10.8.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Exotická dovolená vašich snů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 10|08|2015

Žijeme na planetě, která je rozmanitá a neskutečně pestrá. Život na jedné části země se velmi liší od života v jiných krajích. Snem mnoha lidí je poznat vzdálené kraje a objevit nádherná exotická místa. Probuďte v sobě touhu po poznání. Nezapomenutelná exotická dovolená se nesmazatelně zapíše do vaší paměti i srdce.

Nádherné lesy národních parků Kanady a USA

Poznejte krásy čisté přírody na americkém kontinentu. Během více než 17 denního zájezdu objevíte přírodní zajímavosti na severozápadě USA a Kanady. Uvidíte hluboké kaňony, monumentální a dramatické vodopády, čistá ledovcová jezera v barvě smaragdu s odlesky okolních mohutných hor. Projdete se v lesích, jaké u nás nenajdete a uvidíte jedinečná přírodní bohatství. Při troše štěstí spatříte soba, losa, mývala nebo kojota, případně zahlédnete medvěda.

edovol

Vyzkoušejte si život v New Yorku a dalších rušných metropolí USA

Spojené státy jsou zemí splněných přání a velkých snů. Vyzkoušejte si na pár dní, jaké to je, žít americký sen. Navštívíte New York City se všemi jeho krásami a možnosti, od proslulé Wall Street, až po sen muzikálových herců, Broadway. V prodloužené variantě zájezdu se podíváte i do Philadelphie a sídla vlády celých Spojených států, Washingtonu.

Objevte pravou exotiku na Madagaskaru

Země majestátných baobabů a roztomilých lemurů vás uchvátí svou naprosto jedinečnou přírodou, kterou nikde jinde na celém světě nenajdete. Udělejte si výlet do tajemných deštných pralesů ukrývajících různá stvoření, spatřete křišťálově čistá posvátná jezera a na vlastní oči se přesvědčte o jedinečnosti pískovcových jehel v národním parku Isalo.

Vypravte se na Srí Lanku do království čajovníkových plantáží

Týdenní exotická dovolená vás dostane na ostrov původně zvaný Cejlon. Poznáte místo pěstování legendárního čaje, nakouknete do místní buddhistické i hinduistické kultury a vypravíte se do pralesů, kde žijí sloni.

Zažijte luxusní zážitek ve Spojených arabských emirátech

Objevte bohatou zemi, na jejíchž písčitých plážích se před nedávnem objevil čirý luxus a okázalé bohatství. Spatříte nejmodernější architekturu, podíváte se na umělé ostrovy ve tvaru palem, budete mít příležitost vyfotografovat si klasické arabské mešity a během toho všeho okolo vás budou procházet lidé zahalení v dlouhých pláštích, kteří mají to štěstí a mohou žít v novodobém ráji na zemi.

Prozkoumejte Thajsko křížem krážem

Vydejte se na zájezd opředený exotikou na nejkrásnějších místech Thajska. Užívejte si nádherných čistých pláží na ostrově Krabi a objevte prastará královská sídla dávných vládců.

CK Redok Travel se věnuje hlavně přípravě poznávacích a exotických zájezdů na nejzajímavější místa na zemi. Za sebou má více než 19 let působení na trhu a tisíce spokojených zákazníků. Pro věrné klienty připravují speciální výhody a slevy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.