SPOLDLUH
29.11.2021
Kategorie: Společnost

Existují dva světy?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝZtratili jste přátele, rozpadla se Vám rodina, cítíte se být osamoceni? Hroutí se Vám svět, žijete v nejistotě? Prožíváte strach, vnímáte, že se svět zbláznil. Hledáte logiku, přičemž ji nemůžete nikde najít, přišli jste o své jistoty, máte pocit, že se nemáte na co těšit? Vítejte v roku 2021. Nacházíte se ve velmi složité až odporné době, která se tak nějak objevila, aniž byste to čekali. Nepřišla náhodou, její přípravě bylo věnováno hodně práce, úsilí a peněz, takže je o to více rafinovaná a děsivá.

Zdá se, že už nejde jen o společnost, v níž žijí lidé s různými názory. Dle všech ukazatelů, kterých je poslední dobou skutečně hodně, je víceméně jasné, že existují dva světy, které v místě, kde se střetávají, vytváří velmi explozivní třecí plochy. Klín mezi obyvatele obou prostorů vložili ti, kteří potřebovali narušit lidskou integritu a vyhovuje jim, když se lidé hádají mezi sebou a nesoustředí se na zlo utvářené mimo všeobecnou pozornost. Dosavadní dění lze přirovnat například k chovnému rybníku. Ryby jsou krmeny a mají fajn život přesně do okamžiku zvednutí stavidel a začátku výlovu. V tu chvíli může vypadat, že skončit v síti je výhra, protože na vysychajícím dnu asi chcípnete jako ryba na suchu. Jenže aspoň na svobodě. Vylovené exempláře si ještě na chvilku užijí života napresované v sádkách, aby nakonec skončili na talíři. Od okamžiku výlovu jsou předurčeni ke konci, jen si to asi nedokážou připustit. O co lépe je těm, kteří nemusí žít v rybníku.

Znakem posledních měsíců a týdnů jsou velké sváry mezi očkovanými a antivaxery. Obrovský tlak z politických a teoreticky odborných míst je skutečně strašidelný. Vytváření strachu je profesionálně připraveno. Stačí si uvědomit vše, co se na nás valí. Na každého něco. Odmítající vakcinaci jsou tlačeni do kouta pomocí mnoha hrozeb. Povinné očkování je pro ně většinou zásadní věc. Důvodů je mnoho. Nefukčnost nebezpečných a zdraví ohrožujících preparátů jsou ty prioritní. Také absence dlouhodobých testů, neznalost možných následků a stále více se objevujících komplikací včetně úmrtí a kolapsů týkajících se dosud zdravých lidí, dokonce i sportovců. Dále tu jsou velmi rozdílná vyjádření skutečných odborníků a těch, kterým koukají z kapes skrývané bankovky. To už není byznys spojený s korupcí, to je zločin.

A čím je této části vyhrožováno, pokud by skutečně prošlo schválení naprosto protiprávního povinného očkování neprověřenými a pravděpodobně i život zkracujícími mixy? Ztrátou zaměstnání, neumožněním studovat, sportovat, věnovat se kultuře, nakupovat, cestovat, vycházet z domova, finančními postihy, dokonce padají arogantní návrhy typu odebrání řidičského oprávnění (Rakousko), internace, odebírání dětí. A zazněl dokonce extrémní návrh dotyčné odmítače pochybující o reálné efektivnosti vakcín popravovat. Máte li po přečtení těchto ,,omezení“ pocit, že se vrací fašismum, máte pravdu. A pokud v médiích vyjde informace, že hrozí radikalizace antivaxerů, pak se ptáme:,, Opravdu si tu někdo myslí, že si necháme vše líbit a ohneme hřbet?“. Je třeba upozornit na to, že část našinců zariskovala, šla covidu napřed a s vidinou vzniku protilátek podstoupila dobrovolně nakažení. Logicky by měli zvítězit, protože tělo si vytvořilo vlastní imunitu, která je mnohem efektivnější než pseudovakcíny, jenže jak už víme, logiku hledat nelze, takže i jim hrozí velmi rychle atak ze strany státních inkvizitorů. Ostatně třeba ve Francii protilátky neuznávali nikdy. Je to jen další ukázka amatérismu sesbíraných ,,odborníků“ tvořících vládní poradní týmy. Nebo spíše záměru.

Na druhém břehu jsou kdysi naši přátelé, blízcí, známí, kolegové či naprosto cizí lidé, kteří strachu podlehnuli. Uvěřili v bezbřehou nebezpečnost syntetického viru a všespásnou schopnost pseudovakcín jej zastavit. Díky propagandě a médiím to pro ně bylo od začátku vcelku jasné a nic jim nebylo podezřelé. Zdaleka ne všem, to se jedná pouze o ortodoxní vaxery, kteří se nemohou dočkat dalších dávek, procesem vpichu nechali projít i své náctileté děti a ptají se, kdy budou moct konečně nechat očkovat ty nejmladší. Možná se mezi nimi najdou i v poslední době těhotné fanynky injekčních jehel. Těší se na další dávky a čím více jich bude, tím zodpovědnějšími se budou cítit. S těmito lidmi nemá cenu diskutovat, jsou rozhodnuti a bohužel jsou možná ztraceni. Mají li antivaxeři oprávněné důvody, pak tito jedinci, kterých je paradoxně hodně, budou mezi prvními, kteří buď pochopí, jak zásadní chybu udělali (předpokládaný vývoj), nebo zůstanou přeživšími bez následků (zázrak). Další součástí tohoto světa jsou alibisté, kteří se nechali očkovat proto, aby nepřišli o požitky, práci, peníze. Ti zbystřili, když zjistili, že se žádná tečka nekoná, jejich covidpasy mají omezenou platnost a často už chápou, že podlehli, aniž by domysleli důsledky. Zatím ale doufají, že se blíží konec. Vzhledem k mohutným nákupům Evropské komise a jednotlivých vlád je můžeme ujistit, že nikoliv. To nemá jen tak skončit.

Máme tu ještě jednu skupinku stojící v hierarchii v pozicích bájného Olympu obývaného bohy. Ti ve skutečnost patří k antivaxerům, ovšem pouze v rámci sebe samotných a svých blízkých, v reálu jde však o tvrdé prosazovatele vakcinace pro ostatní. Mají totiž nejen noty podstrčené tvůrci epidemie, ale také informace, jaké svinstvo se v ampulkách nachází. Sedí ve vládách, poradních orgánech, parlamentech, ve vedení médií, farmaceutických společností, armád a policie. Tato část lidstva je ve výrazné menšině a patří okamžitě před soud, a nakonec většina z nich skutečně i před popravčí četu. Způsobili totiž stav možná stejný, jako fašisté za 2.světové války. Sice není tak viditelný, ovšem je plíživě nebezpečný. Dokážou li se první dva světy jednou spojit proti tomuto Olympu, skončí den ze dne pandemie covidu – 19. Kolik lidí musí ještě zemřít, projít neléčeným peklem, zbankrotovat či zchudnout, přijít o příbuzné, milované a blízké, než všem dojde, že nepřítelem nejsou dva současné světy, ale ti, kteří je vytvořili? Je třeba začít přemýšlet a jednat. Už nejen na ulicích, ale na území těchto zločinců.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 120 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)