islam9218
25.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Existuje jen jeden islám?

Sdílejte článek:

IN

Pondělní večer se pro některé zájemce nesl v duchu vzdělávání se. Na pražské Novotného lávce proběhla přednáška o politickém islámu, kterou pořádalo Centrum pro studium politického islámu Česká republika, a přednášejícím byl pan Pavel Jirsa. Mezi účastníky se objevilo pár osobností vystupujících proti řízené migraci, včetně poslance za SPD. Úkolem přednášky bylo nastínit, jakým způsobem se islám šíří.  Zkusíme si udělat zjednodušený výtah z bohatých informací.

 

Nejprve je třeba předeslat, že téma islámu bylo na přednášce rozděleno na dvě části. Jednou je náboženská, druhou politická. Náboženství jako takové je věcí každého jednotlivce a míra jeho vyznání, dodržování a chápání je u každého jiná. Náboženskou stránkou věci se tedy přednáška nezabývala, neboť i mezi muslimy jsou patrné velké rozdíly v chápání a uznávání určitých zákonitostí vycházejících ze svatých knih islámu. Naopak se přednášející věnoval tomu, jakým způsobem se islám snaží již po mnoho století dobýt svět a nakolik je v tom úspěšný. Jako podklad byl vzat výzkum známého amerického vědce Billa Warnera, který se rozhodl převést texty z koránu na matematické vzorce.

Velmi podstatnou postavou islámu je prorok Mohammed, který se z v podstatě neúspěšného kazatele v Mecce stal po přestěhování do Medíny skutečným vojevůdcem a ideologem, který si postupně násilím podrobil nejprve město a poté i velkou část Saudské Arábie. Jestliže samotný korán není nijak objemnou knihou, další dvě, které vypráví příběhy Mohammeda, jsou již znatelně silnější a přitom pro muslimy stejně podstatné, jako korán. Propracovaná ideologie už kdysi způsobila změnu výkladu některých pasáží koránu, kdy činy Mohammeda neslučující se s texty původně seslanými Alláhem povoluje sám bůh formou veršů předaných Mohammedovi. Jako příklad lze použít výrazně vyšší počet manželek Mohammeda, než kolik jich povoluje korán.

Podstatou islámu a nejdůležitějším tématem učení se paradoxně nestal vztah mezi bohem (Alláhem), ale daleko podstatnějším je vztah mezi muslimem a jinověrcem. 51% z celé ideologie je věnováno tomu, jak se chovat k nevěřícím, a věřte tomu či nikoliv, ale nečeká je nic dobrého. Rozšiřování islámu se už od dob Mohammeda nese ve spojení s násilím, postupné rozšiřování chalifátu tak zasáhlo více náboženství. Z Afganistánu a Pákistánu byli vytěsněni budhisté, z Iráku příslušníci mnohobožských komunit, z Blízkého Východu Židé, sever Afriky a část Evropy znamenal likvidaci křesťanů. Španělsko bojovalo 8 století o svou integritu do křesťanského světa, aby nynější vláda mimochodem opět otevřela islámu dveře. Neznalost historie a její ignorace tak opět ukazuje, jací lidé jsou v Evropě u moci.

Ideologie muslimů má několik odlišných stupňů. Džihád, neboli svatá válka, nemusí být vždy otázkou práce s mečem. Existuje několik rozdílných způsobů, jak získávat nová území. Momentálně nejsilnější zbraní je ekonomický džihád, který díky obrovskému bohatství arabských šejků pomáhá zkorumpovat přední světové politiky, ti následně určují tendenčně další vývoj světa. Ruku v ruce s tím je průnik kapitálu na významné trhy, tedy tam, kam je vpuštěn. Je třeba si uvědomit, kde všude obíhají petrodolary plynoucí z muslimských nalezišť ropy. Nejde pouze o velké firmy, ale i o sport, kulturu a stavebnictví. Další součástí džihádu je rozšiřování myšlenek islámu v nově osídlovaných zemích. Velká pozornost věnována mešitám, školám a snaze vykreslovat islám jako pozitivní víru pro společnost. Postupnou migrací dochází ke zvyšování tlaku na místní obyvatelstvo, a pokud populace muslimů přesáhne 10ti % z celkového počtu obyvatel, není cesty zpět. Nároky stoupají, použije se nátlaku, násilí a zároveň se požadují ústupky a pochopení. S výjimkou Španělska a krvavých bojů tam, dále Východní Evropy, kde padlo mnoho miliónů Evropanů, se nikde nepodařilo při překonání 10ti procentní hranice islám zastavit.  Agresivita totiž okamžitě stoupá a díky organizovanosti muslimů dochází ve volbách k přebírání iniciativy v politické sféře.  Násilím vedený džihád je už poté jen ukázkou síly, navíc každý muslim, který zabije nevěřícího či odpadlíka, se stane beztrestným a jeho cesta do ráje je zajištěna, minulé hříchy smazány.

Islámu otvírá dveře klasická evropská snaha být demokratický a korektní. Vystupovat proti jednomu náboženství se neslučuje s evropskou kulturou, čehož islám využívá. Úkolem muslimů je postupně a i za cenu povolené lsti převzít vládu na dhimmy, což je původní obyvatelstvo, které se postupně podrobí. Začne odvádět polovinu svých příjmů do pokladen muslimů, je mu nakázáno, jak se oblékat, je povinno zdarma ubytovat každého muslima, vzdávat mu úctu, nesmí vznášet požadavky a nosit či vlastnit zbraně. Příjmy plynoucí z tohoto postupu pak zajišťují kapitál potřebný nejen k vlastnímu prospěchu, ale i k dalšímu šíření islámu a přebírání dalších území. Paradoxní je, že většina dhimmů přejde časem dobrovolně k islámu, to proto, aby se oprostila od své poroby, které mohla včas předcházet. Převedeme li to na dnešní dobu, chování představitelů zemí v Evropě jasně směřují k tomu, abychom se stali dhimmy a dobrovolně tak předali naší zemi muslimům. Čísla a historický vývoj nelžou. K 10% se blíží nyní nejvíce Německo a Švédsko, nezaostávají příliš ani Anglie a Francie. Znovu je třeba opakovat, že poté už je proces islamizace těchto zemí nezvratný.

Na závěr  se vrátíme ještě k  číslům. Až 81 % textů s islámskou tematikou potvrzuje podřazenost ženy vůči muži. Nikde se neříká, jak se má žena oblékat, nicméně muslimka se svým oděvem má lišit od otrokyň, které mohou klidně chodit nahé a jsou povinné sexuálně uspokojovat každého muslima. Za 1400 let, po která se islám šíří, mu padlo za oběť přes 270 miliónů lidí, jen od roku 2001 přes 35000. Nejvíce mrtvých přitom bylo muslimy, neboť války mezi nimi samotnými jsou velmi kruté. Nicméně na územích, kde muslimové převažují, to křesťané a Židé nemají vůbec snadné a většinou se z nich stávají rychle podřízení dhimmové, později převezmou islám za svůj. 

Pokud si pozorně přečtete tento článek a zamyslíte se nad tím, jak probíhá migrace, jak se chovají politici a co se děje v našich školách, vezmete v potaz chování umělců a médií, pochopíte, jak se pomalu projevuje ekonomický džihád ve spojení s ideologickou částí vytvářející dojem pozitivního náboženství. Nedejte se zmást, úkolem je převzít vůdčí roli, být příjemcem poloviny toho, co vyděláme, nadřazenými nám a naše ženy se stanou otrokyněmi sexuálním potřeb muslimské vrstvy. Kdo nevidí projevy tohoto vývoje už nyní, stal se mezičlánkem mezi dhimmou a muslimem. Pokud se nebudeme vzdělávat, zůstaneme laxní a zapomeneme se bránit, udělá z nás systém ovládaný muslimy a jejich prosazovatelé podřízený národ beze zbraní, práv a majetku. A věřte tomu, 10% není nijak moc.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 13 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.