VIRATOMBORDEL
29.10.2020
Kategorie: Společnost

Existuje evropský manuál na šíření hysterie?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝCovidmánie má nové oběti. Nejsou jimi udávané rekordní počty nakažených, ale jsou to další desítky milionů Evropanů postupně svíraných kleštěmi zvanými opatření proto šíření covidu-19. Evropa dle tvůrců této filosofie postavené na údajném šíření smrtelné nemoci s obrovskou mírou úmrtnosti na ní zažívá druhou vlnu koronavirové pandemie. Dlouho předpovídaný scénář návratu viru, který si dal v létě dovolenou, aby 1.záží zaútočil nebývalou silou a na konci října zdecimoval stavy obyvatelstva na našem kontinentu, se mediálně naplnil. Pokud tomu tak bude dále, vrátíme se do dob před rokem 1989, kdy se za možnost koupit si mrazák nabízeli solidní úplatky. Ne, že by nyní nebyly k mání, ale jeden z nejvyšších českých kněží covidové církve Flégr tvrdí, že už brzy ty nyní námi vlastněné budou plné mrtvol.

Jaká je realita? Počty nakažených i přes všechna opatření stále razantně stoupají. Nikdo se tak nezabývá několika otázkami. Jsou ta čísla vypovídající o pokračujícím šíření covidu-19 reálná? Odpovídají možnostem testovacích míst a následně kapacitě laboratoří? Jaká je spolehlivost testů a co vůbec odhalují? Nejsou skutečně testovací sady už dopředu rozdělené na pozitivní a negativní, když je možné, že jednotlivec absolvující dva testy po sobě v průběhu dvou hodin je nejdříve pozitivní a vzápětí negativní? Proč je najednou WHO ignorována ve chvíli, kdy sama prohlásila, že smrtnost na covid 19 je shodná s tou chřipkovou? Jsou pozitivní nemocní, když 95% z nich nemá žádné příznaky, a proč ti s minimálními jsou hospitalizováni? Z jakého důvodu se staví polní nemocnice, když jsou z velké části klasické nevyužité? Proč se odkládají důležité a dlouho očekávané operace jiných pacientů? Jsou roušky skutečnou ochranou, nebo naopak přispívají ke snížení imunity a následným onemocněním? Jak může ,,odborník“ v televizních novinách říct, že je k dispozici několik vakcín, ale protože jsou ruské a čínské, tak my je používat nebudeme a počkáme si na ty ze Západu, protože budou účinnější? To aniž by s někdo zabýval skutečnými výsledky používání jedněch či druhých. Není to více než jen odpověď na předešlé otázky?

Mohly by následovat další dotazy týkající se nejen našeho tělesného a psychického zdraví, ale i ty věnující se ekonomice. Katastrofální dopady na ni budou zatěžovat občany Evropy mnoho dalších let. Jakým způsobem chtějí evropské vlády reagovat na hluboký propad ekonomiky, kde chtějí vzít peníze na sanaci škod a skutečně chce Evropská komise pokračovat i za této situaci v prosazování liberálních cílů, tedy migrace a Zeleného údělu, přestože jde o nesmírně drahé projekty s naprosto nereálnými cíli? Jak je možné, že v době krize a neschopnosti podpořit vlastní občany česká vláda financuje zahraniční vojenské mise či odesílá byť jen korunu na projekty typu podpora muslimů, migračních center či podobných záležitostí? Je pravdou, že vláda jednala o opatřeních, která mají vrátit do státní pokladny stovky miliard tím, že bude zpětně perzekuována střední třída a budou se dodaňovat majetky získané v posledních 30ti letech? Samozřejmě za podmínek stanovených státem, které budou nastavené tak, že občan nebude mít moc šancí prokázat zákonné nabytí majetku a bude vyzýván k úhradě doměřených daní, přičemž obrana bude velmi složitá?

Evropské vlády pracují podle určitého manuálu. Přestože žijeme na jednom kontinentu, kde jsou podmínky pro šíření jakéhokoliv viru víceméně stejné, čísla udávaná médii se liší. To i přes snahu je dorovnávat. Ve chvíli, kdy se navzájem přiblíží, začnou se vlády chovat stejně. Liší se v maličkostech v podobě uzavírání škol či sportovních aktivit, nicméně postupně nastupují stejná opatření, i když se ukazuje, že jsou jinde o něco dříve použitá a neúčinná. Buď jsou tedy statistiky zmanipulované k obrazu svých tvůrců, nebo jsou opatření naprosto neúčinná a zbytečná. Scénář se postupně opakuje ve většině zemí stejně. Je to proto, že se dopředu politici dohodli, jsou řízeni shůry nebo jim dochází fantazie? A skutečně si někdo myslí, že vir se kvůli rouškám a domácímu vězení ztratí? Dosud neexistuje účinný lék na chřipku, kterou známe po staletí. Dokonce ani vakcína není nijak převratně efektivní. Proč by se na příbuzný vir měl zaleknout rychlokvašky v podobě nevyzkoušených preparátů narychlo připravovaných? Neměli bychom v tomto případu nechat přírodu vytvořit přirozenou imunitu, dát jí čas a pomáhat jen těm skutečně s těžším průběhem? Tím není třídenní teplota a únava, momentální ztráta čichu a chuti. Jsou to ti se zápalem plic a skutečně ohrožení na životu. Zastavení sportovních aktivit je poté hřebíčkem do zdraví všech. Pozitivní test bez průvodních příznaků naprosto neomezuje pohybové aktivity a není důvod dotyčné nechávat v izolaci. Se začínají chřipkou jsme odehráli zápasů, absolvovali tréninků a často tím i virózu zapudlili.

Těchto pár otázek není nikým zodpovězeno a při jejich položení by se Prymula jen začervenal, schoval by úsměv za roušku a tiskovou konferenci by opustil. Není sám. Společně s vládou naší i ostatními evropskými je pouhou loutkou, která na nastalé situaci zkouší vydělat co nejvíce. Možnost otevřená grázlům je využívána. Kdyby se podařilo někdy někomu sečíst skutečné škody a vyčlenit z toho odkloněné peníze do soukromých kapes politiků a s nimi spřízněných prodejců a nákupčích, rázem by se úplatky prokázané doktorovi Rathovi při modernizaci nemocnice stayi drobnými na žvýkačky. Devastace národních ekonomik je poté katastrofálním důsledkem nenasytnosti malé skupinky jednotlivců manipulujících s širokou společností. Stali jsme se hříčkou v rukách mocných, ovcemi ve stádu vedeným kolaboranty do brodu plného predátorů. Smutné je, že jedině jednota by mohla tento stav zvrátit. Místo toho se pouze vykupují zásoby jídla spotřebovávané lidmi sedícími doma na home officech, vyprázdnili se hřiště a parky, tupci dobrovolně chodí na testy či si rovnou lehnou do nemocnice a odmítají navštívit své rodiče a příbuzné, kteří samotou strádají. Za nynější stav si můžeme sami. Degradace společnosti je dokonána.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 220 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.