pravice

Existuje vůbec v ČR pravicový volič? A má koho volit?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18No existuje. Bohužel je v drtivé menšině. Odhaduji výskyt opravdu reálného pravicového voliče v české populaci někde kolem 4 až 7% z celkového počtu všech voličů. Ostatní jsou, ať si to přiznají nebo ne, nějakým způsobem zaseknutí v socialistických bludech, závislosti na státu či komunistickém myšlení.

Proto to mají politické strany, které chtějí dělat a dělají opravdu autentickou pravicovou politiku v naší kotlině velice těžké. I v devadesátkách, kdy Václav Klaus měl přeci jen po komunistickém celonárodním vězení situaci pro pravici otevřenou, i v tomto období musel, nebo byl donucen, přidat onen “sociální aspekt”. Socialismus měli a mají Češi zažraný prostě pod kůži víc, než je zdrávo a než si jsou ochotni vůbec přiznat.

V současné době je situace o to horší, že neokomunistická rakovina metastázovala v celé euroatlantické civilizaci. Socialistická je západní Evropa, socialistické jsou USA. Minimálně alespoň jejich současní vládnoucí představitelé. A lidé bohužel na ty nové šťastné neokomunistické zítřky většinově slyší. Velmi rychle si zvykli na to, že jim soudruh stát zařídí vše od kolébky do hrobu, a že být otrokem sociálního státu je vlastně velice pohodlné. K čemu svobodu? K čemu zodpovědnost za svoje životy? K čemu se udřít v podnikání? Vždyť ti pánové nahoře to všechno nějak zařídí. Peníze natisknou, dotace rozdají, dávky pošlou. Uráá!

Takže co s tím? Založit a dělat v dnešní neosocialistické společnosti autenticky pravicovou stranu je házení hrachu na zeď. Drtivá většina společnosti ji nebude volit pro svoje zakořeněné myšlenkové pseudopředstavy. Kdo by stavěl silnice? Kdo by stavěl nemocnice? Kdo by zařídil MHD? … stovky komunistických přeludů o pravicové politice jako takové prostě mnoha lidem vůbec brání o volbě pravicové strany uvažovat. Oni chtějí svůj smrádek a teploučko, škódufku v tédéíčku, na víkend na chatu, akce v Lídlu. Na víc jejich život nemá představivost. Proč tedy volit někoho, kdo po nich chce krev, pot a nějakou vlastní činnost a odpovědnost?

Absolutní většina lidí tak dnes bude volit levici. Klasické bolševiky z KSČM a softbolševiky ČSSD už sice asi moc ne, ale tu novou, evropskou, progresivní už ano. Piráty a STAN ti extrémní levičáci a spolek SPOLU či ANO ti, kteří si myslí, že jsou pravice. Ale nejsou. Protože ANO, ODS, TOP09 a KDU-ČSL také žádnou pravicí nejsou. Jsou to eurosocialisté, neomarxisté. S autentickou pravicí nemají společného vůbec nic. 

Co tedy zbývá opravdovému pravicovému voliči? Ano, tušíte správně. Trikolora (TSS). Ať se na to dívám ze všech pohledů, je to opravdu jediná reálná politická síla, která pravici může dostat do parlamentu. Nezávidím jim, vzhledem k výše napsanému, jejich úděl. Mají to strašně těžké. Bořit socialistické mýty v naší dnešní společnosti je sakra těžká práce. Stojí proti nim vlastně téměř vše. Nálady i myšlení společnosti, mainstream, vnější vlivy. Ale líbí se mi, že bojují. Pravicová politika nesmí v ČR zemřít, jejich hlas by měl být v parlamentu slyšet. Dá li Bůh, snad se to povede. Dejte jim svůj hlas. Já jim ho dám.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 078 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...
113 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)