdařil. Všichni hybridi umřeli

Sdílejte článek:

STRACH.CZ

Psal se rok 2016 a na Žofíně se chystal velký chovatelský experiment. Český prezident Zeman sem přivezl své výstavní obchodnické kusy a nahnal je do velkého sálu. Čínská strana k nim potom do výběhu připustila svoje investory a nechali je celý večer spolu zavřené, aby měli čas na intenzivní páření. Pouštěli jim přitom kvalitní hudbu, kterou obstarával Felix Slováček a Big Band Jaromíra Soukupa a obvyklou obchodnickou nedůvěru chovatelé snižovali hektolitry dovezeného alkoholu. Ráno je pak od sebe oddělili pomocí ledové vody, zavezli zpátky do kotců a s radostným očekáváním se těšili na výsledky. Ty se ovšem ani po třech letech nedostavily.

Ve středu se po třech letech konalo na Žofíně výroční setkání, které mělo zhodnotit výsledky experimentu. Společná oslava se ale nekonala. Čeští obchodníci se tentokrát bránili dalšímu křížení a nespokojeně podupávali v bezpečí svých kotců. Ani čínská strana se již nehlásila k očekávaným 200 miliardám, které v České republice slíbila proinvestovat. V sále tak vládla stísněná nálada výjimečně přerušovaná výkřiky čínských investorů, které si čínská kriminálka Peking odchytávala a průběžně odvážela do koncentračních táborů.

Nicméně setkání začalo slavnostně, příjezdem českého prezidenta Zemana. Ten svůj úvodní proslov začal několika vtípky.

„Právě jsem se vrátil z kompletní lékařské prohlídky a lékaři konstatovali, že jsem zcela zdráv.“
(smích)
„Samozřejmě kromě mé prokleté nohy, která někdy bolí příšerně.“
(smích, potlesk)
„Ale játra, ledviny, mozek – všechno jako mimino.“
(smích)
„Což se třeba o Felixi Slováčkovi říct nedá.“
(napjaté ticho)
„To byl žert.“
(napjaté ticho)
„Ale teď vážně. Jsem zdravý jako řípa a mohu i nadále vykonávat funkci prezidenta.“
(smích)

Pak se ale Zeman kupodivu pustil do čínské strany a připomněl incident s primátorem Hřibem, kvůli kterému zrušila Čína vystoupení několika českých kulturních těles. Zavzpomínal na své toulky lesem po Vysočině, kdy každý nepohodlný hřib rozkopal po okolí a podhoubí prolil savem. To navrhl i Číňanům. Svou řeč poté zakončil nekompromisním „Omlouváme se“, načež se v rychlosti rozloučil a vše zúčastněným ještě stihl zamávat z nosítek.

Na slavnosti také promluvil předseda Senátu Kubera, ale i on byl v mírné křeči. Mluvil o svých začátcích s kouřením, o čínském tabáku, o krásném hustém kouři i o tom, že při poslední návštěvě Pekingu kouřit vůbec nemusel a přesto měl plíce pořád plné kouře. Následoval příspěvek komunisty Filipa, který prakticky neřekl nic, ale podepsal všechno, co mu čínská strana dala pod ruku. Jako poslední vystoupil Felix Slováček. Co se týká zákazu vystoupení, upozornil, že není Čech, ale Slováček, načež na altku přehrál jednu z čínských budovatelských písní a domů si odnesl pozvání na šňůru koncertů po pekingských hotelech.

Když po půlnoci přišlo na podepsání dalších závazků, obě strany se opět začaly tvářit velmi nezúčastněně. Čínský velvyslanec standardně jako první předložil k podpisu prohlášení o jednotné celosvětové Číně a za českou stranu primátor Hřib tyto papíry standardně spálil na plynovém hořáku pod restovanými ledvinkami. Potom naopak předložil faktury za výdaje spojené s čínskými sliby a společná slavnost konečně skončila.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 292 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 2,71 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)